WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Зачіски стародавнього Риму із довгого волосся - Курсова робота

Зачіски стародавнього Риму із довгого волосся - Курсова робота

При виконанні зачісок дуже важливим є структура волосся, форма природної хвилі, тобто тип волосся. Красиве волосся привертає завжди захоплюючі погляди. Але щоб волосся було красиве, необхідно доглядати його. Програма догляду за волоссям включає в себе шампунь, бальзам-ополіскувач, інтенсивний догляд або маски.

Шампунь дає можливість очистити волосся від бруду і капіляру. Волосся потребує захисту, зволоження. Цьому сприяють цінні ароматичні екстракти шампуня Harmony авокадо і апельсин від Londa. Цей шампунь підібраний точно по структурі та стані волосся. Він покращує стан волосся укріплює, надає блиску та об'єму. Кількість витрат його при даній роботі 75гр. Ніжно ставиться до волосся, м'яко покращує загальний стан бальзам-ополіскувач, він надає волоссю інтенсивного блиску, після його використання волосся стає м'яким і здоровим. Ефективнішою буде дія бальзаму від Londa. Його кількість витрат становить 20гр.

Інтенсивний догляд або маска дають можливість відновити пошкоджене волосся, в цьому краще підійде інтенсивний догляд від Pantine pro V "Основне живлення" з унікальним Аміно+Pro V комплексом. Ідеальний вибір. Маски можна також виготовляти з окремих компонентів. Це можуть бути овочі, фрукти, різні рослини та ін. Витрата маски у даній роботі становить від 70 до 95гр.

Із фарбуючих речовин, щоб не помилитись краще використати LondaColor від Londa. Це м'яка фарба з блиском, а точніше стійка доглядаюча крем-фарба. Вона не псує загального вигляду волосся мінімально пошкоджує структуру, не вигорає на сонці, не шкодить здоров'ю, волосся зберігається живим і еластичним, у роботі зручна, легко наноситься і не розтікається, добре змивається, не зафарбовує шкіру, немає різкого запаху. Розхід 75-95гр. Для виконання зачіски з фіксуючих матеріалів доведеться використати гель і лак.

Гель – це речовина яку використовують для укладки хвилею а в нашому випадку буклі. Гель сильної фіксації є незамінний при моделюванні креативних зачісок. А такий гель здатний закріпити волосся так, що розчесати його не можливо. Його не наносять у надто великих кількостях, бо він створює ефект мокрого волосся, довго сохне і в результаті прядка падає. Розхід 1 банка. Його використовують для фіксації зачіски краще підійде лак ультра сильної фіксації. З його допомогою можна створити навіть неможливу зачіску. Прядку можна зафіксувати у будь-якому стані, розхід 1,5 банки. Потрібно також використати: невидимки для кріплення прядок та шпильки, резин очки, накладні декоративні елементи.

З інструментів апаратури та приспосіблення використовують такі:

Гребінчики виготовлені з матеріалу який не електризує, не тягає і не плутає волосся. Мають бути такі гребінчики: для фарбування з рідкими зубчиками і хвостиком, гребінчик з хвостиком та гребінчик для начосу з вилкою.

Знадобляться і щітки: звичайно для розчісування та браш. Вони мають бути з натуральних чи синтетичних речовин.

Кісточка для фарбування. Вона повинна бути зручною.

Посуда для розмішування повинна бути з пластмаси або скла, щоб не реагувало з фарбою, має бути зручним.

Зажими та клеми. Залізні та пластмасові.

Повітряний електрофон для укладки волосся регулювання температури повітря та спеціальною насадкою.

Умивальник та відкидне крісло для миття голови.

Білизна: пеньюар або пелеринка. Для того щоб покрити клієнта, вафельні рушники.

У роботі при хлоруванні також використана фольга. На шиї комірець.

Основним у макіяжі є крем. Краще використати крем від Oriflame. Він особливо цінний тим, що захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Основою макіяжу є загальний тон. Краще використати тональний крем Visions від Oriflame, це зволожуючий тональний крем надає шкірі гарний натуральний колір, золотисто-бежевий тон.

Румяна Pure Blush від Oriflame

ВИСНОВОК

Таким чином, можна зробити висновок, что виникнув, як невелике поселення на одном із своїх холмів, Рим стал могутнім містом древнього світу. Багато імператорів хотіли залишити свій відтиск в історії міста, будуючи все нові і нові будинки, переходячи по размірам і красі прикрас своїх попередників, хоча в ньому було і багато убогих лачуг. Велике місто античного світу, він нараховував більше мільйона жителів. В будинках археологи знаходять різні предмети, якими користувалися древні римляни. У древніх римлян було дуже добре развинута уява і мислення. Одяг древніх римлян відрізнявся складністю покроя, наприклад тога. Також була придумане взуття, красиве і саме важливе - практичне для довгих походів. Вже в той далекий час люди розуміли, що таке краса, а що таке простота. Вони знали коли потрібно застосовувати ці стилі. Це також відобразилось на поведінці людей. Воїнам більше був притаманний простий стиль, а знатним і богатим особам красивий.

В наш час модельєри всього світу відштовхуються від ідей древніх людей. Мода являєтся невід'ємною частиною історії Риму, як величезній імперії.

"Не існує людини поза модою, чи це вчора чи сьогодні, чи в перспективі". Отже ти людина сучасна, або старомодна або випереджаєш моду.

З швидкими змінами в моді змінюється і темп, рух життя людини. Впроваджуються прогресивні технології, обладнання, інструменти та засоби, парфумерно-косметичні засоби, необхідних для розробки перукарського мистецтва та віражу.

Ось, наприклад мобільні машини для миття голови які прикріплюються прямо до робочого крісла. Машина яка пришвидшує дію хімічних та фарбуючих речовин, обертаючись та обігріваючи голову. Ножиці легкі при виконанні стрижки, чим і пришвидшують операцію стрижки, а також дозволяють виконувати новітні методи обробки волосся.

Різноманітні щітки, бігуді різної будови та діаметру.

З матеріалів фарби які гарно зафарбовують волосся, зручні у використанні, мінімально пошкоджують волосся. Хімічні препарати, що полегшують виконання роботи і не пошкоджують сильно волосся. Миючі засоби, які добре очищують волосся одночасно покращуючи його стан.

Сучасні моделі зачісок розробляються в лабораторіях майстрами-перукарями. Але більшість сучасних моделей з різними технологічними і конкурсними особливостями розробляють і виконують майстри на різних конкурсах, майстер-класах.

Можна сказати що вибрана модель зачіски призначена не для індивідуального моделювання, а більш для конкурсного моделювання.

У виконанні ця зачіска складна, вона не виконується швидкоруч, потребує вміння технології, знання сучасних прогресивних технологій. Без професійних навилків, фантазії і без знань історичних стилів, напрямків моди зачіску виконати практично неможливо.

Отже волоси - це сама чарівна прикраса і гордість кажної жінки. Хто із них не мріє про ідеальну сучасну зачіску? Про модну, практичну, стильну зачіску, і бажано щоб підчеркувала багаточисленні прекрасні вирази обличчя! І про такий візит до майстра, після клопотких і загадкових пасів якого перший же погляд в дзеркало не визиває бажання терміново поголитися на лисо? Не варто зразу ж обрізать свої волоси або робити хімічну завивку, не продумавши спочатку все до кінця! Сім раз прикинь - один раз відріж! Всього лиш варто звернутися до кваліфікрваного перукаря і стиліста, і вони порадять що робити, допоможуть у виборі зачіски! Саме зачіска зробить ваш образ завершеним і підчеркне вашу індивідуальність. Зачіску потрібно підбирати в залежності від форми обличчя і вашого типа.

ЛІТЕРАТУРА

 1. Л.Г.Гузиря "Сучасна перукарська справа" (1997)

 2. М.В.Константинов "Перукарська справа"(1988)

 3. І.С.Сиромятникова "Історія зачіски"(1987)

 4. О.Д.Ляпи "Перукарська майстерність"(1982)

 5. В.Д.Корнєв "Моделювання та художнє оформлення зачісок"(1983)

 6. Л.В.Смирнова "Уроки перукарського мистецтва"(2002)

 7. І.В.Козлова "Перукарські послуги"(1997)

 8. М.В.Константинов "Постижерська справа"(1971)

 9. І.В.Коваленко "Виготовлення шиньйонів перук і зачіски із них"(1989)

 10. В.Д.Корнєв "Фарбування волосся і зачіска"(1983)

 11. І.С.Сиромятникова "Технологія грама"(1991)

 12. Г.Л.Войцехівська,І.І.Вольфензон "Косметика сьогодні"(1988)

 13. Ютта Югне "Мистецтво макіяжу"(1997)

 14. С.К.Клименко "Косметика і здоров'я"(1991)

 15. Журнал "Дзеркало мода"

 16. Журнал "Ліза"

 17. Журнал "Hair Your


 
 

Цікаве

Загрузка...