WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

Мода перших п'яти років XXI ст. - Реферат

Зачіска-2000 Клаудіо Абуела Рис. 6.6.Зачіска-2000 Клауса Пітера Окса
Інший видатний стиліст сучасності Луїс Лонгуерас у 2000 р. запропонував девіз: "До життя треба підходити неформально". Художній безлад у зачісці - це один із напрямів, які пропонує Лонгуерас. При цьому головним є прагнення до незалежності від умовностей, привабливість, індивідуальність. З'являється нова стрижка, що адаптується до волосся кожного типу, зберігаючи "натуральний" образ. Після стрижки волосся природно висихає і не потребує ніякої додаткової обробки. Жінка від Лонгуераса незалежна від віку, вона шукає щось нове, а не є жертвою моди. Це жінка сучасна і дуже жвава. Сіат - це стиль життя, колекція Лонгуераса 2000 р. Назву майстер обрав як скорочення від "§1ашо-иг" (зачаровувати) і як напрям естетики 70-х років XX ст. з їхнім поєднанням стилів. Сіат - неслухняний, авангардний, спокусливий і, звичайно, молодий (рис. 6.7).
На 2000 р. Кіго запропонувало своє бачення початку нового тисячоліття. Поєднання природи і технологій, класики й модерну, поєднання, що ввійшли до колекції, увібрали всі стилі й форми, незважаючи ні на які перепони на своєму шляху. Тенденції, які пропонувалися Кіго на 2000 р., мали назви "платінум", "генетика" і "богема". Спогади й ностальгія за минулими роками пропонували розгорнути
Рис. 6.7. Зачіска-2000 від Луїса Лонгуераса
Рис. 6.8. Зачіски в стилі "платінум-2000"
лінію відродження всіх давніх тенденцій, починаючи з геометрії 20-х до безладдя 90-х років ХХ ст. враховуючи тенденції розвитку протягом десятиліть, удосконалюючи і прив'язуючи їх до нового тисячоліття, від-роджуючи класико-сучасні ефекти. У цьому напрямі пропонується одна кольорова гармонія кольору волосся від каштанового до світло-русявого, включаючи коричневі й кофейні відтінки, посилюючи кольорову гаму за рахунок м'яких тонів мідного та білого, поєднаних з основним базовим тоном. Це все "платінум" (рис. 6.8).
У колекції "генетика-2000" акцент робиться на геометричні лінії з їхнім розмаїттям. Геометрія форм і варіантів сягає апогею, завдячуючи останнім штрихам, створюючи ефект розподілу та контрасту (рис. 6.9). Подовжені, середні й довгі чілки поєднуються з боковими зонами. Напівкороткі та короткі бокові зони перевтілюються ще в коротші. Дуже яскравий, порівняно із зачіскою, сріблясто-чорний колір підкреслює силу, абрикосові й рожевий посилюють. Контраст із чистими, тієї ж тональності, кольорами.
Рис. 6.9. Зачіски в стилі "генетика-2000"
По-новому виглядають технології Відала Сессуна за рахунок блискучої гри відтінків темного шоколаду, бордо і міді. Його класична геометрія наче повторює 20-ті роки XX ст., але з новим шиком виступає в 2000р. (рис. 6.10).
Девіз чоловічої колекції 2000 р. - природність. Коротка стрижка має бути універсальною. Вона повинна підходити для занять спортом і ділового життя. Ледь виражена недбалість укладки надасть зачісці стильності. Італійські майстри в 2000 р. запропонували контрасти у кольорі. Наприклад, борода світла каймова, а волосся темне або навпаки. Взагалі початок третього тисячоліття характерний демократичним вибором моделей. На будь-який смак чоловічі зачіски знайдуть свого прихильника. Сучасні чоловіки намагаються підкреслити свою індивідуальність усіма засобами. Це стосується і спортивних, і романтичних, і класичних, і еклектичних зачісок (рис. 6.11).
Рис. 6.11. Чоловічі зачіски 2000 р.: а - класичний стиль; б - спортивно-романтичний стиль
Рис. 6.12. Зачіски в стилі афроплетінь
Рис. 6.13. Зачіска з колекції "свіже повітря"
Мода 2001 р. продовжує тенденції попереднього сезону. Розмаїття стилів, довжини волосся, кольору дає можливість виявити індивідуальність. Головні вимоги до зачісок - це дорогий вигляд волосся. Пішли в минуле плоскі зачіски, відроджується об'єм. У стрижках немає ідеальної симетрії. Волосся повинне чітко структуруватися. Головне - це блиск здорового волосся. На подіумах одне з головних місць займають "кок", "валик" і "банан". Великий об'єм у поєднанні з гладеньким прибраним волоссям вважається шиком. Складні плетіння, авангардні рішення в цьому напрямі пропонує у 2001 р. Тревор Сорбі. Його ідеї підхоплюють майстри в різних країнах. Колекція Тревора Сорбі унікальна і багата на різноманітні асоціації. Моделями майстра стали прообрази давніх індіанських племен з їхньою естетикою та символікою. Це ритми і віяння доколоніальної Америки. Дуже популярними стають афроплетіння. Олексій Кузнецов (Росія) створив різноманітні форми та варіанти плетінь (рис. 6.12).
Видатний стиліст зачісок Гай Кремер вважає, що в 2001 р. у зачісках повинні превалювати плавні, вигнуті лінії. Талановитий майстер змішує різні стилі, рішуче комбінує класику та фанки. Його філософія проста - дозволити кожному насолоджуватися своєю неповторною красою. Довге волосся дає можливість створити чарівні образи. Повсякденна коротка стрижка також може поліпшувати настрій. Маленькі нюанси створюють неповторну мінливість: суворість, зачарованість, романтичність, грайливість.
"Свіже повітря" - це колекція Луїса Лоигуераса 2001 р., яка продовжує ритми 2000 р. Шалений ритм життя змінює звички і вимоги до сучасних зачісок. Вихор змін у моді залишив у минулому перевантаження укладок. Формується ідеал респектабельності та авангарду. Комбінація довжини, рух і безладні геометричні лінії роблять зачіски легкими, стильними, жіночними (рис. 6.13).
Колекцію Луїса Лонгуераса "Трансформер" можна назвати посланням усьому світу. Були використані новітні технології: текстурування від кореня, "рвані" кінці, кольорові ефекти, комбінації довжини, природне сушіння. Лейтмотивом колекції стало скорочення до мінімуму укладки волосся. Одна зачіска, як правило, мала декілька варіантів.
Рис. 6.14. Зачіска з ефектом "скореного пориву вітру"
Лонгуерас пропонує в 2001 р. стрижки, що найкраще виглядають навіть відразу після миття волосся. Жіночні, забавні, зручні, стильні та модні, легко-геометричні зачіски створені під впливом 60-х років XX ст. Різноманітна довжина надає стрижкам розкутого вигляду та урізноманітнює їх. Комбінація довжини, рух, геометричність надають їм рис трансформера.
Колекція тенденцій 2001- 2002 рр. у фарбуванні волосся і стрижці від L'oreal Professionnel - це слов'янський романтизм, символіка й фольклористика. Образи російської зими підкоряють світові подіуми. Хутряна фантазія - тема європейських стилістів. Природна простота, царський шик, народні мотиви, святковість східної культури у перукарському мистецтві сезону зустрічаються дуже часто. Кольори - від холодних каштанових відтінків до поєднань протистояння теплих і холодних кольорів. В основі зачісок - моделювання об'єму, ефект "скореного пориву вітру" (рис. 6.14). "Слов'янську" колекцію продовжує тема "Великий театр". В основі колекції - проста краса й ніжна природність: традиційні кіски, вінок з об'ємної коси, ефект блиску і матовості для створення образу.
Характерною рисою моди 2001 р. є

 
 

Цікаве

Загрузка...