WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

волосся виблискує красою та здоров'ям. Кольорова гама передбачає натуральні глибокі тони - від блискучих світлих до вогняно-рудих і теплих шоколадних відтінків. Золотаве мілірування пасом створює враження природного сяйва (рис. 6.34). Стрижки й довжинаволосся значно варіюють залежно від образу, підкреслюючи природність цієї тенденції. Стрижки у вільному виконанні, рухомі. Волосся може бути зібраним у хвіст, сплетене в коси або скручене у вузли.
Рис. 6.32. Чоловіча зачіска-2003
Рис. 6.33. Напрям моди 2004 р. Рис. 6.34. Напрям моди 2004 р.
"таємні зв'язки" "легенди та перекази"
Тренд "урбаністичний маніфест" насичений модними брендами, логотипами та елементами різних культур. Результат - це народження нового, надзвичайно індивідуального і завжди провокаційного стилю (рис. 6.35). Сучасна музика та мистецтво є гімном "урбаністичного маніфесту". Багатонаціональна генерація сучасних мешканців міських джунглів вільно й самовпевнено користується атрибутами моди, поєднуючи тканини, кольори, текстури в "дикій" манері. Створений світ виглядає графічним і яскравим, як строкатий коллаж. Для волосся використана блискуча повнокольорова палітра контрастних відтінків: брутальний чорний, холодний світлий, глибокий червоний або металевий блакитний. Повне фарбування з виступаючими різнокольоровими й неповторними кольоровими пасмами. Стайлінг підкреслює створені контрасти.
Непокірні локони, зачесане назад, наперед, униз пряме волосся, повністю скручене в джгути або розділене на окремі пасма. L'oreal Professinnel запропонував у 2004 р. напрями "шафрановий дизайн", "бузковий дизайн", "дизайн хакі".
Напрям "шафрановий дизайн" (рис. 6.36) пропонує гру об'ємів і пасом - градуйовану стрижку по всій довжині, довгу чілку й довге волосся на потилиці. Ніжні напівтони мажирель 4,45 у поєднанні з мажирель 6,45 на тім'яній зоні. Світле волосся і пасма - це мажимеш. Ця жінка не пізнана й таємнича, вона не має віку, її можна було бачити багато століть тому, а також у мріях про майбутнє. Вона там, де звучать класична музика, поезія.
Рис. 6.35. Напрям моди 2004 р. "урбаністичний маніфест"
Напрям "бузковий дизайн" сповідує гармонію та витонченість. Тут немає протиріч і розбіжностей. Образ ефектний, чуттєвий і одночасно величаво романтичний (рис. 6.37). Градуйоване каре утворює легкий та м'який силует стрижки. Рівномірне філірування надає об'єму і руху. Варіант накрутки волосся змінює силует і надає більшої жіночності. Гра відтінків пасом полягає в наступному: біля коренів застосовують мажирель 5,20, посе-редині пасма -мажирель 9,22, на кінчиках - платин пресизьйон.
Рис. 6.36. Напрям кольору 2004 р. Рис. 6.37. Напрям кольору 2004 р. "шафрановий дизайн" "бузковий дизайн"
Рис. 6.38. Напрям кольору 2004 р. "дизайн хакі"
Напрям "дизайн хакі" є виразником неокласики. Зачіски в англійському стилі - це консерватизм та офіційність. Класична форма надає образу впевненості й діловитості. Зачіска технологічна, урбаністична, не-ординарна. У цьому випадку волосся можна як завгодно трансформувати (рис. 6.38). Стрижка по крайовій лінії має жорсткий зріз, усередині виконано глибоке філірування, що відповідає росту волосся. Це надає зачісці об'єму і зберігає її компактність. Тому ' зачіска легко модифікується. Начіс у тім'яній зоні створює об'єм, легкість та еластичність зачіски. Для основного фарбування використовують мажирель 7,01, пасма фарбують мажирель 9,0 + 8,2.
Чоловіча мода 2004 р. також поділяється на певні тренди. Волосся чоловіка "легенда" виглядає розкішно, світиться красою та здоров'ям. Кольорова гама - це натуральні, насичені тони від блискучих світлих до вогненно-рудих і теплих шоколадних відтінків. Стилістика стрижок є вільною та природною. У тренді "урбаністичний маніфест" чоловіки далекі від виконання класичних ролей. Вони космополітичні та мужні. Стилісти фантазують із кольором і довжиною волосся. Пропонуються асиметричні моделі.
Напрям "полонені мрії" - це модернізація зразків 60-х років XX ст. Чоловічі зачіски нагадують відомі образи класичних поп-музикантів того часу (рис. 6.39).
Рис. 6.39. Чоловіча зачіска-2004
Рис. 6.40. Напрям моди 2005 р. Рис. 6.41. Напрям моди 2005 р.
"наївність" "закоханість"
У 2005 р. столиця Португалії Лісабон зустрічала топ-стилістів із різних країн світу, які приїхали на фотосесію Wella Trend 2005. Професіонали перукарського мистецтва разом створили образи, що визначають основні напрями моди на 2005 р.
Насамперед це напрям моди "наївність", який знову дозволяє відчути привабливість імпульсивних поступків, оптимізму до життя й безмежної свободи.
Волосся блискуче, коротке чи довге, заплетене в пустотливі кіски або падає на плечі хвилею локонів, як у янголів на старовинних листівках. Кіски прикрашені яскравими стрічками, зібраними в кокетливі вузли.
У зачісках грайливо мерехтять пасма-блискітки, які виділяються на фоні основного тону. Це переважно ляльковий блонд, темно-коричневий та глибокий червоний кольори.
Напрям моди "закоханість" - це жадання задоволень, ніжності, кохання. Закохані прагнуть до розкоші в інтер'єрі, одязі - все повинно бути прекрасним. Особливо розкішним є волосся. Воно завите у спокусливі локони, укладене хвилями, що облямовують обличчя. Волосся шовковою хмаринкою ніжить шию або струмує по плечах. Образ завершують вишукані прикраси.
Чудові мідні відтінки кольору волосся наповнені внутрішнім сяйвом, наче по ньому ковзнули промені надвечірнього сонця. У полум'яніючих червоних тонах є спокуса, а шоколадні відтінки пробуджують чуттєвість.
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
1. Будур Н. История костюма. - М.: Олма-Пресе, 2001.
2. Васіна З. Український літопис. Вбрання. - Т. 1. - К.: Мистецтво, 2003. 26 с.
3. Золотов Ю. Французский портрет XVIII ст. - М.: Иск, 1968.
4. Иллюстрированная инциклопедия мод/ Под ред. Л. Кибаловой. Прага: Артия, 1986. - 320 с.
5. Кирсапова Р. Сценический костюм и театральная публика в России XIX ст. - М.: Артист, 2000.
6. Коконова Й., Самсонадзе Н. Женщина й ее платье: Век XX. М.: Инкомбук, 2000. - с. 63.
7. Костюм / Под ред. Ф. Ф. Комиссаржевского. - СПб.. 1910. - 176 с.
8. Матейко К. М. Український народний одяг. - К.: Наукова думка, 1996.
9. Матейко К. М. Український народний одяг: Етнографічний словник. - К.: Наукова думка, 1996. - 112 с.
10. Мода й стиль. Современная єнциклопедия. - М.: Аваита, 2002.
11. Плаксина 3. Б. й др. История костюма, стили и направлення. - М.: 2003.
12. Пономарьжов А. Українська минувшина. - К.: Либідь, 1993.
13. Стамеров К. К. Нариси з історії костюмів. Ч. 1, 2. - К.: Мистецтво, 1978. - 192 с.
14. Стельмащук Г. Г. Традиційні головні убори українців. - К.: Наукова думка, 1993. - 168 с.
15. Українське народне мистецтво: Вбрання / Під ред. В. Г. Білозуба та ін. - К., 1961.
16. Ясіевич В. Про стиль і моду. - К.: Мистецтво, 1968.

 
 

Цікаве

Загрузка...