WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Проектування інтер’єру парфумерного магазину - Дипломна робота

Проектування інтер’єру парфумерного магазину - Дипломна робота

Для викладення плитки по шаблону потрібно мати 4-5 шаблонів, які на заготовочному столі заповнюють сортованими по розміру і кольору плитки. Кожна плитка повинна примикати до правих і нижніх цвяхів, які забезпечують однакову ширину шву. Викладені в шаблон плитки закріплюються металічними стержнями, пропущеними в скоби. Шаблон з плитками піднімають, тримаючи за ручки, і в перевернутому положенні переносять і обережно занурюють в розчин. Витягнувши запорні стержні, шаблон простукують деревяним молотком і знімають. Таким чином впритик до раніше викладеній плитці кладуть наступний шаблон.

Цементно-пісковий розчин для звичайної підлоги виготовляють на цементних вузлах і привозять до місця роботи в готовому вигляді або застосовують розчин, приготовлений безпосередньо на об'єкті з сухої суміші. Цементно-піскові розчини повинні мати марку 75-100.

2.5.Гіпсокартон

Гіпс — один з якнайдавніших будівельних матеріалів. І сьогодні він у фаворі. Його багатофункціональності позаздрить будь-який обробний матеріал, не говорячи вже про достоїнства, до яких можна віднести міцність; легкість; швидкість і простоту монтажу, що виключає "мокрий" процес; хороше звукопоглинання; збереження тепла; якість поверхні, що виключає будь-які нерівності; мінімальну вартість і високі дизайнерські якості. Гіпсокартонні листи легко ріжуться ножем, в них легко можна вирізати отвір потрібної форми. Але головна перевага цього матеріалу — нешкідливість для здоров'я.

Замовник, архітектор, дизайнер і будівельник завжди ставлять питання про те, як утілити в життя задумані непрості рішення, реалізувати складні форми інтер'єру, досягти чистоти і геометричної точності, приховати наявні дефекти стін, і спростити процес формоутворення, ведучий не тільки до ускладнення, але і до дорожчання робіт. Відповідь проста: застосувати гіпсокартонні системи. Сьогодні вони надають якнайкраще співвідношення архітектурних і технічних можливостей. Гіпсокартон — основа методу "сухого" будівництва, що дозволяє швидко, з мінімальними витратами матеріалу і часу зробити ремонт або перепланування в будь-якому приміщенні. Це вельми популярний будівельний матеріал, який використовується в будівництві і декоруванні нових будинків, офісів, при переплануванні і реконструкціях перегородок, сухої полови, підготовці стін, стель, колон і балок перед нанесенням фінішних обробних матеріалів.

Гіпсокартон — однаковий по товщині модифікований шар гіпсу, обтягнутий спеціальним картоном. Ширина його уніфікована — 1,20 м (1,25), а довжина буває різною: 2; 2,4; 2,б;2,8 і 3,0 метра. Зчеплення картону з гіпсом забезпечується за рахунок застосування склеювальних добавок. Сам картон виконує роль як армуючого каркаса, так і основи для нанесення любого обробного матеріалу — шпалер, керамічної плитки, декоративної штукатурки, фарби. Г/к плити мають наступну класифікацію:

  • облицювальні панелі для стін:

  • панелі для облицьовування стель;

  • панелі для швидкого монтажу сухої підлоги;

  • панелі для пристрою перегородок;

  • панелі для будівництва мансард.

Основна відмінність стінного і стельового гіпсокартону — в товщині: стінний — 12, 5 мм, стельовий — 9 мм. Вологостійкий можна ще назвати просоченим, оскільки, завдяки насиченню силіконовими гранулами, поглинання їм волога зменшується на 30%. Не дивлячись на те, що не горить, при високих температурах він руйнується. Щоб уникнути цього в гіпс додають "арматуру" — скловолокно і одержують вогнестійкий матеріал.

Класичний застосовується скрізь, де не потрібні які-небудь особливі його якості. Вологостійкий — в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухні, ванні кімнати, санвузли, лазні, басейни). Вогнестійкий — в приміщеннях з підвищеними вимогами протипожежної безпеки. Вогне-вологостійкий використовують при обробці мансардних приміщень, попит на які за останній час значно виріс.

Гнучкий застосовують для обробки приміщень, в яких реалізуються складні архітектурно-дизайнерські задумки: будь-які криволінійні або ажурні перегородки, багаторівневі стелі, арочні отвори, ніші, зведення і навіть світильники. Він є плитою завтовшки 6,5 мм, яку для отримання невеликих радіусів вигину (50-60 см) треба розмочувати і формувати по лекалах. Але є і так званий "гнучкий" лист, який армований скловолокном. Його не треба розмочувати і формувати — в цьому випадку лист відразу кріпиться до готового каркаса. Використовуючи його, можна досягти радіусу вигину до 60 см. Плити КНАУФ використовуються для створення арочних отворів. Залежно від їх товщини радіус вигину сухої плити може бути від 1 до 2,5 метрів. При мокрому вигині він значно зменшується — до 0,3-1,0 метра. Щоб правильно виконати мокрий вигин, лист гіпсокартону укладають робочою стороною на грати, щоб зайва вода могла вільно стікати. Лист перфорують голчатим валом, потім зволожують розпилювачем або кілька разів малярним валом. Після достатнього зволоження лист укладають на шаблон, згинають і фіксують до повного висихання. Готовий сухий елемент кріплять до каркаса. Згинати плиту слід в подовжньому напрямі. Колони і інші криволінійні елементи з малим радіусом моделюють за допомогою плит КНАУФ з паралельними П-подібниим пропилами. При цьому плити укладаються на шаблон, фіксують, пропили заповнюють шпаклівкою КНАУФ Уніфлотт. Висохлий виріб шпаклюють і виконують фінішну обробку. З цих же плит можна робити каскадні (або 2-образні стелі), У-обрізні вирізи, виступи будь-якої форми, імітувати ті або інші конструктивні елементи. Акустичний, що є плитами з перфорацією і звукопоглинальним покриттям, вирішує задачу звукопоглинання усередині приміщення. Використовується цей звукопоглинальний матеріал в студіях звукозапису, концертних залах, де він кріпиться і на стіни, і на стелю. Акустичні плити випускаються в стінному (ширина 1,2 (1,25) м і довжину від 2,0 до 3,0 м) і касетному (600х600 мм) форматах.

Гіпсокартон – матеріал, який швидко монтується. Для монтажу виробів необхідний металевий профіль і кріпильні деталі, які у вартості конструкцій складають 85%. Профілі діляться на стінні (ті, що кріпляться до стіни), і що направляють. Переплутати їх складно, оскільки вони відрізняються по вигляду — стінний менш широкий. Слід звернути увагу, що деякі фірми, що комплексно займаються продажем і монтажем конструкцій, застосовують деколи не металевий, а дерев'яний профіль, про що умовчують. Це неприпустимо, оскільки для подібних конструкцій потрібен тільки металевий профіль завтовшки не менше 0,55 мм, а профілі з дерева просто ненадійні: вони вбирають вологу, що викликає деформацію вмонтованого матеріалу і приводить до руйнування самої конструкції. Треба уважно віднестися і до самих металевих профілів, оскільки сьогодні вітчизняний ринок наповнений неякісними профілями, виготовленими з тоншої сталі, із зменшеними розмірами бортів.

При монтажі максимально допустимий, або вірніше сказати рекомендований крок профілів — 40 см, рідше робити не варто, оскільки плити при більшому кроці можуть трохи деформуватися за рахунок власної тяжкості. Тоді ви не одержите ідеальну стелю або будь-яку іншу поверхню. Буває і так, що в боротьбі за клієнта фірма умисне знижує ціну на , в той же час, збільшуючи вартість тих, що комплектують. Тому при виборі постачальника, треба звертати увагу на ціну всіх складових конструкції.

2.6.Обробка каменем

Навряд чи найдеться людина, яку залишить байдужою краса каменю. Археологи затверджують, що, як тільки перша людина встала на ноги, її першою дією було взяти в руки камінь. Ще не знаючи вогню, людина навчився користуватися каменем, виготовляти з нього знаряддя праці, полювання, будувати житло. Камені й сьогодні супроводжують людину в житті, допомагають вирішувати ті або інші технічні завдання, прикрашають побут. Хтось використає природний камінь, гарний і довговічний, хтось віддає перевагу штучному каменю, розповсюдженому в будівництві. У кожному разі зовнішній і внутрішній вид будівлі виходить солідним й оригінальним.

Природний камінь. Природний камінь як лицювальний матеріал зараз дуже популярний. В інтер'єрі будинку природний камінь створює відчуття добропорядної старовини. Крім того, обробка природним каменем практична, вона забезпечує довговічність інтер'єрам. Фактична гарантія на таке облицювання становить багато десятиліть.

Вибір природного каменю дуже великий: граніт, мармур, вапняк, доломіт, черепашник й ін. Кам'яний матеріал широко представлений на будівельному ринку. Добувають камінь вибуховим способом, після чого ставляють у цех, де його розпилюють на плити. Усередині будинку лицювальні кам'яні плити звичайно кріплять із застосуванням тієї або іншої сухої будівельної суміші залежно від типу поверхні й робочого матеріалу.


 
 

Цікаве

Загрузка...