WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

мати на увазі, що не треба сприймати складний об'єкт повністю. Потрібно розглядати об'єкт в його подробицях, а потім уже, групуючи подробиці, людина побачить, що розглянуто ціле. Якщо обличчя людини розглядати в цілому, то враження буде неясним, туманним і згадки про це обличчя не буде. Якщо ж обличчя розглядати детально: спочатку очі, потім ніс, підборіддя, коси, овал і колір лиця, то це буде нове і визначене враження всього обличчя.
Це правило може відноситися до будь-якого об'єкта.
Такими вправами і практикою можна не тільки розвивати існуючі відчуття, але і сприяти виявленню відкритих сил і відчуттів, які хочуть розкритися.
Щляхом вдосконалення тих здібностей, які уже є, можна допомогти розвинутись таким здібностям, про які ми тепер тільки мріємо.
Їжа.
Якщо ви перед сніданком п єте гарячу воду, ви очищуєте свій організм. Гаряча вода є ліками для всього живого. Це є найприродніші, найнешкідливіші і могутні ліки. У нашому організмі є відкладення, яких можна позбутися тільки постом або питтям горячої води. Люди люблять холодну воду, особливо, коли пітніють. Це небезпечна звичка, адже холодна вода звужує кровоосні судини і сповільнює циркуляцію крові. Спробуйте і переконайтесь, скільки неприємностей можна позбутися за допомогою гарячої води. Це мігрень, пропасниця, застуда, біль, втрата апетиту, безсоння.
Для мага їжа є важливою. Ознака, яка вказує, що в розпорядженні волі є достатня кількість нервової сили, називається "свободою духу". Вільний дух, як психічне відчуття, відповідає фізіологічному стану, в якому воля має в своєму розпорядженні достатню кількість нервової сили. Такий стан буває в ранці, коли організм не зайнятий фізіологічною роботою і, головним чином, травленням. Велика кількість операцій Практичної Магії присвячена станові прогресивної дематеріалізації істоти, поділу організму і психічної істоти. З допомогою тренування можна збільшити запаси нервової сили, яка подається в розпорядження духа. Але не можна забувати, що її відновлення безпосередньо пов язана з прийняттям їжі. Стан психічного здоров я досягається гармонійною рівновагою між духом і організмом.
При наповненні шлунку з являється відчуття задоволення. Думки при цьому затуманюються, потім змішуються і, нарешті, прогресивно слабшають. Фізіологічна частина нервової сили, яка тільки-но була в розпорядженні духа, змінила призначення, а руховий центр людської істоти, який був в інтелектуальній сфері, перейшов у сферуінстинктивну, тіло поступово захопило в свої розпорядження зброю духа - нервову силу. Інстинктивна людина є рабом свого організму і не може виконувати ніяких магічних операцій. Навпаки, розвинена людина може зустріти перешкоди своїм діям і робити все можливе, щоб позбутися їх. Наприклад, застосувати збуджуючі засоби. Для відпочинку від розумової праці можна зайнятися фізичною працею. Той, хто вивчає магію, повинен почати з практичного розвитку своїх органічних сил. Відповідно, якщо він пам ятає, що в їжі і збуджуючому є два полюси дії на його нервову силу, це вже буде великим кроком уперед. Їжа сама по собі зменшує збудження і сприяє придушенню містицизму, тоді як збуджуюче забирає розум у світ ідей. Нарешті, поєднання їжі і збуджуючого допомагає творити справи, які вимагають багато терпіння. Вживання різноманітних збуджуючих засобів (алкоголю, чаю, кави тощо) дає волі більші можливості діяти на органічні сили.
М ясна їжа.
Рослинна їжа особливо сильно впливає на інстиктивний центр, в той час, як тваринна їжа впливає на пристрасті і розвиває в значній мірі опір організму зовнішнім вольовим враженням. Тваринна їжа, головним чином, потрібна особам дійовим, які знаходяться в постійному русі - особам, які живуть в селі. Ця їжа повинна бути вилучена із вживання послідовниками Магії. Після періоду вегетаріанської дієти, який тривав 15 днів в час наростання Місяця, організм можна розглядати, як доведений до нуля з точки зору імпульсивності, тоді можна випробувати дію м яса, потім чекати два дні при вегетаріанському режимі, тоді повторити дослід при таких самих умовах, спочатку з бараниною, а потім після такого самого відрізку, з свининою; після цього можна судячи по підвищення температури, дізнатись про дію цієї їжі.
Їжа духовна.
Їжа духу є пізнання. Бажаючий нагодувати свій дух повинен пережити духовний голод, вміти вибирати духовну їжу і "варити" в собі її.
З духовною їжею буває те ж, що і з тілесною. Деякий шлунок не в силі переварювати всякий харч. Шлунок повинен бути надзвичайно міцним, щоб перетравлювати жорстку їжу.
Ніяка їжф не буде їжею для тіла, якщо шлунок не перетравить її. Так і духовна їжа не стане духовною їжею, якщо дух не всилі переварити її, зробити її своєю власністю.
В шлунку, де є кислота, молоко прокисає, так і їжа духу змінює свої властивості в залежності, який дух споживає її. І так само, як тіло, дух повинен дотримуватись дієти. Є духовні ненажери. Якщо читати все підряд, не осмислюючи, то ми спричиняємо шкоду своєму духу.
Тіло не для того живе, щоб їсти, а їсть для того, щоб жити.
Подібно і дух не для того живе, щоб знати, а пізнає для того, щоб духовно збагачуватись. Бажаючий освітити себе, повинен знати, де знайти це світло.
Мудрий шукає кремінь і кресало, а дурень хапається за папір і скіпку.
Не досить уміти шукати вогонь, необхідно затратити працю, щоб добути вогонь.
Той, що креше вогонь у воді, полум'я не добуде. Також не розпалить вогонь і гнилим деревом, хоча в темноті воно світитися: треба знати властивості внутрішньої будови.
Їжа рослинна.
Перш ніж занятися Практичною магією, яка вимагає будь-якої дієти, потрібно визначити мету і сили експерементатора. Приймаючи в основу розрахунків два головних фактори: середовище і клімат, можна визначити кількість днів для підготовки себе до сеансу.
Перехід від звичайного до вегетаріанського режиму повинен бути поступовим: спочатку потрібно стримувати себе від збуджуючих засобів, замінивши їх водою. Потім вживати в їжу м'ясо через два-три дні, потім не вживати риби і найдовше дозволити собі вживання олії.
Потрібно пам'ятати, що тільки на протязі восьми днів, які передують найважчій магічній операції - свідоме викликання астральних форм - треба вживати варені в прісній воді овочі, зірвані оператором (магом) особисто.
Всі ці дієтичні приготування повинні проводитись в селі, а не в місті, де гарячкова діяльність особистих страстей заваджає зосередитися і робить дослід вегетаріанської дієти руйнівним. В нашому кліматі вегетаріанство може бути і в селі тільки періодичним.
Рослини.
Рослина- одна із форм існування живої матерії на Землі.
Найвище організовані рослини відрізняються від тварин за формою тіла, будовою і способом життя. Серед живих організмів нижчих ступенів розвитку не можна проести ніякої межі між рослинами і тваринами. Основними властивостями рослин є ріст, подразливість, розмноження, живлення, дихання. Рослини єпервинними продуцентами органічних речовин, джерелом кисню в

 
 

Цікаве

Загрузка...