WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

і живими тілами. цей вплив пояснюється впливом рідкої речовини, котре в різних видах буває різним: електричним, магнетичним і є вічним колесом руху.
Коли рідина ця в людському організмі розподілюється рівномірно, гармонійно, то людина здорова. Відхилення від гармонії- захворювання. Людина є істотою магнітною, але полюси діють не так, як у залізному магніті.
Екватором у людини є ямка під шлунком, де знаходиться центр поєднання соків ниркових, шлункових, пеціночних та інших. Віссю є спина, ноги- Південний полюс.
В магнетизуванні лівою рукою доторкаються до правої сторони хворого, а правою- до лівої сторои. Це називається магнетизування протилежними полюсами.
Альфа-ритм.
Мислення людини супроводжується посиленням чи згасанням електичної активності на всій поверхні кори півкуль гооловного мозку. Електричні струми центральної нервової системи підкоряються певним ритмам. Знайдено кілька таких ритмів. Особливо цікавим є один - альфа-ритм. Частота його вісім- дванадцять герців. Він пов'язаний з найважливішими процесами, що відбуваються у нашому мозку. Коли людина перебуває в стані повного спокою, альфа-хвилі дуже чіткі. Сильні переживання, яскраві спалахи світла, розв'язання якихось складних розумових завдань помітно відбиваються на ритмі.
У різних людей спостерігається свій "почерк" альфа-хвиль, а приблизно у кожної сьомої немає цього ритму взагалі. Трапляються і такі індивідууми, в яких альфа-ритм весь час постійний.
Альфа-ритм кори великих півкуль головного мозку живиться енергією магнітного поля Землі.
Зустрічаючи життя, електромагнітні хвилі віддають йому свою енергію, им підтримують і зміцнюють йог в боротьбі за існування. Органічне життя тільки там і можливе, де доступ космічної радіації.
Ритми, які ми спостерігаємо в біосфері, складалися в процесі еволюції під впливом зовнінього середовища. А серед факторів, які впливають на біологічний годинник в організмах велику роль відіграє геомагнітне поле. частота коливань поля має ту саму величину, що й альфа-ритм,- вісім-чотирнадцять герців.
Інфразвуки.
У природі існують інфразвуки. Вони є всюди. Інфразвукові коливання в повітрі спричиняються грозами і сильними вітрами, сонячними спалахами. Бувають вони від пострілів, вибухів, обвалів, землетрусів. Щоденні промислові інфразввуки. Їх випромінюють заводські вентилятори, повітряні компресори, дизелі, усі машини, що працюють повільно. Постійне джерело цих звуків- міський транспорт. Вони дуже добре поширюються як у повітрі, так і у воді.
Інфразвуки виникають над морськими просторами під шторми й сильні вітри. Шалений вітер і сильне хвилювання стають джерелом могутніх інфразвукових коливань повітря. Навіть порвняно великий шторм спричиняє інфразвуки потужністю в десятки кіловатів. Вони поширюються на сотні й тисячі кілометрів навколо. Відлітаючи удалину, нечутні звіки немовби попереджають усіх, що насувається буря. І таке попередження добре відчуває багато хто з мешканців моря. Медузи ще до того, як здіймається перша штормова хвиля, відпливають від берега, а морські блохи вилазять на сушу. Про наближення шторму їм сповіщає "голос моря", який вони добре чують. Є і люди, які безпомилково передбачають шторм. Море ще зовсім спокійне, а старий рибалка, вийшовши на берег, говорить, що наближається буря. Такі люди теж чують "голос моря". Потужні інфразвукові коливання повітря, принесені здалеку, приймаються ними як больові відчуття у вухах. У здорової людии цього не буває. Та люди з деякими захворюваннями, наприклад ревматизмом, відчувають "голос" близького шторму.
Нечутні інфразвукові коливання, взаємодіючи з воднем, спричиняють нові, набагато сильніші інфразвуки.
Магія каменів.
За старих часів використовували кристали для встановлення зв'язку з космосом, для телепатичного зв'язку з предками. А також використовували силу кристалів для багатьох психічних і практичних робіт. Розум людський був знищений через те, що таємниці природи люди використовували на зло, а сила страху використовувалась з корисливою метою. Космос заклав у кристали тайну планети, а також розум і мудрість стародавніх людей. Коли люди житимуть однією сім'єю, не буде армій, націй, не буде експлуатації людини людиною, тільки тоді люди розкодують цю тайну. в іншому випадку це суспільство буде очищене Космосом.
Усі ми мешканці біосфери, всі живі і неживі творіння є частинками Всесвіту.
Метали в людському організмі.
Для життєдіяльності живих істот потрібна енергія їжі, яка в клітинах живого організму перетворюється в енергію клітинного палива - АТФ. Енергія їжі - це перетворена енергія Сонця; всі ми - діти Космосу.
У клітинах рослин міститься хлорофіл, який має здатність переробляти сонячну енергію, використовуючи її при створенні основних поживних речовин. процес утворення органічних речовин з неорганічних в зелених рослинах з допомогою сонячної енергії називається фотосинтезом.
При фотосинтезі рослини використовують для створення органічних речовин вуглекислий газ, повітря, воду. У фотосинтезі беруть участь мінеральні речовини: фосфор, калій, азот, кальцій. магній, сірка, залізо, марганець. Ці елементи необхідні для забезпечення процесу утворення сполук хлорофілу з білками рослин. Магній і азот безпосередньо використовуються в біосинтезі хлорофілу, вони є в складі його молекул. При опроміненні сонячним світлом молекули хлорофілу один з електронів його молекули переходить в стан збудження, одержавши запас енергії. частину своєї енергії він віддає на утворення молекули АТФ, частину - на утворення необхідних рослинній клітині поживних речовин. Віддавши енергію, електрон повертається до свого нормального енергетичного рівня. а передана енергія вже використовується рослинною клітиною для синтезу крохмалу і інших речовин; для дихання клітини, на забезпечення життя всієї рослини. У процесі фотосинтезу рослини поглинають вуглекислий газ, які утворюють живі організми. Рослини і живі організми доповнюють один одного . Рослини, як і живі істоти, використовують кисень для дихання, але зелена рослина продукує в 20 разів більше поживних речовин і кисню, ніж рослинному організму потрібно для життедіяльності. Підраховано, що запас кисню на землі вичерпався б за 2000 років, якби рослини не поповнювали його. Завдяки хлорофільним рослинам щороку засвоюється до 200 мільярдів тон вуглекислого газу і виробляється до 145 мільярдів тон кисню.
У процесі фотосинтезу відбувається утворення великої кількості органічних речовин з вуглекислоти та води - щорічно до 100 мільярдів тонн органічних сполук.
Людина живемв атмосфері азоту, але не може засвоювати його - азот і вуглець можуть потрапити в організм людини тільки з їжею. А рослини беруть азот із землі, в якій ростуть. Вони засвоюють азот з грунту, утворюючи високопоживні речовини - білки.
Попри це рослинні організми утворюють вітаміни, необхідні для життєдіяльності організму, речовини, які слугують каталізаторами життєвоважливих процесів в організмілюдини.
У моркві,

 
 

Цікаве

Загрузка...