WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

атмосфері, основою життя гетеротрофних організмів. Рослини живляться органічними сполувами, які синтезують з мінеральних речовин за рахунок енергії сонячної радіації (фотосинтез). Рослини по різному пристосовались до використання сонячної енергії. Вони тягнуться до світла різними видозмінами органів (вусики, корені-присоски, виткі стебла. Можуть живитися рослини готовими речовинами- Це гриби, бактерії і безхлорофілові рослини. Їх назвали гетеротрофні. Але ці готові сполуки утворились внаслідок хімічних змін створених зеленими рослинами. Окремі бактерії живляться речовинами, утвореними з неорганічних сполук за допомогою хімічної енергії. Рослини з різним типом живлення вступають у співжиття, використовуючи для свого живлення продукти життєдіяльності одна одної. Утворюючи органічні сполуки, поглинаючи сонячну енергію, радіацію, рослини витрачають цю енергію на розмноження, ріст, відтворення рослин, подібних їм, здатних знову поглинати енергію Сонця.
Тварини, люди, споживаючи продукти синтезу земних рослин, нагромаджують енергію Сонця, яка перетворюється в інший вид енергії. Розмножуються рослини статевим і нестатевим способами. Статевий спосіб - коли організм розвивається з заплідненої клітини, яка несе запас енергії для відтворення організму. Нестатевий процес- коли новий організм розвивається з частини тіла материнського організму. Основними його формами є вегетативне розмноження і спороутворення. Це є однією з властивостей живих організмів і служить для продовження і збільшення чисельності виду. Рослини, маючи властивість поглинати сонячну радіацію, нагромаджують в плодах і насінні і в усіх органах у формі органічних сполук запасаючу енергію. Ця енергія витрачається на ріст рослини, проростання насіння, рботу всіх органів тварин і людини, дає фізичну силу людині.
Рослини використовують для лікування, в промисловості. Але основна роль- це джерело енергії, яка потрібна всім.
Рослинний світ.
Весь Всесвіт- це велика Магія. Все царство рослин проникнуте магічною силою.
Кожна рослина- це жива істота. Їхні очі відчутно спостерігають за світом, а вголос вони спілкуються тільки із своїми сусідами.
Квітка- ніжне створіння, з тонкою, чутливою душею.
Важко уявити собі життя на землі без рослинного світу, він оточує нас завжди і всюди. Йдучи вулицею, ми іноді помічаємо їх, а трави і дерева ростуть- живуть.
Зелене царство- це джерело життя на землі вього живого.
Людина, тварина і рослина співіснують за єдиними законами природи. Єдність їхня в тому, що людина постійно впливає на оточуючу природу і водночас від неї залежить. Нічого у світі немає, що б не могло стати ліками.
Поділ всього живого на жіноче і чоловіче є фундаментальний принцип будови світу на Землі. Звичайно, що закон поділу енергії не обминув і світ рослин. Побачити границю між двома началами і єдність протилежностей допомогли нам ботаніки, поділивши рослини на дводомні і однодомні.
Садоводи знають, що для того, щоб обліпиха плодоносила, поруч садять різностатеві дерева.
Якщо на одному дереві ростуть жіночі і чоловічі квіти, можливо, що на різних гілках як у кукурудзи та огірків, то такі рослини називаються однодомними.Це акумулятори енергії, тобто сонячно-місячні рослини.
Рослина, що має тичинкові (чоловічі квіти)- це місячна рослина, а якщо має тільки примочки (жіночі квіти)- це сонячна рослина.
Місяць- цар вод, а вода, відомо, камінь точить. Тому місячні рослини роздріблюють і розчиняють каміння в печінці та сечовому міхурі. Місяць бере участь в русі всіх ріди. За допомогою місячних рослин з організму виводять шлаки, виливають слизь.Місячні рослини відбілюють шкіру, допомагають позбавитись ластовиння.
Вода- охоронець знань. Вона вбрає всю інформацію, яка зустрічається на шляху.
Місяць- це нічна рослина, а тому пити відвари, приймати ванни із місячних рослин краще на ніч, і бажано, щоб відвари та ванни не були гарячими, їх треба охолодити.
Місяць здається слабшим від Сонця, але сила його в слабості. І якщо взимку в саду замерзає одне із одностатевих дерев, то найшвидше це дерево з чоловічою енергією, а не з жіночою.
Сонце не знає слабкостей, воно витривале. Воно ні до чого не пристосовується, воно покладається тільки на свою духовну, фізичну і внутрішню силу. Може статися так, що цієї енергії недостатньо, тоді рослина гине.
Рослини Сонця активізують пров'язаний тиск, посилюють ріст волосся, прискорюють дозрівання наривів. Снячні рослини підвищують загальний тонус, укріплюють імунітет. Їх застосовують для боротьби з навроченнями, наговорами.
Якщо місячні рослини вбирають в себе інформацію, вилучують непотрібну, брудну енергію, яка повисла в аурі людини, то сонячні рослини не підпускають цю енергію близько.
Сонячні рослини необхідно збирати в сонячну пооду. Відвари з уих рослин добре вживати вранці, які дають енергетичний заряд на цілий день.
Ліву сторону людини лікують місячні рослини, а праву- сонячні.
Основа рослинного світу опирається в знаки Зодіака.
Тварини.
Тварини заселяють земну кулю. Значення тварин, як і рослин, у природі величезне. Частина їх живиться рослинами, а хижаки- травоїдними тваринами. Отже, вони не можуть існувати без рослин. Але і життя рослин залежить від життєдіяльності тварин. Велике санітарне значення тварин у природі: вони зниують трупи інших тварин, рештки мідмерлих рослин та опалого листя. Багато водяних тварин очищує воду. А чистота води для життя так само важлива, як і чистота повітря. Їжа є основним джерелом енергії і будівельним матеріалом для росту тварин. В природі тварин існує боротьба за виживання, де тварини за допомогою пристосувань (кігті, зуби, біг, підстерігання здобичі, органами нюху, зору), добувають здобич. Виживають сильніші, які дають сильніше потомство і навіть нові види з новими ознаками. Серед тварин є такі (евглена зелена), які можуть в процесі фотосинтезу засвоювати сонячну енергію і утворювати органічні сполуки, якими живляться. Багато тварин у формі їжі запасають енергію в жировій тканині, яку при потребі витрачають. Отже, тварини- це ланка в ланцюгу існування живої матерії і всієї планети. При окисленні органічних сполук звільняється енергія запасу, яка витрачається на життєздатність тварин і виділяються продукти обміну (вода, солі, вуглекислий газ), які підхоплюють рослини для нового нагромадження енергії. Розмножуються тварини в основному статевим способом. Статеве розмноження виникло в процесі еволюції органічного світу, як вища форма відтворення потомства. Воно забезпечує обмін спадкової інформації між особинами всередині виду, завдяки чому підвищується життєвість нащадків таїхня здатність пристосуватися до мінливих умов зовнішнього середовища.
Ще в давнину людина помітила, що за спостережливими явищами стоїть визначена суть. Найбільш відмінною рисою будь-якого живого організму є його реакції, що відповідають необхідності. У світі тварин необхідність тварин неусвідомлюється. Біологічні реакції тварин запрограмовані з

 
 

Цікаве

Загрузка...