WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

кольору полум'я свічки. Світність випромінюється з блискучої серцевини. Фактично, шкарлупа пригнічує їх світіння. Шкаралупаповинна бути зруйнована, щоб звільнити ці істоти. Вона повинна бути зруйнована зсередини і в портрібний час, саме так, як проламують шкаралупу ті істоти, що вилупляються з яйця (птахи).
Якщо їм не вдається цього зробити, вони задихаються і гинуть. Втрата людської форми є єдиним засобом проламати цю шкаралупу - єдиним засобом зміни тієї світної серцевини - серцевини усвідомлення, яка є їжою Творця. Зруйнувати цю шкаралупу означає прийти до цілісності самого себе.
Жінки мають вроджену рівновагу, якої немає у чоловіків. В критичний момент чоловіки впадають в істерику і здійснюють самогубство, якщо вони вирішують, що все втрачено. Жінка може вбити себе із-за відсутності напрямку і мети, але не із-за краху тієї системи. До якої вона належить.
Почуття відпочинку виникає від сидіння з піднятими колінами. Друга бездія полягає в тому, що потрібно лягти на землю, звернувшись по-собачому, лежачи на лівому боці і чолом впираючись в складені руки. Мета другої недії в тому, щоб дозволити нашому слуху відокремитись від зору.
Для встановлення рівноваги ми повинні виконати третю недію, висячі в повітрі. Поки ми будемо висіти на дереві, фіксуємо трикутник, осова якого буде на землі, а вершина в повітрі.
Думки ідуть від точки пколювання в центрі грудей, але в той, час, як звернути на це увагу, поколювання припинялось. Це було подібне на електричний струм, який можна включати і виключати.
Можна проходити простір між двома паралельними лініями в сновидінні, але для того, щоб покинути цей світ, і пройти в той світ, потрібно пройти через цю ділянку зі своїм тілом повністю.
Змикання рук викликає почуття об'єктивності, в результаті чого можна слідкувати за діями.Більшість спільних сновидінь розпадались на три категорії. Перша і найбільша із повторною участю в подіях, які колись вже передживались. Друга категорія, коли спостерігали за діями, які людина колись "прожила". Третя категорія була дійсним відвідуванням такої ділянки, яка існувала такою, якою бачимо її в момент нашого відвідування.
Весь світ розділений на дві половини: ліва сторона була чистою, а права затягнена жовтуватим туманом. Двійні істоти мають велику перевагу, подвійний стан дозволяє їм відносо легко пересуватись між відділами на правій стороні. Невігідність становища подвійних істот у тому, що маючи два відділи, вони осілі, консервативні і бояться змін.
Відчуття відпочинку виникає від сидіння з піднятими колінами.
Друга недія складалась в тому, що потрібно лягти на землю, звернутись каласчиком, лежачи на лівому боці, впираючись в складені руки. І заплюючи, як можна довше, очі, відкриваючи тільки тоді, коли потрібно змінити позу і лягти на правий бік.
Зразу ж після смерті наша свідомість теж входить в третю увагу, але тільки на мить - у вигляді процесу очищення…
… Масажуючи це місце, рухаючи пальцями двох рук по цій точці, з'явиться відчуття, що пальці проходять через щось густе, подібне воді…
… З того моменту, коли тіло навчилось робити впадину, легше входити в сновидіння. Дивний імпульс чи відчуття, що фізичне тіло навчилось роздвоюватись. Це суміш відчуттів мягкості, безпеки, сну, і усвідомлення всього. Переважно така впадина утворюється сновидячими під впливом моменту, коли він цього потребує…
… Тіло сновидячого - це щось таке, що інколи називають "дубль", або "другий", тому що це точна копія тіла сновидячого. ..
…Друга увага безперечно буде фокусуватись на загальній істоті, як поле енергії і трансформувати цю енергію в що небудь подібне, тобто це відображення нашого фізичного тіла.
Розкриття свідомості.
Багато людей звикли ототожнювати свідомість з мисленням, хоча "свідомість" є лише невеликою частиною мислення індивідуму, і ця частина постійно піддається перемінам і розкриває нові стани.
"Свідомість" визначають як "знання відчуттів і розумових процесів або того, що відбувається у власному мисленні".
Але у світі немає нічого подібного свідомості, тому ми можемо визначити його тільки у власних термінах. Свідомість є величезна тайна, яка стоїть перед нами, щоб зрозуміти, що таке свідомість, потрібно точно знати, що таке "мислення".
Тепер наука признає за факт, що розумові процеси не обмежуються полем свідомості, і вчені твердять, що поле підсвідомого мислення значно ширше від поля свідомого мислення.
Вірно те, що мислення може вмістити в свідомість тільки один факт в кожний даний момент і тільки зовсім мала частина нашої свідомості може бути присутньою в свідомості в кожний даний момент, а також вірно те, що свідомість відіграє тільки дуже невелику роль в сукупності розумових процесів або мислення. Мислення не усвідомлює велику частину своєї діяльності..
По мірі того, як ми піднімаємося по сходинках життя, ми бачимо все вищий рівень психічного життя; прості прояви уступають місце складнішим.
Жива істота починає проявляти складніші психічні стани. Потім наступає стадія нижчих рослин, далі ми зустрічаємося з вищими формами рослинного світу, в яких проявляється відома чуттєвість. Потім іде перехід до форм тваринного життя; тут видно всі вищі ступені чуттєвості і ускладнення органів відчуттів, що поступово приводить до утворення свого роду нервової системи.
Серед нижчих тваринних форм не видно ще признаків свідомості. Свідомість поступово розвивається і досягає високої степені у вищих тваринних формах. Ці тварини (собака, слон, мавпа) мають дуже складну нервову систему, мозок і добре розвинену свідомість. Тварина чи людина яка думає в площині фізичної свідомості (всі вищі тварини так думають, і навіть багато людей не здібні вище цього), ототожнюють себе з фізичним тілом і усвідомлюють тільки те, що відноситься до цього тіла, і до зовнішнього світу.
Вона "знає", але не усвідомлює розумові процеи чи існування мислення, вона "не знає, що знає". Ця форма свідомості є ніби світом думки, який відрізняється від високорозвинутої інтелектуальної людини нашого віку і нашої раси.
Тварина не може перенести свою свідомість з відчуттів зовнішнього світу на внутрішній стан буття. Вона не в змозі "пізнати себе".
Це є фізична свідомість. Тварини на цьому і зупиняються. А людина тим часом починає питати себе, чому те чи інше відчуття приємне і ставить його в зв'язок з іншими речами чи особами, або роздумує, чому відчуття не є приємним, що з нього випливає.
Це і є "ментальна свідомість", тому що вона признає існування внутрішнього "я". Людина, яка володіє ментальною свідомістю, не тільки "відчуває", вона має в своєму розпорядженні і слова чи розумові поняття про ці відчуття і може уявити себе випробовуючою їх, відділяючи себе, відчуття чи почуття від того об'єкта, який відчувають.
Людина здібна думати: "Я відчуваю, я бачу, я чую, я бажаю, я роблю". Ці слова вказують на те, що ментальна свідомістьпізнає розумові стани, дає їм назви і пізнає разом з тим; чиє "я" пізнає

 
 

Цікаве

Загрузка...