WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

їх до максимального рівня. Це допоможе вам підвести енергію до поверхні шкіри, або сконцентрувати її в центрі тіла ( в кістковому мозку).
7. Тілесне дихання або шкірне дихання.
Таке дихання є однією з основних цілей в дихальних техніках науки. Це означає, що в процесі дихання все ваше тіло вдихає енергію через поверхню шкіри. Свій розум потрібно використовувати, щоб з його допомогою направити енергію до шкіри і таким чином наповнити всі пори зсередини. Коли вони одержать необхідний енергетичний заряд, вони широко розкриються. Коли ви зробите вдих, енергія направиться всередину і пори закриються.
Шкірне дихання допомагає відкривати пори, для надходження свіжого повітря, яке видаляє всі життєві непотрібні відходи.
8. Дихання через долоні і стопи.
Виліляють п'ять центрів людського тіла. Вони є воротами, через які енергія всередині тіла спілкується з енергією навколишнього середовища. Цими центрами є: лице, дві точки на підошвах стоп, і дві точки, розташовані по центру долонь. Основні цілі цих воріт:
1. регулювання рівня енергії всередині тіла;
2. відчуття (відчування) навколишнього середовища;
3. поглинання енергії ззовні тіла;
Якщо вам холодно, ви зігріваєте руки, лице і ноги теплою водою. Якщо ви простужені, то погруження стоп і долонь в теплу воду зігріє вас; ви можете поглинати цими воротами енергію навколишнього середовища і живити нею всоє тіло.
9. Пронизуюче дихання.
Пронизуюче дихання відноситься до дихальних методик високого рівня. До оволодіння цією технікою приступають тоді, коли енергія тіла вже стала прозорою. Це дихання навчить вас направляти енергію в будь-яку частину тіла, координуючи цей процес з нормальним ритмом дихання. Необхідність цього виду дихальної техніки пояснюється такими причинами:
1. настройка енергії всередині тіла,
2. піднімання чистої енергії і опускання забрудненої,
3. відкриття каналів енергії і кровоносних судин.
10. Дихання сплячки.
Одна із вищих стадій науки передбачає таке тренування духа, щоб він міг покидати фізичне тіло і вільно подорожувати. Щоб підтримати життєздатність фізичного тіла без їжі, поки дух знаходиться поза тілом, ви повинні сповільнити частоту сердечних скорочень, звести до мінімуму вживання енергії, одночасно використовуючи її з максимальною ефективністю. Це все стає можливим завдяки "диханню сплячки". Дихання майже зупиняється, стає легким і поверхневим. Перш ніж приступати до такого виду дихання, ви повинні достатньо глибоко оволодіти технікою нерухомої медитації. Своє тіло потрібно тренувати з допомогою голодівки (голодування) і інших методик, привчаючи його до повільної і ефективної переробки нагромаженої сутності їжі в енергію. Ваше тіло повинно бути повністю розслаблене і прозрачне для руху енергії. Перш ніж дух відділиться від фізичного тіла, потрібно завершити практику духовного просвітлення.
11. Дихання духа.
Дихання духа є однією із заключних технік в процесі підготовки до відділення духа від тіла. Як тільки розум людини переходить в стійкий стан глибокого спокою, дихання духа з'єднує дух з думками так, що вони зливаються в єдине ціле. Поскільки стратегія управління рухом енергії засновується на диханні, ваш дух зможе ефективно управляти енергією тільки тоді, коли він стане єдиним цілим з процесом дихання. Спочатку потрібно навчитися утримувати ваш дух, а потім укріпити його. Утримувати- це означає вміти захищати, підживлювати дух, утримуючи його в місці постійного перебування, а укріплення передбачає здібність утримувати дух в цілісності і єдності, підвищити його силу і ефективно контролювати, коли він знаходиться у Верхньому сонячному сплетінні. Досягнувши такого рівня, ви навчитеся використовувати свій розум і для того, щоб виводити дух з місця його перебування, а надалі ви зможете і відділяти його від фізичного тіла.
12. Справжнє дихання.
Справжнє дихання одержується при регулюванні звичайного дихання. Із справжнього дихання виробляється зародкове дихання. Внутрішня сутність справжнього дихання в тому, що енергія рухається вверх і вниз в декількох дюймах нижче пупка (сонячне сплетіння). Для оволодіння цим видом дихання ви повинні сконцентруватись на тренуванні потоку енергій, щоб він став як можна більш мягким і плавним; при цьому ваш дух повинен сконцентруатися і залишитися в одному місці- в цьому випадку ви відчуєте рух енергії вверх і вниз і прийдете до справжнього дихання.
Зародкове дихання.
Що таке зародкове дихання? З цього приводу говорили: "Коли дух схований в порожнині енергії, він називається зародком".
Від грубого дихання через ніс ви повинні пройти навчання до дихання тонкого, до такого рівня, коли дихання стане розслабленим, глибоким, рівномірним. Після цього можна буде перейти до черевного дихання, а потім - до справжнього. Нарешті після стадії справжнього дихання ви зможете приступити до тренування дихання духа, поки ваш дух і постнатальна енергія не досягнуть відповідної точки. Після цього виникає священний зародок і утворюється еліксир. Досягнути кінцевої мети- зародкового дихання - дуже складно. Перехід на цей ступінь фактично означає створення осонови власного просвітлення.
Загальні рекомендації у регулюванні звичайного дихання.
Є смисл почати з регулювання звичайого дихання. Поступово ви увійдете в світ дихання енергії. Існує 8 заповітних слів, які відносяться до дихання:
1. спокій і тиша;
2. тонкість;
3. глибина;
4. тривалість;
5. безперервність,
6. однорідність;
7. неспішність;
8. мягкість.
Шість стадій регулювання дихання.
1. Рахуй: рахуй дихання
2. Слідуй.
Тут мається на увазі слідувати процесу свого дихання. Коли розум може слідувати за диханням, він перейде в більш глибокий медитативний стан.
3. Зупиняйся.
Це необхідність припиняти думати про власне дихання. Де б не знаходився розум, там знаходиться і енергія.
4. Дивись.
Дивись означає відчувати дихання.
5. Повертайся.
Означає небхідність повернути дихання в природний стан. Дихання зливається з розумом в єдине ціле. Дихання буде відображати розум, а розум дихання.
6. Чистота.
"Чистота" в даному випадку є синонімом "відрегулювання". Потрібно звичайне дихання використовувати для регулювання ваших думок. Дихання і розум зливаються в єдине ціле.
Вплив людини на природу.
Жива ж істота, достатньо досконала, щоб рухатися, переміщуватися по власному бажанню, випливаючи своєю волею зсередини на органи переміщення. В цьому і полягає головна різниця.
Будь-яке фізичне явище є результатом дії сил астрального плану на матерію. Легкий розріз, який розрушив частину шкіри з астральними лініями на ній, виправляється через декілька днів на стільки досконало, що наввіть спіральні лінії шкіри є точно відновлені. Цим відновленням керують клітини найближчого нервового вузла, і якщо рана настільки велика, щопошкоджений найближчий вузол, чи нервові нитки, які відходять від нього, то в такому випадку точного

 
 

Цікаве

Загрузка...