WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

вдячності.
Людина одержує від батьків фізичне тіло, а також життя, освіту, житло, одяг, харчування. Це обов'язок, за який треба відплатити. Більшість дітей не розуміють цього. Діти мають обов'язок перед батьками. А ще людина має обов'язок до суспільства, тому що вона користується його культурою, школами, музеями, транспортом. Людина зобов'язана перед своєю нацією, яка дала їй колір шкіри, перед планетою Земля, яка народила і живить її, перед сонячною системою.
Перший обов'язок людини- бути справедливим, любити батьків, приносити їм якомога більше добра за все те, що вони їй зробили, робити все можливе для суспільства, країни, всього людства, Космосу. Він пропонує свої думки та ідеї, він думає про добро для всіх, так встановлює добро і рівновагу, і природа вважає його розумною істотою.
Борг учня своєму учителеві.
Припустимо, у вас є вчитель. Ви йому винні величезний борг. Ви скажете: "А скільки ми йому винні?"- нічого, він нічого не просить, але ви зобовзані для інших зробити стільки ж, скільки він зробив для вас.
Відносини.
1. Любов, яка не чекає на взаємність.
Якщо ви завжди чекаєте, що вас будуть любити взаємно, ви ніколи не будете щасливі, тому що ви розраховуєте на щось невизначене. Не можна розрахоаувати на любов інших. Ось чому я кажу "Хочете бути щасливі? То не просіть, щоб вас любили, давайте самі любов, і ви завжди будете любимі.
2. Відносини між батьками і дітьми.
Більшість батьків вважає, що вони є творцями своїх дітей, тому думають, що можуть робити з ними, що хочуть. Ні, батьки повинні знати, що вони тільки будують будинок для дитини, її тіла. Вони не створюють душу, яка приходить здалека.
3. Відносини між чоловіками і жінками.
Єдине розв'язання проблеми полягає в тому, як ми дивимось на людей і на речі. Чоловікам я кажу: "Чим більше ви вірите, що жінка- божество, тим менше ваше бажання не зіпсувати її. Причина нестриманості, зривів в любові полягає в тому, що чоловіки не знають, як ставитись до жінки і навпаки.
Якщо двоє людей хочуть знайти справжню любов, вірність, свободу, кожен повинен думати про другого, як про представника Отця Небесного, Матері Божої. Дивлячись так одне на одного, вони торкаються чогось вищого. Тоді і ангели і духи віддають свою силу і радість двом закоханим, які висловлюються на найкращій мові, мові безмежної любові.
Відносини ворожості.
1. Ненависть така ж сильна, як і любов.
Якщо ви хочете когось позбавитись, його не можна ні любити, ні ненавидіти. Будьте байдужі, якщо ви відчуваєте огиду, ви прив'язуєте його до себе сильними ланцюгами, ви дальше будете з ним. Людям здається, що, ненавидячи когось, вони віддаляють його від себе. Навпаки, ненависть - це сила, яка зв'язує нас з людиною так, як і любов, узи любові принесуть одне, а узи ненависті - іннше.
2. Любов як засіб захисту.
Щоб захистити себе від своїх ворогів - любіть їх. Якщо ви відчуваєте огиду до них, ви розриваєте на частини свою ауру, і цей отвір робить вас подразливими до всього того, що є негативного у ваших ворогів. Ви одержуєте їх аморальність, ненависть.
Найкращий захист від ворогів - любов. Любити ворогів найважче, але це єдиний щлях захисту.
3.Використовуйте образу, як можливість для духовної роботи.
Справжній учень ніколи не дотримується порад нижчої натури, яка мстить за скоєне зло. Він не хоче бути злим, нервовим, сентиментальним, неврівноваженим, він хоче стати сильним. Але для того він повинен вдень і вночі пов'язати себе з позитивним, інакше він потрапить у владу негативного і пропаде.
4. Спосіб прощення. Людина бідна і слабка духовно і не може прощати. Вона мусить відповідати на образи. Щоб прощати людям, які зробили вам зло ви повинні бути великі, багаті, сильні. В даний момент ваш ворог торжествує, що йому вдалося нанести вам удар, а в дійсності його треба жаліти, тому, що рано чи пізно космічна справедливість покарає його.
5. Завоюйте своїх ворогів, піднявшись вище від них.
Не можна перемогти злих людей злісю тому, що ви ототожнюєте себе з ними, опускаєтесьна той же рівень. Щоб захиститись, ви повинні змінити рівні, не залишатись з тими ж вібраціями і випромінюваннями, що й ваш ворог. Ви повинні піднятись вище, наче птах, добратись до благодійних районів. Досягти вищого рівня за допомогою сили волі. Медитації і молитви. Ви вже захищені від ворогів, тому, що ваша вібрація не подібна на їх вібрацію.
Шляхи допомоги людству.
Більшість з нас тільки критикує людей, які нами керують. І ці люди змучені цими негативними і пагубними думками, вимушені приймати рішення, протилежні інтересам держави, а їх помилки відбиваються на людях. Щоб допомогти своїй країні, ви повинні досягти того, хто керує нею, посилати йому багато світла. Підтримати його натхнення. Ви не можете допомогти країні. Але ви можете допомогти одній людині, а вона буде допомагати країні.
Відношення до природи.
Учні духовної науки знають, що все живе, тому вони звертаюить увагу на рослини, тварини, мінерали. Вони дуже обережні з природою і невидимими істотами. Для них земля священна, жива і населена незчисленними істотами. Землю потрібно поважати не задля неї, а задля себе. Потрібно також усвідомити, що кожна річ жива й що її треба поважати, турбуватись про неї і захищати її.
Природа населена багатьма істотами, невідомими людині. Вони мають різні назви в залежності від того, з якої країни вони походять. Коли ви гуляєте в лісі, на природі, ви повинні усвідомлювати, що всі істоти спостерігають за вами. І потрібно входити в контакт з ними, вказувати їм захоплення їхньою роботою. З ними можна розмовляти. Підійти, наприклад близько до дерева і сказати: "Яке ти прекрасне, могутнє і сильне! Ти так багато проживеш! Ох, якби в мене був твій опір і могутність". Потрібно сказати іншим деревам про свою любов, що вони прекрасні". Можна побачити величезну істоту, яка дивиться очима, повними світла, це Регент лісу, поєднання всіх душ тварин. Повертаючись додому, ви відчуваєте себе щасливими, тому що торкнулись справжнього життя.
Знаходячись поблизу океану, потрібно розмовляти з водяними істотами. Багато людей не розуміють різниці між доброи і злом і бояться космічної сили, про яку мало що знають.
Наш обов'язок природі.
Ми нагромаджуємо борг природі за все, що ми в неї беремо - повітря, воду, тепло, сонячні промені. Цей борг не можна оплатити грошима, тому ми повинні віддати його любов'ю, повагою і бажанням вчитись по великій Книзі Природи, показуючи доброту всім живим істотам, даючи їм наше тепло і світло. Від нас не вимагається повернення повітря, яким ми дихаємо, ні води, яку ми п'ємо. Ми не можемо виготовити воду чи повітря, тепло або світло. Ми одержали наші тіла від землі і колись ми їх повернемо, цього не минути. Ми можемо віддлати світлі випромінювання. Людям була дана квінтесенція світла, яку вони повинні збільшувати і посилати в простір. Але треба вміти це робити, бо інакшебуде розповсюджуватись тільки темнота. Люди обмежені в фізичному плані, в

 
 

Цікаве

Загрузка...