WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Осінні календарні та християнські свята - Курсова робота

Осінні календарні та християнські свята - Курсова робота

На жаль, саме пізніше виявлення цього захворювання є однією з головних причин того, що хоча в світі помітна тенденція до зниження смертності (в середньому на 1% за рік), в Україні зростання захворювання супроводжується високим рівнем смертності. Рак молочної залози діагностується в запущених стадіях у четверті Українських пацієнток, і половина з них вмирає вже протягом першого року після виявлення.

Не останню роль в пізньому звертанні до лікарів грає непоінформованість суспільства про справжній стан проблеми раку грудної залози, неконтрольований державою стихійний розквіт самореклами "народних зцілителів", некомпетентних і, звичайно, непорядних людей, а не лікарів-професіоналів. Через неправильне лікування хворі упускають час, а хвороба набирає обороти.

Необхідно відзначити, що тривалість нормального життя хворих на рака молочної залози після встановлення діагнозу на початкових стадіях хвороби (так звана нульова, перша і максимум друга – а всіх стадій існує п'ять) і правильно проведеного лікування – понад 25 років. Тобто, прогноз захворювання залежить від того, наскільки своєчасно вдалося діагностувати хворобу!

Основними методами, які дозволяють своєчасно знайти це захворювання, є самообстеження молочних залоз; клінічне обстеження молочних залоз; мамографія. З метою уточнення діагнозу лікар може призначити також деякі інші обстеження.

26 жовтня День автомобіліста і дорожника

Дорога – це символ України, яка упевнено прагне до кращого життя.

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і шляховика, а не просто День водія. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно наголошується в останню неділю жовтня.

З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів.

Дорога – це символ руху. Дороги ведуть нас в майбутнє, сполучають з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни.

Дорога – це символ України, яка впевнено прагне кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

31 жовтня Міжнародний день Чорного моря

Наголошується в день, коли підписали план дій по захисту Чорного моря.

Це свято наголошується в день, коли в 1996 р. шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій по реабілітації і захисту Чорного моря.

Цей План був розроблений після проведення всесторонніх досліджень морського середовища, які показали, що його життєздатність істотно погіршилася порівняно з попередніми трьома десятиріччями.

ЛИСТОПАД

2 листопада День працівника соціальної сфери України

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язку між людьми.

В першу неділю листопаду в Україні, згідно Указу Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідоцтвом високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами трудовлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обгрунтовування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної і інших видів діяльності.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язку між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто знаходить милосердя, створює добро не тільки по службовому обов'язку, але і по велінню совісті і заклику душі.

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, своєчасно подають руку допомоги тим, хто в цьому має потребу. Для багатьох з них слова Івана Франко - "Життя людини доти має цінність, поки людина може допомагати іншим" - стали значенням життя.

3 листопада День ракетних військ і артилерії України

Професійне свято ракетників і артилеристів.

3 листопада в Україні наголошується День ракетних військ і артилерії, що входять до складу Сухопутних військ Збройних Сил України. Це професійне свято встановлено Указом Президента від 31.10.1997.

Ракетні війська і артилерія складаються із з'єднань оперативно тактичних і тактичних ракет, з'єднань і частин гаубичної, гарматної, реактивної і протитанкової артилерії, артилерійської розвідки, мінометних підрозділів і підрозділів протитанкових керованих ракет. Вони призначені для поразки живої сили, танків, артилерії, протитанкових засобів супротивника, авіації, об'єктів протиповітряної оборони і інших важливих об'єктів при веденні бою.

Командує ракетними військами і артилерією Сухопутних військ ВР України генерал-лейтенант Володимир Терещенко.

Ракетні війська і артилерія є основною вогневою силою в операціях, які проводяться Сухопутними військами із застосуванням звичайної зброї, і виконують до 65-70% загального об'єму завдання з вогняної поразки супротивника.

На озброєнні з'єднань, частин і підрозділів РВіА знаходяться:

• ракетні комплекси оперативно тактичних, тактичних ракет;

• реактивні системи залпового вогню типа "Смерч", "Ураган", "Град";

• самохідні гармати "Гіацинт", "Піон", "Акація", "Гвоздика";

• протитанкові засоби "Штурм", "Конкурс", "Рапіра".

Україна зацікавлена в оновленні Ракетних військ. Командуючий РВіА вважає, що для України важливо "проведення глибокої модернізації, яка може вивести артилерійські, ракетні і інші озброєння на рівень світових і може вважатися принципово новою зброєю". Основою для створення в Україні "зброї стримування" можуть стати засоби доставки з дальністю від 200 до 500 км і високоточні боєприпаси в неядерному оснащенні, разом з ракетними озброєннями увагу повинно надаватися і розвитку засобів, які використовують в своєму складі елементи космічного базування.

Професійне свято ракетників і артилеристів відзначають офіцери, прапорщики, курсанти, військовослужбовці військової служби за контрактом і термінової служби, працівники оборонної промисловості, ветерани війни, праці і Озброєних Сил України.

3 листопада День інженерних військ України

Саме інженерні війська першими освоюють новітні засоби ведення війни.

3 листопада в Україні наголошується День інженерних військ. Він затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року на знак видатних заслуг саперів, ветеранів і воїнів-інженерів України.

В загальній структурі Збройних Сил України інженерні війська належать до спеціальних військ. Організаційно частини і підрозділи інженерних військ ВС України входять до складу Сухопутних військ, Військ Протиповітряної оборони і Військово-морських Сил, а у складі військово-повітряних Сил є інженерно-аеродромні частини і підрозділи.

Інженерні війська дуже цікавий рід військ. Саме інженерні війська першими освоювали новітні засоби ведення війни, упроваджували їх в арсенал армії. З інженерних військ виділилися в самостійні роди військ залізничні війська, війська зв'язку, автомобільні війська, танкові війська і навіть авіація.

Інженерні війська - це війська переднього краю. У військовий час атаку починають саме інженерні війська. Вони забезпечують мотострільцями і танкістам просування вперед.

Військові інженери проробляють проходи в мінних полях і загородах супротивника, розчищають завали і руйнування для забезпечення руху своїх військ, проводять розмінування місцевості, будівель, доріг, аеродромів, станцій, вулиць.

Інженерна розвідка вивчає місцевість, на якій належать бойові дії, вона зобов'язана знайти, що готує супротивник для ускладнення просування військ. Інженерні війська притягуються для фортифікаційного устаткування позицій: копання окопів і траншей, споруди сховищ для техніки і особового складу, ходів повідомлення, устаткування наглядових і командних пунктів.


 
 

Цікаве

Загрузка...