WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

закінчує творення інших планет: заповнює всі порожнини рідиною.
Венера і Меркурій зволожують все тіло і дають для утворення соку необхідну їжу.
У 8 місяці Сатурн своїм охолодженням і згущуючим впливом стискує зародок.
У 9 місяці Юпітер своєю теплотою його зволожує.
Робота розуму.
Робота з Розумом відкриває неймовірні можливості. Ніщо не можливо порівняти з тим, що можна зробити з думками та ідеями. Робота людини зводиться до видобутку матеріалу руди, тоді як робота розуму дозволяє нам йти просто до квінтесенції. Якщо ви знаєте, як концентрувати думки, контролювати і володіти собою, спрямовувати свої енергії на вищий план, у вашому житті накопичуватимуться безглузді гори відходів. Тож навчіться виділяти квінтесенцію.
Думки завжди мають бути спрямовані на добро. Думка - це сила, її можна кристалізувати, вона набирає форми і продовжує результати. думка створює хвилювання в великій космічній структурі, до якої всі ми належимо. Думки не можна використовувати як засіб заробітку грошей. Думки слід завжди спрямовувати до доброго, вони мають мати неегоїстичний кінець: щастя для всіх, розуміння царства Неба на землі.
Концентрації..
Варто знати, як правильно концентруватись. Коли ви засмучені, ви не можете концентруватися, а якщо й хочете зробити це, не дивлячись ні на що, то завдаєте сильного удару своїм клітинам. Слід дипломатично ставитись до своїх клітин. Їм не обов'язково знати, про що їх проситимуть.
Спершу треба їх приголубити, відтак спрямувати й повести їх повільно, але спритно, а тоді вже робити з ними, що заманеться. Тоді ви зможете концентруватися на будь-якому предметі. Продовжуйте, поки ваш розум не натренується в цьому напрямку, поки ви не відчуєте рівновагу всередині себе і поки ви не будете знати, що кожна клітина співпрацює з вами.
Думка, або про мову без слів.
Є мова спілкування, яка не має слів, але найпрекрасніша від усіх мов. Думки у нас народжуються від вражень, які ми отримуємо через наші органи відчуття.
Приймати ці враження називається розуміти, перебирати їх у собі - значить думати, відновлювати ці предмети в пам'яті - згадувати, а вже пояснювати їх - говорити.
Звірі говорять між собою, видаючи звуки і змінюють їх відносно пристрастей чи потреб. Вираження любові, розлюченості, насолодження, печалі у кожного роду звірів виражаються по-своєму.
Між людським духом і серцем є тісний взаємозв'язок, мова їх називається Спогляданням.
Є дві мови: мова розуму і мова серця. Мова серця менше піддається обману, як мова розуму.
Мова серця черпає свою енергію з почуттів, а почуття розуму - з слів про почуття.
Мова серця має мало слів, але багато говорить, а мова розуму має слова і говорить багато.
Ієрогліфи древніх складали мову споглядання. У китайців було стільки букв, скільки слів.
Вухо є найслабшим органом відчуття, до всьго ще іноді нас обманює.
Через вухо ми вчимося всьому. Найкращою ж мовою в природі є мова споглядання.
Якщо показати квітку німцю, французу, італійцю, англійцю, арапу квітку, кожен буде розуміти одне поняття. Назови квітку, і вже неодинаково буде сприйнято слово.
І так, слова, а не речі є причиною того, що ми іноді не розуміємо одне одного.
Мова пристрастей має своє споглядання в оці людини. Хто привик дивитися в очі, той уміє краще розуміти погляд, ніж слова.
Дух з духом не розмовляють, їхня мова - це споглядання.
Є люди, що розуміють цю мову, але їх не багато, бо коли б ця мова стала суспільною, то при сьогоднішніх грубих діях він став би шкідливим.
Сила думки
Думка - це дійсність і немає такої сили, яку б вона не сприймала. У думках можна творити, що забажається. Слід виробити звичку працювати зі своїми думками. Тому, хто не вміє працювати з думкою, завжди чогось не вистачає, той завжди чогось нещасливий. У думках можна злетіти до вершин і стати назавжди там, назавжди залишитись.
Сказане слово.
Сказане не повернеш.
Сказане слово - це ракета, яка перетинає декілька світів, звільняючи сили, піднімаючи істоти і результати непоправні. Якщо ми зразу виправимо результати поганих висловлювань, шкода не буде нанесена, але чим більше проходить часу, тим більше шкоди. За хороші слова ви будете винагороджені, а за погані прийдеться розплачуватись. Ми повинні зразу робити правильно, не чикаючи наступного дня. Слова - це вібрація, коливання повітря. Думки належать більш тонким районам, які знаходяться над ефірним планом.
Щоб уникнути наслідків своїх слів, можна зосередитись і попросити вголос невидимий світ відвернути неприємності.
Сила слова.
Слова дуже могутні, але ми ще не знаємо, як їх використати, як правильно вимовляти. Коли ви холодні, ви відчуваєте себе покинутими, вас ніхто не любить; вимовте слово "любов" один, два, десять разів по різному. Тим самим ви звільните космічні сили любові і, знаходячись серед них, ви вже не почуваєте себе одиноким і покинутим.
Вимовивши слова "мудрість, світло", ви незабаром почуєте, як вони вібрують у всіх клітинах вашого тіла, все стане чистим і ясним.
Коли ви терпите або занепокоєні чимось, повторюйте слова "свобода", "красота", "правда", "сила", "здоров'я", "гармонія". Кожне з цих слів вплине на речовину, тобто на вас, якщо ви будете повторювати їх напружено і переконано.
Значення слова.
Сила слова полягає не в поверховості його значення, а в тих якостях, які приховані від очей. Кожне слово включає намір і знання. Обидві ці якості магічні. Магія знання полягає в тому, що багатошаровий досвід - по суті, вся історія - є стисненою в декількох складах.
Слова охоплюють як знання, так і наміри. Вкладання намірів в слова - це перший крок до їх здійснення. Намір завжди веде до результату.
Розвиток мови - умова необхідна для розвитку успіху мага, і правила цього розвитку є в молитовних обрядах.
Маг повинен повністю володіти своєю імпульсивною істотою, щоб виключити випадки, які можуть мати погані наслідки.
Жест.
Погляд і мова мають великий недолік в тому, що вони не довготривалі, ось чому жест має перевагу, як концентрація ідеї. Те чи інше застосування жестів складає: малювання, письмо, живопис, скульптуру і всі мистецтва, які переходять наступним поколінням, відбиток здійснення ідей. Всі ці форми бувають здійснені в астралі, раніше поява їх у плані фізичному, він подає ніби відображення фізичних істот в астральному плані.
Ось чому синтетичний образ, який проявляє фізичну могутність, спілкується безпосередньо в астральному плані, буде мати сильний вплив на істоти, які живуть в цьому плані. Людська істота, воля якої достатньо розвинута - робить менший вплив на астральні істоти, ніж на фізичну людину. Жест, щоб впливати на астроаль, не потребує концентрації на фізичній речовині, наприклад: знак хреста .

 
 

Цікаве

Загрузка...