WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

сновидінь і у фізичного тіла наміри різні. Наприклад, тіло сновидінь може проходити крізь стіну, тому що воно знає наміри розчинятися в повітрі. Фізичне тіло знає наміри їди і пиття, але не зникання. Для фізичного тіла пройти крізь стіну було б так же неможливим, як для сновидінь поїсти. Саме наміри створюють світ. Люди і всі живі істоти є рабами намірів. Ми знаходимся в їх кліщах. Вони заставляють нас робити все, що захочуть. Вони заставляють нас діяти в цьому світі, навіть заставляють нас помирати.
Найтоншою формою уваги є особливий стан усвідомлення, який називається "лівою стороною". Одна з його основних рис - те, що можеш в цьому стані сприймати величезну масу жовтуватого туману - "стіну туману". Завжди ця "стіна" знаходиться справа від людини, поширюється вперед до горизонту і вверх до безмежності, поділяючи світ надвоє. Стіна туману повертається або вправо, або вліво, коли повертати голову, і тому ніколи не можеш повернутися до неї обличчям. Мужчинам легше проходити крізь туман, бо вони важчі, а жінки легші.
Чому сновидіння здаються продуктом здорових здібностей? Може тому, що зір домінує в нас у щоденному житті.
Права сторона - тональ - охоплює все, що може сприйняти інтелект. Ліва сторона, що називається нагваль - царство, риси якого описати неможливо, світ, який неможливо викласти словами. Ліва частина, напевне, сприймається якщо сприйняття має місце, нашим тілом цілком.
Всі здібності, можливості і досягнення магії заключаються в самому людському тілі.
Взявши за основу концепцію, що ми розділені надвоє, наш час розділений між станом нормального усвідомлення, на правій стороні, тоналі, де переважає перша увага, і станом підвищеного усвідомлення, на лівій стороні, нагвалі, або на стороні другої уваги. Важливим фактором тут є дихання, але яким чином дихання могло подіяти на сприйняття і усвідомлення. Наші двохсторонні переміщення між правою і лівою стороною полегшували нам розуміння того, що на правій стороні дуже багато енергії. На лівій стороні, навпаки, існує природжена потреба в економії і швидкості. Тут багатство сприйняття, все сприймається одним цілим куском, одною масою невід'ємних деталей. Ця можливість сприймати все зразу називається інтенсивністю. Раніше вважали неможливим розглянути окремі складові частини цих кусків досліду; не могли розташувати ці частини в послідовності, яка б мала якийсь зміст для інтелектую Так як не можемо зробити такий синтез, то не можемо і згадати. Не могли розташувати наші спогади перед собою і зібрати їх послідовно один за другим.
Отже, завданням спогадів було з'єднання правої і ілвої сторін і об'єднання цих двої різних форм сприйняття в єдине ціле. Це завдання по закріпленню нашої цілісності шляхом перетвореня інтенсивності в лінійну послідовність. І якщо могли б так розташувати, тоді би чесно вважатли, що прожили тисячу років.
Сила. Що править долею всіх живих істот називається Творцем.
Чотири спалахи світла освітлюють те, чим він є. Перший спалах подібний блискавці допомагає осягнути контури Творця. Тоді можна побачити дрібні білі мазки. Схожі на промені.
Другий спалах блискавки освітлює чорноту, яка колихається, створюючи вітер. І виглядає, як промені.
В третьому спаласі світла помвчаємо пронизуюче щось нелюдське.
А четвертий, останній спалах, відкриваєте, щоТворець робить.
Творець це та сила, що править долею всіх живих істот, бачить всі ці істоти зразу і абсолютно однаково…
По-своєму і своєми засобами кожна людина має силу зберегти вогонь свідомості, силу не піддатися заклику смерті.
В людській расі існують чотири темпераменти, чотири різні жіночі особистості.
Перша - схід. Вона називається порядком. Вона оптимістична, безтурботна, постійна.
Друга - північ. Вона називається силою. Вона винахідлива, пряма, незгибаєма, як сильний вітер.
Третя - це захід. Вона називається почуттям. Вона совістна, артистична, лукава, схожа на холодний вітер.
Четверта - це південь. Вона називається ростом. Вона шумна, встидлива, тепла, як горячий вітер.
Чотири типи чоловічої діяльності і темпераменту.
Перший тип - пізнавальна людина, вчений, благородний, на якого можна надіятися, спокійний, відданий виконанню свого завдання, чим би воно не було.
Другий тип - людина дії, дуже не постійний (мінливий), великий гуморист і ненадійний компанйон.
Третій тип - організатор за сценою, загадково непізнана людина. Про нього нічого не можна сказати, так як він про себе ніякої інформації не відкриває.
Четвертий тип - кур'єр. Він помічник, мовчазний, той, що діє дуже добре, якщо його якимось чином направити, але не може діяти зовсім самостійно.
Кожен з цих типів мужчин і жінок на землі мають особливі риси в своєму світлому тілі.
У деяких людей це інтенсивне світло, деколи гладке і світле, як дзеркало без відображення.
У людини дії є волокна, які виходять з точки волі. Кількість волокон від 3 до 5; їх товщина від простої струни до товстого щупальця і до 2,5 м довжини. У людини в таких щупальцях розвивається до 3 волокон.
Є правило, яке говорить про те, щоперескочити до волф не означає вічне життя в тому розумінні, як звичайно розуміти вічність - тобто жити завжди. Правило стверджує тільки те, що можливо зберегти свідомість, яка розпадається в момент смерті. При переході до третьої уваги тіло у вусій своїй повноті спалахує знанням. Кожна клітина зразу усвідомлює самій собі цілісність тіла.
Можна досягнути загального усвідомлення, якщо таке усвідомлення існує; фізичний перехід в інший, прихований світ усвідомлення. Дар волі - не послане Творцем блаженство, а тільки шанс мати його.
Знаходитися в лівосторонньому усвідомленні зовсім не означає негайного звільнення від власної дурості. Воно означає тільки розширену здатність сприймати, легкість розуміння і навчання і найбільше можливості забувати.
В світв існує тільки 4 типи мужчин і 4 типи жінок.
Є деякі промені світла, або енергія, які перетинаючись, постійно тримають в точці перетину Землю. Ці промені не змінюються, як все у Всеквіті, а фіксуються в певному порядку. Цей порядок співпадає із сотнями точок світлого тіла. Всі ці точки знаходяться в нашому фізичному тілі. Оскількі світні тіла відносно великі, деякі з точок віддалені майже на метр від фізичного тіла. Тоді вони поза нами, але це не так: вони знаходяться на периферії нашої світності, і таким чином все ж таки відносяться до загального тіла. Сама важлива точка знаходиться в 30 см. від живота, на 40 вправо від уявної лінії, що йде вперед. Це цетр збору другої уваги, і цей центр можна маніпулювати м'яко поплескуючи повітря долонями рук.
Найбільше досягнення у другій увазі - це мистецтво сновидіння, а найбільше досягнення першої уваги - це мистецтво підкрадатися, мистецтво сталкінга.
Хоча людські істоти і здаються світним яйцем, яйцевидна форма - лише зовнішній кокон, шкаралупа світності, яка ховає в собі захоплюючусерцевину, що складається з концентричних кілець жовтуватої світності,

 
 

Цікаве

Загрузка...