WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

Волосся коротко підстрижене й "розірване" за довжиною, зачіска виглядає дуже коротко, а зверху на бік спускається довге пасмо. Колір - у варіантахвід червоно-рожевого блонда на кінцях.
Ідея фінляндії - це вільний бунтарський стиль нового панка 80-х років. Волосся підстрижене коротко на потилиці, а спереду закручене коком. Боки залишають довгими і дуже прямими, створюючи падаючий ефект. Тон волосся темно-шоколадний або коричневий. Використання воску посилює бунтарський вигляд.
Японія у 2002 р. запропонувала чистоту та жіночність, як символи молодіжного напряму. На основі "боба" волосся підстрижене прошарками, щоб нерівномірна довжина легко поєднувалась і мала природний вигляд. Коричневі тони підкреслюють ритм руху волосся. Використання воску надає зачісці природного вигляду.
Стиль Америки та Канади - це бунтарський напрям. Стрижка пасом під кутом від коренів до кінчиків забезпечує правильний рух волосся і зменшує об'єм. При цьому створюється "непоєднанний" стиль. Напрям підкреслюють коричневі кольори. Тенденції моди 2002 р. - це воля і легкість 80-х років. Творчі групи створили колекції "суперпоєднання" з двома напрямами: лінія натхнення та лінія веселого аспекту. Лінія натхнення - це моделі для загадкових і вишуканих жінок, комерційний ретро-стиль (рис. 6.19). Лінія, створена на веселому аспекті, базується на "панківському" іміджі. Забавні та анархічні форми цього напряму створюють у новому контексті безпосередньо під образ (рис. 6.20).
Відал Сессун подав своє бачення моди 2002 р., базуючи моделі зачісок також на 80-х роках XX ст. Він вважає, що модним залишається "боб", виконаний на основі першої довжини. Ця багатоваріантна стрижка з різноманітною формою підкреслює стиль обличчя (рис. 6.21).
Рис. 6.21. Зачіска 2002 р. від В. Сессуна
Кольори - коричневі з темно-сливовим відтінком і тенденція блонда зі складними переходами ліній. Як би не створювалася мода, які б стилісти не пропонували ідеї - загальною й головною деталлю залишається чілка. Залежно від індивідуальності особи вона може бути: грайливою, короткою, зачесаною вбік, вихристою, довгою, нерівною, асиметричною. Для прихильників мінімалізму - плоскою, для романтиків - із тупіровкою в стилі 50-х років XX ст.
Чоловіча мода 2002 р. на зачіски також була різноманітною. У запропонованих fashin-варіантах можна побачити короткі стрижки з елементами спортивного стилю. Вони були зручними, індивідуальними, безпосередніми. І хоча спортивність є виразником зачісок, довжина волосся може бути різною й поєднується з елементами романтики. Таке еклектичне рішення характерне для моди 2002 р. Колекція "світський лев" поєднує шість основних правил: дбайливо укладена чілка, використання професійних стайлінгів, чіткі контури стрижки, охайне і помірне використання воску на кінчиках пасом, часткове використання гелю для чілки, хвиляста переплетена текстура.
Мода 2003 р. - це блиск і структура здорового волосся. Класика та сучасність гармонійно поєднуються в стрижках та укладках, що дозволяє одночасно виглядати стильно й зухвало. Вільно укладені пасма і безладно спадаючі локони надають образу вишуканої природності, різноманітні модифікації з чілкою дозволяють виявити необхідні акценти: динаміку, легку адаптацію до будь-яких умов, поєднання простоти і креативу. Хіт сезону 2003 р. - це зачіска, що дає змогу легко створювати варіанти укладки від пасом, які вільно стирчать, до класики вечірнього стилю.
Колекція Відала Сессуна на 2003 р. створена для тих, хто віддає перевагу авангарду. Стрижки і техніку фарбування волосся - до будь-якої довжини і кольорової гами. Стрижки засновані на формі, що поєднує неочікувані рішення - форми шолома та жіночу вуаль. Створюється романтичний образ, поєднаний із конструктивною динамікою. Щодо кольору, то використовується майже весь кольоровий спектр, в якому м'які традиційні кольори, "брудний" рожевий змішані з чистим блондом і яскраво-червоним (рис. 6.22).
Рис. 6.22. Мода 2003 р. від В. Сессуна
"Wild stile" - це дикий стиль! Його натхненником є хіп-хоп та електросаунд кінця 70-х і початку 80-х років XX ст.
Нью-Йорк Сіті - це розхитування урбаністичного натовпу, протест, що відображає післяпанківський стиль. Застосовано розмиті яскраві кольори, які виступають акцентом, а також чіткі лінії в сміливому рішенні форм і текстур . У технологіях стрижок використано комбінації "дисконекшин" і класики.
Мода 2003 р. Intercoiffure Mondial пропонує тенденції особистого погляду на екстравагантність. Жінці 2003 р. подобається класика, але вона віддає перевагу дошкільному стилю "ню". Кольорова палітра поступово змінюється від одного відтінку до іншого. Плавність і прозорість переходу створюються за допомогою світлих медових і золотистих напівтонів. Червоні та охристі кольори створюють неповторність і посилюють ефект світла. Такі нюанси добре підкреслюють жіночність. Довжина волосся сягає плечей або спадає нижче. Невеликий об'єм зверху, з боків та на кінцях" створюють за допомогою фарби для волосся, яка поєднує завиті пасма з прямими. Чілка та проділ не повинні бути чітко вираженими. Жіночі зачіски зберігають м'якість ліній і можуть бути різної довжини. Вишукані стрижки передбачають багато-варіантність (рис. 6.24). На загальних тенденціях intercoiffure Mondial майстри різних країн створили свої варіанти зачісок. Кожний із них ураховує особливості конкретного регіону.
Майстри середземноморських країн пропонують темну охру як основний тон зачіски. Вони домагаються легкості зачіски завдяки філіруванню кінців волосся. Щоб забрати зайве, внутрішні пасма підстригають прошарками. Всю роботу виконують універсальним стилем "зрікез", головною рисою якого є підстригання кінчиків на різному рівні.
Щоб волосся було легким і слухняним, майстри Південної Америки пропонують зачіски, виконані в м'якому стилі та доповнені різноманітною кольоровою гамою.
Рис. 6.24. Зачіска 2003 р. від Intercoiffure Mondial
Рис. 6.25. Зачіска 2003 р. від Tony and Gay
Стрижку роблять на довгому волоссі, пасма підстригають почергово, форма звужена донизу. На всій поверхні зачіски передбачають відблиски кольору міді з червоно-вогненними кінчиками.
Океанія пропонує стиль "Аristо" - відображення. Це стиль спокуси та витонченості. Волосся середньої довжини з декількома поділеними пасмами, чілка спрямована вбік. Волосся мілірують різними медовими відтінками. Образ виходить сміливим та оригінальним, зберігаючи природність. Кінці волосся обробляють мусом і збивають руками.
Північна Америка пропонує на 2003 р. легкі сучасні стрижки в дусі романтизму. Пасма укладають дуже ретельно. При цьому утворюється об'єм. Збиті руками кучері чудово поєднуються з вертикальними локонами, створюючи ефект безладдя. Темно-русявий відтінок вишукано поєднується з попелястим. Волосся стає схожим на ніжний м'який пух. Колекція Tony and Gay - це історія великих жіночих і чоловічих таємниць душі. На перший погляд безладдя зачіски

 
 

Цікаве

Загрузка...