WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкологія, Природокористування → Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів - Курсова робота

даї хороші результати.
Наприклад, вам потрібно вивчити напам'ять яку-небудь формулу. Лягаючи спати, повторіть її в думках перед засинанням, і ви можете бути впевнені, що вранці ви її згадаєте.
Коли ви почуєте себе погано, то, засинаючи. Думайте про здоров'я, а вранці ваш настрій буде зовсім іншим.
Потрібно звертати увагу на ті думки, відчуття і настрої, з якими ви лягаєте спати.
Іноді цей прийом супроводиться виділенням астрального тіла. Кодеїн сприяє успіху, але він не обов'язковий. Крім того, потрібно попередити, що до кодеїну можна звикнути, як до морфію і опіуму. Останній прийом рекомендуємо робити не частіше 2-4 рази на місяць. Самонавіюванням, зосередженням і роздратуванням органів відчуття можна користуватись щоденно. Між іншим, частий вплив на органи відчуття одних і тих самих роздратувань швидко перестає давати результати. Чим частіше вживається самонавіювання і зосередження, тим краще діє.
При всіх цих способах потрібно відмежовувати себе від можливих посторонніх впливів, якіможуть викликати зовсім інший вид сновидіння. Наприклад, шум від падіння предметів і ін. Може викликати уяву пострілу, дощ - уяву барабанного бою, скрип дверей - стогін. Якщо немає ковдри під час сну, здається що зима. Голодний у сні весь час бачить смачні блюда. Як бачите, всі ці сторонні роздратування можуть перешкодити досліду. Тому потрібно вибрати тиху кімнату, закрити вікно і взагалі виключити можливість таких видінь.
ПРО СОН, ДРІМОТУ І СТАН
ЛУНАТИКІВ (СНОВИД) ТА ІСТЕРИЧНИХ.
Поняття наші зв'язані між собою і в тілесному світі залежать від почуттів, передають ці предмети духові: людина із загостреними почуттями може бачити, чути, осмислювати.
Чим більше людина захоплюється одним предметом, тим більше діють ті органи відчуття, через які до нас цей предмет доходить. Дух відчуває щось надзвичайне, що іноді ми вкладаємо в приємні сни.
Милосердя подарувало нам цей стан, коли ми спимо. Природа підіймає тоді ніжну орошену пару в голову і зрошує нею орошені фібри.
Від цього орошення фібри розслаблюються, і від того людина входить в сонливий стан.
Які в тілі соки, такий і сон. Густі, клейкі вологості виробляють глибокий сон, тонкі і чисті - легкий і приємний. Спиртні напої збуджують нерви, сушать фібри, тому сон неспокійний. Вечірня роса зволожує квіти і дає можливість їм на другий день знову розпуститися.
Природа людини зволожує нерви і фібри і дає їм протягом сну розслабитись і відпочити.
Дрімота відрізняється від сну постійним напруженням нервів. В дрімоті предмети не впливають на відчуття, але поскільки дух відпочиває і ніяким відчуттям не відає, то і не виникає ніяких вражень. Це всього-навсього відпочивають органи.
Сон лунатиків та істеричних відрізняється від сну звичайних людей. В гармонії органів відчуття є більша або менша міра істинних відчуттів. Цей стан не є сном, а настороженість духу людського.
Так, як людина є найвищою істотоб в тілесному світі і найнижчою в духовному, то впевнено можна сказати, що неймовірні властивості закладено в дух людський. Чим більше ми пізнаємо силу духу, тим більше незрозумілими будуть нам різні явища, бо роздумуємо ми не над властивістю духу, а над властивістю тіла.
А У Р А
Усі живі істоти: люди, тварини, рослини, а також нежива матерія (наприклад каміння) випромінюють часточки. Це випромінювання називається аурою.
Людська аура - це поєднання випромінювань усіх тіл: фізичного, астрального, ментального. Кожне з цих тіл своєм випромінюванням додає аурі властивих йому відтінків. Отже аура - сукупність різних проявів людинию Інколи аура величезна, вона бринить яскравими кольорами; інколи вона мала, тьмяна, плямиста.
Якщо аура в доброму стані - все гаразд, людина має надійний захист. Ніяке лихо не спіткає людину, якщо її аура чиста, світла, могутня. Вона утворює непрохідний бар'єр, який протистоїть усім ударам, атмосферним явищам, злу та всіляким негараздам. тОді людина міцна - вона спокійна, сповнена любові, сили й внутрішнього світла, завдяки чому здатна допомогти іншим.
Є два способи роботи над аурою. Перший - за допомогою свідомої сили волі, концентрації, уяви. Щоб мати повне уявлення про сім кольорів, слід використовувати призму. Колоори природи, птахів. Квітів не зовсім такі, як на призмі, це видно справжні: червоний. Зелений, блакитний, фіолетовий.
Виконуйте вправу: уявіть, що колоьори виходять з вас і, що ви оточені цим світлом і кольорами; що ви всередині кола, яке світиться і що ваша любов витікає з вас у весь всесвіт.
Другий спосіб - це робота над добротою, чистотою, терпінням, вірою, надією, покорою, справедливістю. Ці чесноти саі утворюють ауру людини і, якщо навіть інші люди не можуть її побачити, вони відчувають її вплив, і людина з такою аурою стає центром, джерелом сили.
Та найліпше об'єднати обидва способи. Якщо щоденно зосереджуватись на аурі, не розвиваючи доброти, вибуровується один бік і руйнується інший. Слід поєднати обидва способи, вести чисте життя, сповнене любові і чистоти одночасно працюючи над аурою. Розвиваючись аура дає можливість входити в контакт з усіма областями у просторі.
Психологічні вправи.
Зосередження.
Уміння керувати своєю увагою- необхідна умова розвитку майже всіх психологічних властивостей. Треба прикласти всі зусилля, щоб підкорити увагу своїй волі. Досягнути зосередження - мета кожного окультиста-початківця. Здатність зосередження розділяється на декілька ступенів.
Перша підготовча вправа грунтується на підкоренні органів відчуття. Суть цієї вправи в тому, щоб відгородити свідомість від зовнішніх вражень, вся функція відчуттів підкорена.
Перед цією вправою виконується така вправа: щоб не відчувати смакових, нюхових вражень, достатньо ізолюватися від зовнішніх впливів і залишатися нерухомим. Щоб нічого не бачити і не чути потрібно щільно зав'язати очі і закрити вуха.
Підкоривши собі органи відчуттів, приступають до другої серії вправ. Вони грунтуються на спрямуванні ваги на протязі визначеного часу, поступово збільшуючи на один або декілька об'єктів свідомості, або ж на один із плексусів.
Переходячи до вищої фази- самогіпнозу- той, хто тренується, вчиться поступово відкидати всі форми і уявити ідею. Наприклад, заставляють уявляти книгу і сприймати тільки внутрішнє враження, зміст не пов'язаний ні з якою формою. Такий стан супроводжується, звичайно, екстазом. При досягненні екстазу приступають до вправ вищого ступеня, які є ключем до окультних феноменів. Перераховані вище психічні процеси можна уявити в такій послідовності: направлення своєї уваги на предмет, утримання її на ньому, відділяючи внутрішню суть предмета від зовнішньої; досягнення вищого ступеня психічних вправ. Якщо людина володіє останньою фазою, то всі сили підкоряються їй.
а) Контроль волі над мимовільними рухами.
Багато людей не можуть ні хвилини залишитися спокійними і можуть виконувати цілий ряд безкорисливих рухів. Одні кусають губи,другі посилено кліпають, гойдають ногою, крутять

 
 

Цікаве

Загрузка...