WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Перукарська справа: приміщення і освітлення перукарень, догляд за шкірою, надання першої допомоги, силуети і фірми стрижок - Курсова робота

Перукарська справа: приміщення і освітлення перукарень, догляд за шкірою, надання першої допомоги, силуети і фірми стрижок - Курсова робота

вимитому вологому волоссі.
Волосся розподіляють проділами: горизонтальним - від вуха до вуха через маківку, та вертикальним - від маківки до шиї.
Стрижку починають із потиличної зони. Від маківки відступають 3-4 см, униз проводять два косих проділи до правого та лівого потиличних виступів, які утворюють трикутник.
Волосся з трикутника відчісують угору перпендикулярно до поверхні голови. Це пасмо визначають контрольним. Його зістрига-ють зовнішнім зрізом на бажаній довжині.
Волосся скронь стрижуть від маківки до обличчя. Пасма відділяють діагональними проділами та зістригають, урівнюючи з контрольним пасмом.
Волосся розчісують за ростом і виконують окантування.
Для надання пишності стрижці на тім'яній та скроневих зонах філірують усі пасма.
Стрижка "Паж"
Стрижку виконують на вимитому вологому волоссі. Волосся розділяють вертикальним проділом навпіл.
Перше контрольне пасмо завширшки 1-1,5 см відділяють проділом навколо голови паралельно крайовій лінії росту волосся. Волосся відчісують на обличчя за ростом, зістригають на узгоджену довжину одним із прийомів окантування, починаючи від шийної виїмки до обличчя праворуч, а потім ліворуч.
Наступні пасма до маківки відчісують через 1 см проділами навколо голови, паралельними першому. Кожне пасмо подовжують на 1-3 мм порівняно з попереднім. Для цього використовують прийом, як і в стрижці "каре": утримуючи кінці волосся вказівним і середнім пальцями лівої руки, повертають руку долонею вниз, урівнюють пасмо з контрольним, потім повертають руку долонею вгору та виконують зріз.
Стрижку перевіряють перечісуванням волосся.;
Стрижка "Гаврош"
Технологія виконання. Стрижку виконують на вимитому вологому во-лоссі. Волосся нижньопотиличної зони відділяють горизонтальним проділом. Волосся відчісують донизу, стрижуть тупим зрізом за технологією стрижки "російська". Довжина волосся довільна. Якщо волосся густе, можна виконати додаткове філірування.
Волосся верхньо - та середньопотиличної зон розподіляють на квадрати, філірують за технологією стрижки "французька", вкорочуючи кожне наступне пасмо на 1 см.
Волосся скроневих зон розділяють Т-подібним проділом, філірують волосся за технологією стрижки "французька" з відтягуванням на обличчя та з висотою філірування відповідно до довжини волосся верхньопотиличної зони.
Волосся лобно-тім'яної зони ділять горизонтальними проділами, філірують, орієнтуючись на довжину волосся верхньопотиличної зони, з відтягуванням на обличчя.
Стрижуть у напрямку від маківки до обличчя; перевіряють способом "на пальцях", виконують окантування волосся. Стрижка дає змогу зачісувати волосся назад, мати проділи або чілку.
Стрижка "Сессун"
Стрижка виконується на вимитому! вологому волоссі.
Для стрижки "сессун" характерний процес укорочення пасом із точністю до 1 мм і відтягування волосся під різними кутами до поверхні голови (від 0 до 45°).
Волосся розподіляють на зони проділом - горизонтальним від вуха до вуха через маківку та вертикальним на потилиці.
Стрижку починають із потиличної зони.
Як контрольне відділяють пасмо завширшки 0,5 см діагональним проділом під кутом 45° до центрального проділу. Відчісують пасмо вниз, стрижуть на узгоджену довжину одним із прийомів окантування. Зріз визначає трикутну форму окантування стрижки на потилиці.
Наступні пасма відділяють паралельно до контрольного через 0,5 см, рухаючись до маківки. Волосся стрижуть, орієнтуючись на довжину контрольного пасма. Ефект укорочення пасом на 1 мм досягають відтягуванням пасма на себе поворотом руки, яка утримує його кінці.
На скроневих зонах горизонтальним проділом відділяють перше контрольне пасмо завширшки 0,5 см, визначають довжину і зістригають, орієнтуючись на контрольне пасмо потилиці.
Наступні пасма завширшки 1,5 см відділяють паралельно до першого і стрижуть, як на потилиці.
Волосся тім'яної зони відчісують за ростом на обличчя, виконують окантування чілки, з'єднуючи отриману лінію з лінією окантування на скронях. Продовжують стрижку аналогічно потилиці.
б) Чоловічі стрижки
Стрижка "Бокс"
Виконується на сухому волоссі. Стрижку починають машинкою з правої скроні, паралельними смужками рухаючись від початку росту волосся на скроні до рівня скроневого виступу. Стрижку продовжують на потилиці та лівій скроні. Лінія стрижки волосся потилиці стійка, проходить через по-тиличний виступ.
Волосся тім'яної, верхньоиотиличної зон стрижуть способом "на паль-цях". Волосся перехідної смуги, від стрижки машинкою до стрижки ножи-цями вкорочують машинкою з висотою ножа 3 мм, рухаючись навкруги і голови з виведенням машинки вгору.
Плавний перехід від стрижки ножем 1/10 до рівня довжини волосся перехідної смуги здійснюють ножем 1 мм, від перехідної смуги до довжини волосся стрижки "на пальцях" - тушуванням. Пушкове волосся зрізують машинкою або безпечною бритвою.
Стрижка "Напівбокс"
Стрижка виконується у послідовності, аналогічній стрижці "бокс". Відрізняється більшою довжиною волосся тім'яної та верхньоскроневих зон. Стрижку починають машинкою з висотою ножа 3 мм, рухаючись від крайової лінії росту волосся вгору з виведенням машинки догори.
Лінія стрижки потиличної зони нестійка - може бути до середини потиличного виступу, вища або нижча нього.
Волосся тім'яної та верхньопотшшчної зон стрижуть способом "на пальцях". Плавний перехід від стрижки машинкою до стрижки ножицями здійснюють тушуванням.
Машинкою з висотою ножа 1 мм укорочують волосся вздовж лінії окан-тування скронь, за вушними раковинами, зістригають або зголюють пушкове волосся на шиї. Волосся на скронях і за вушними раковинами окантовують бритвою.
Чілку окантовують прямими ножицями за бажаною формою та довжиною. Окантування волосся скронь та за вушними раковинами здійснюють бритвою. На шиї окантування не виконують.
Стрижка "Угорка"
Стрижку виконують на вимитому волоссі. Волосся правої скроні, нижньопотиличної зони та лівої скроні тушують машинкою над гребінцем від крайової лінії росту волосся.
Тушування волосся скронь і середньопотиличної зони продовжують за допомогою ножиць і гребінця. Волосся тім'яної зонистрижуть способом "на пальцях".
Довжину стрижки можна варіювати від укороченої до подовженої.
Окантування волосся чілки, скронь, за вушними раковинами та на шиї виконують ножицями або машинкою.
Тушування волосся правої скроні, потилиці, лівої скроні виконують машинкою над гребінцем від крайової лінії росту волосся на ширину 1-1,5 см. За допомогою ножиць і гребінця продовжують тушування волосся скронь і потилиці до тім'яної зони.
Волосся розчісують. Чілку окантовують ножицями за косою лінією. Окантування волосся скронь, за вушними раковинами та на шиї виконують за бажанням клієнта машинкою або бритвою.
Стрижка "Каре"
Усі три стрижки виконуються на вимитому волоссі: машинкою - на сухому, ножицями - на зволоженому. Якщо волосся довге, його вкорочують до потрібної довжини по всьому волосяному покриву голови способом "на пальцях". Машинкою з висотою ножа 3 мм зістригають волосся від початку його росту з виведенням машинки угору вздовж крайової лінії росту волосся на правій скроні, потилиці, лівій скроні.
На волосся наносять зв'язуючі засоби. За

 
 

Цікаве

Загрузка...