WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

допомогою інстинктів. У них не існує цілеспрямовуючої дії. Це положення можна проілюструвати кількома парадоксальними, з точки зору людської логіки, дій тварин у випадку нестандартних зовнішніх умов.
Різні інстинктивні дії комах пов'язані з ортальною необхідністю. Після того, як закінчилась їх дія, за нею наступає інша, що доповнює першу. Таким чином дві дії знаходяться в такій залежності одна від одної.
У тваринах ховається інстинктивна неусвідомлена біологічна програма. Тварини можуть загинути за загальну справу. Це є велика відмінність від людського самопожертвування. Ці вчинки продиктовані неусвідомленою необхідністю. В них закладена біологічна програма права вибору. Їх вчинки не є обумовлені прийнятим рішенням. Ось чому тварини не вільні.
Кішка.
Звідки походить звичай впускати в новий дім першою кішку? Адже ще древні радили: "Не спішіть заставляти дім меблями. Пустіть спочатку кішку. Де вона засне, там і ставте ліжко. І тільки недавно вчені дізналися, що земля поділена на зони, які по різному впливають на все живе. І якщо людина довгий час спить в "поганому" місці, то часто хворіє, почуває себе погано. Але якщо тільки пересунути ліжко, хоч би на метр, то всі неприємні відчуття зникають. Кішка- відмінний індикатор таких зон. Вона ніколи не ляже відпочивати в "поганому місці".
Розділ 9
Регулювання дихання.
Дихання і здоров'я.
Здоров'я людини багато в чому залежить від того, яке повітря вдихає людина. В процесі дихання кисень повітря змішується в легеневих альвіолах з кров'ю, яка при цьому звільнюється від принесеного кровотоком вуглекислого газу. Рух діафрагми вверх- вниз в час процесу дихання також масажує внутрішні органи і покращує рух енергії. Розпущений в крові кисень переноситься до кожної клітинки тіла, підтримуючи її функціонування. Нестачу кисню в організмі першим відчуває головний мозок.
Новонароджена дитина зберігає здібність до черевного дихання. Вдих довший від видиху. І кисню захоплюється більше. Мозок діє чіткіше (ніж в дорослого). З віком дихання стає все більш поверхневим, людина переходить до ключично-грудного дихання. Видих продовжується, а вдих скорочується. Тканини організму недостатньо живляться киснем. Починається втрата пам'яті і здібностей до мислення. Виникають застої енергії.
Отже, важливу роль в нашому здоров'ї відіграє дихання. Потрібно навчитися дихати нижньою частиною живота. Ця вправа називається "повернення в дитинство". Якщо тіло буде постачатися киснем, ви зможете розслабитися, очищувати розум і стимулювати рух енергії.
Регулювання дихання.
Навчившись регулювати своє дихання, ви зможете одержувати достатню кількість сутності з повітря і навчитесь керувати енергією повітря. Потрібно слідкувати за якістю повітря. Щоб зробити дихання спокійним, рівномірним, потрібно зайнятися регулюванням розуму. Це в свою чергу відрегулює дихання і допоможе заспокоїти розум.
Для регулювання енергії вашого тіла потрібно відрегулювати роботу емоційного розуму. І в цьому допоможе регулювання дихання. Дихання можна використовувати для управління вашим розумом. Якщо ритм і глибина дихання рівномірні, ви ніби гіпнозуєте цим ваш розум, сприяючи його заспокоєнню. Регулювання дихання не тільки приводить розум в більш глибокий і спокійний стан медитації, а такоє допомагає підвести енергію до кінцівок і поверхні шкіри. Енергія може відкрити канали і завершити Великий Небесний Круг і підвищити ефективність роботи м'язів.
Є 13 методів регулювання дихання.
Різноманітні методи регулювання дихання.
1. Природне дихання.
Природне дихання знаходится під постійним впливом ваших думок і емоцій. Маленькі діти мають черевне дихання. більшість людей середнього віку дихають шлунком. Старші люди використовують грудне дихання. Під регулюванням природного дихання розуміють регулювання звичного ритму дихання.
2. Грудне дихання.
Грудне дихання, або дихання за рахунок розширення і звуження грудної клітки є одним з основних методів регулювання дихання і підготовки до глибоководного дихання. Грудне дихання збільшує життєвий об'єм легень і підвищує інтенсивність киснево-вуглекислого обміну. Крім того, воно допомагає затримувати дихання подовше. Грудне дихання оживляє клітини в тих частинах легень, які мало використовуються. Інтенсивне грудне дихання посилює доступ енергії повітря, завдяки чому можна направляти більше енергії до шкіри. Це допомагає відкривати маленькі канали енергії, які є в шкірних покривах, і закріпити захисну енергію.
3. Звичайне черевне дихання.
Це дихання є наступним кроком після оволодіння технікою грудного дихання. В процесі черевного дихання легені розширюються і звужуються за рахунок зусиль м'язів діафрагми і пердньої стінки черевної порожнини, а не м'язів грудної клітки. Техніка звичайного черевного дихання має переваги:
1. масаж внутрішніх органів;
2. підвищення тонусу черевних м'язів;
3. посилення ефективності потоку енергії, який іде від нирок до нижного сонячного сплетіння;
4. збільшення кількості енергії води;
4. Зворотнє черевне дихання.
В режимі цього дихання ви втягуєте живіт на вдиханні і випинаєте на видиханні. Є декілька причин цьому. Ось основні з них:
1. більш висока ефективність направлення потоку енергії до кінцівок;
2. для бойових мистецтв;
3. більш ефективне примінення енергій;
Промивання кісткового мозку.
При цьому техніка зворотнього черевного дихання може підняти енергію від нижніх кінцівок до головного мозку більш ефективно. Але можуть виникнути і проблеми, про які потрібно пам'ятати.
1. перенапруження грудної клітки;
2. затримка дихання.
Заключна стадія оволодіння зворотнім черевним диханням полягає в тому, щоб рухати м'язами живота по кругу. При цьому дихання вже не буде викликати напруження в області середнього обігрівача.
5. Дихання з затримкою.
Це дихання являє собою тренувальну методику, яку використовують у випадку, якщо хочуть направити свою енергію в якусь область тіла і втримати її там. Це заставляє енергію залишатися, наприклад, в кінцівках, щоб потім її можна було використати у поєдинку. Перш ніж приступити до тренування дихання з затримкою, ви повинні завершити малий круг і великий круг. Є три основні цілі затримки дихання:
1. підведення енергії до фізичних границь тіла або за його межі;
2. рух енергії без координації з диханням;
3. стан "сплячки" (рівень повного погруження в медитацію);
6. Дихання з максимальним вдихом і видихом.
При цьому диханні вдихання і видихання проводяться максимально глибоко, скоординовано з рухами передньої стінки черевної порожнини.
Потрібно збільшувати тривалість кожного дихального циклу. Принавчанні цього виду дихання є такі важливі аспекти:
а) черевне дихання з повним вдиханням і видиханням підвищує кількість споживаного кисню і збільшує вихід вуглекислого газу.
б) вимовляючи легкий звук в часповного вдихання і видихання, ви тим самим піднімаєте свій розум і дух, доводячи

 
 

Цікаве

Загрузка...