WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

збільшує сумарне електромагнітне поле. Вода, знаходячись в твердому стані (лід), має найбільше число водневих зв'язків - структурована вода. В такій воді деякий час зберігається кількість водневих зв'язків. Впливаючи на кількість водневих зв'язків, змінюючи структорованість води, і на їх якість, ми керуємо властивостями водяної матриці, впливаючи через цю матрицю через її інформаційно-енергетичне поле на будь-яке поле, на всі речовини, на всі молекули, "занурені" в водяну матрицю.
Людський організм як водяна система.
Життя, існування живих систем на Землі можливе тільки при наявності води.
Людська істота, з'явившись в цьому світі, нак 97% складається з води. При середній масі людського тіла в 70 кг - 35-40 кг складають молекули води - Н2О, чоловіки мають більше води (60-62%), ніж жінки (50%).
Вода в організмі людини, а вірніше сказати, вода і є частина організму, перерозподілена нерівномірно. Найбільша кількість води 70% - є в тканинах тіла людини, в протоплазмі клітин, з яких складаються тканини. Позакліткова рідина складає 23%. Решту води є в плазмі крові. Ці десятки літрів води на протязі доби знаходяться в безперервному русі і обміні. Серце на протязі доби перекачує до 10000 літрів крові (біля 1000 літрів) води.
100 літрів води фільтрується нирками. Травний тракт пропускає до 7 літрів травних соків. Частина рідини, великий процент якої складає вода, покидає організм. Водяні втрати організму людини на протязі доби - біля 2-2,5 літрів, які ми заповнюємо через їжу, напитки, рідкі і "сухі" блюда. Якщо людина не поповнює втрату води, то її втрата від 20 до 80% веде до смерті.
На 1 молекулу різноманітних речовин, які складають людський організм, випадає 1000 молекул води. Живий організм можна уявити як водяну матрицю з розміщеними в ній біоелементами органічної і неорганічної природи. Таким чином, біологічна система - це комплекс макромолекул і молекул води, які складають впорядковану структуру з регулярним електромагнітним полем. Циркуляція біологічниї елементів в водяному середовищі і складає властивість матерії, яку називають життям.
Вода - зв'язуюча система молекулярних компоненті клітин за рахунок водневих зв'язків. Вода - субстрат внутрішньокліткових хімічних процесів.
Вода - найважливіший будівельний блок організму, частина його структури.
Вода є універсальним розчинником. Вона ослаблює електричне поле, яке зв'язує молекули речовин і вони, потрапляючи в воду, дисоціюють на іони. Вода стабілізує білкові структури. Цікавою особливістю водяної структури є велика електропровідність льоду в порівнянні з водою.
Живий організм - відкрита термодинамічна система. Щоб існувати при достатньо високій температурі, необхідно постійно підтримувати існуючу структуру. Тепловий, хаотичний рух постійно руйнує молекулярні структури. Відкритість живої системи полягає в тому, щоб вона обмінювалась з навколишнім середовищем не тільки енергією, а і речовиною. Організм вживає речовину впорядковану, а викидає в навколишнє середовище речовину з меншим ступенем порядку. Ця інформаційно-енергетична різниця іде на підтримку структури живого організму в нормі.
Організм, який росте і структури якого організовуються, потребує більше високоорганізованих білкових речовин, які постачаються з їжею.
Організм, який досягнув зрілості, потребує тільки підтримки існуючого порядку в структурі. На протязі доби ми вводимо в організм до 10% від маси тіла різних речовин. Значну частину цієї речовини складає вода. Її якість, її структурованість і здібність утворювати структури з мінімальною затратою енергії в значній мірі дозволяє утримувати стан, структуру живого організму в нормі.
Воду завжди вкористовували під час лікування. Одним із елементів є обмивання водою. Обмивання шкіри і лиця рук водою знімає все те, що нагромадилось за ніч.
Обмивання, контакт з водою - постійна і обов'язкова маніпуляція в магічних ритуалах. Цілитель обмиває руки після контакту з пацієнтом.
Тіло хворої людини обмивають, починаючи з голови, декілька разів водою з джерела. Особливо виділяють ділянку серця. Високоструктуровану воду використовуютьдля корекції ушкодженої інформаційно-енергетичної структури водяної матриці людського тіла.
Вода, яка використовується для різноманітних аніпуляцій, береться в різну пору доби. Таким чином враховується періодичність зміни структури води. Цілителі самі можуть різними методами змінювати структуру води. Особлива увага відводиться можливості зміни кислотно-лужної рівноваги середовища. Знання основнихзакономірностей дозволяє глибше побачити і зрозуміти ті процеси, які потрібно зберегти чи змінити для її блага. Ці знання дозволяють побачити в темноті нашого буття стежину, яка може привести до істини.
Біоритми води.
Живильна сила в жерельній і криничній воді. Сіль і вода мають зв'язок з планетами.
Позитивна вода
(жива)
з 3 до 5 годин
з 9 год. до 12 год. 40 хв.
з 15 год. до 16 год. 20 хв.
з 20 год. 30 хв. до 21 год.
Негативна вода
(мертва)
з 24 год. до 2 год. 59 хв.
з 5 год. до 8 год. 59 хв.
з 12 год. 41 хв. до 14 год. 59 хв.
з 16 год 21 хв. до 20 год. 29 хв.
з 21 год. 01 хв. до 22 год. 59 хв.
Лікувальна вода.
Це, перш за все, вода, взята з трьої криниць чи трьох ополонок.
Дощова вода, зібрана під час першого весняного грому. Вода, зібрана вранці з трав на лузі - роса. В росах добре купатись тим, в кого болить сина, суглоби, при цьому потрібно примовляти: "Зірочко, зірочко росиста, візьми, віднеси від мене ломоту і корчу, віднеси в піднебесся, від віку і до віку". При висипках в росі не купаються, а обтираються нею, примовляючи: "Якщо з вітру прийшла, іди на вітер, а з людей пристала - іди на людей".
Вода, взята в самому верхів'ї ріки, вважається цілющою при слабкому зорі. Вода в будь-якій водоймі в день Івана Купала. Вважалось, що від купанн в ній проходить будь-яка хвороба. Вода в хрещенській ополонці після освячення.
Зцілення водою в чистий четвер.
Потрібно тричі занурюватися в воду до ранкової зорі, обов'язково без свідків, проговорюючи: "Чистий четвер, очисти моє тіло від хвороби, а ти, швидка річко, віднеси мою хворобу в синє море".
Можне не купатися в цей день, а просто вмитися водою, в яку попередньо була опущена срібна монета.
Зцілення водою.
При хворобах часто випрошують прощення у води. Хворий або замість нього знахар приходить до вооди, пускає в неї шматок хліба і віддає поклін, говорячи: "На морі, на океані, на острові - на Буяні гуляв добрий молодець і занудьгував, прийшов він до тебе, мати-вода, із схиленою головою і з повинною (при цьому віддає другий поклін). ПРобач мені, мати-вода, пробачте мені і ви, водяні діди і прадіди, батьки і матері, і ваші малі діти, чим я кого образив".
Потім двічі відступаючи по одному кроку назад, повторює той самий поклін тим самим примовлянням. Успіхможливий тільки в тому випадку, коли той, хто просить, ідучи до води, а також на зворотньому шляху не говорив ні з

 
 

Цікаве

Загрузка...