WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Музеї Англії, Шотландії, Уельсу - Курсова робота

Музеї Англії, Шотландії, Уельсу - Курсова робота

військлікарів у Бірмі...
Усі фігури виконані в натуральну величину і вбрані у відповідні мундири. Атмосфера бою, щоб враження було адекватним, підтримується звуками військових маршів, гуркотом вибухів, стогонами поранених, записаними на магнітофонну стрічку.
Подивившись на ці сценки, відвідувачі можуть перейти в інший зал і там з'ясувати нарешті, з чого, починаючи з XV століття, стріляли по ворогах британські солдати. Частина унікальних експонатів схована за скляними вітринами. Але випливаючи головному принципу всіх технічних музеїв Британії - "відвідувач повинний торкати експонати руками", половина зразків стрілецької зброї знаходиться у відкритому доступі. Їх дозволяється мацати і вертіти в руках. До всіх експонатів додається детальна інструкція. Якщо ж і цього буде мало, на допомогу негайно прийде гід - відставний військовий. Інших гідів в армійському музеї не тримають.
Крім колекції зброї, музей володіє зборами британської уніформи і військового обмундирування інших країн. Це для тих, кому небайдуже, чим лампас відрізняється від позументу, а галун від нашивки й аксельбанта. Випливаючи тому ж гаслу, військові мундири англійці дозволяють не тільки мацати, але навіть примірити - щоб потім сфотографуватися в музейному фотоательє. Правда, уже не безкоштовно.
Вибір форми в Музеї Армії широкий. Є, наприклад, мундир шотландського стрільця часів Кримської війни, чи уніформа полковника британської колоніальної армії початку XIX сторіччя. До убрань додається й озброєння того часу.
У також в музеї можна побачити танки в холі, 4 бойових літаки під стелею, карликові субмарини; автобус, що використовувався під час Першої світової війни для транспортування британських солдатів; вражаючі картини з епізодами Другої світової війни.
АДРЕСА: Lambeth Rd., Lambeth, London SE1.
Станція метро LAMBETH NORTH.
1.1.7. Музей Вікторії й Альберта
Національний музей декоративно-прикладного мистецтва належить до числа найбільших на планеті. У галереях музею виставлена італійська скульптура Відродження і знаменита колекція малюнків Рафаеля, японська лакова мініатюра, одяг і коштовності, гігантська колекція індійського мистецтва, найбагатше у світі збори книг по мистецтву і багато інше. У музеї, крім того, постійно проходять цікаві виставки. Звичайно, оглянути найбагатшу колекцію за 1 день неможливо. При вході можна купити путівник по галереях, що допоможе вибрати найцікавіше.
АДРЕСА: Cromwell Road, London SW7, метро SOUTH KENSINGTON
1.1.8. Музей природознавства
Найцікавіша колекція музею жваво представляє процес розвитку Землі і істот, що її населяють. Навіть якщо ви не відчуваєте особливого інтересу до природничих наук, виставлені тут дивини навряд чи залишать вас байдужими.
Найцікавіші з них - 30-метровий кістяк динозавра, що жив 150 млн. років тому, і порівняльна експозиція ссавців у натуральну величину, з моделлю синього кита, що у 20 разів (!) більше слона. Будинок музею спроектований архітектором Альфредом Уотерхаусом і побудовано у виді собору, прикрашеного численними фігурами тварин і рослин.
АДРЕСА: Cromwell Road, London SW7
Станція метро GLOUCESTER ROAD
1.1.9. Музей науки
Музей славиться насамперед своїми виставками, від яких діти звичайно приходять у захват. Досягнення науки представлені тут у всій повноті, але в захоплюючій формі і без усякої нудьги.
АДРЕСА: Exhibition Rd., South Kensington, London SW7
Станція метро SOUTH KENSINGTON
1.1.10. Музей чаю і кави
Музей знаходиться на Темзі, у тім місці, де коли те вивантажували по 6000 ящиків чаю в день. Засновник музею - пан Брамах, торговець і власник кавових і чайних плантацій. У колекції - 1000 різних чайників. Представлено історію чаю від Китаю до Англії, лондонські чайні плантації XVIIІ ст., індійський чай і модні кава-бари в Сохо з 50-х рр. до наших днів. Брамах особисто проводить екскурсії.
АДРЕСА: The Clove Building, Maguire St.South of the River, London SE1.
Станція метро LONDON DUNGEON.
1.1.11. Музей Шерлока Холмса
Бейкер-стріт - адреса героя детективних історій, придуманих сером Артуром Конан Дойлом, добре відомий шанувальникам знаменитого письменника в усьому світі. Квартира Шерлока Холмса відтворена по її описі в добутках Конан Дойла. Ви відчуєте атмосферу того часу і згадаєте сюжети багатьох захоплюючих розповідей, у яких головними діючими обличчями були детектив надзвичайного розуму Шерлок Холмс і його вірний друг доктор Ватсон.
АДРЕСА: 221 Baker Street, London NW1
Станція метро BAKER STREET
1.2. ЙОРК
1.2.1. Мінстерський Собор
Йорк Мінстер пережив безліч пожеж, неодноразово перебудовувався. Готика, середньовічні вітражі, чудові квадратні вежі. Перша дерев'яна церква на його місці була зведена в 627 році, а собор, що дійшов до нас, будувався в 1070 - 1472 роках. Його ранньоготичні середньохрестя з'явилися в 1265 році, готичні неф і колонний зал - наприкінці XIII століття, хори і вежі в стилі "перпендикулярної гірки" - у XIV - XV століттях. Західний фасад з високим вітражним вікном (1338) і багато оздобленим ліпленням центральним порталом, вважається одним із найкрасивіших серед подібних.
Поруч із собором розташована колишня резиденція його скарбника, де зараз розміщається музей предметів стародавнього оздоблення і картин.
1.2.2. Центр вікінгів Йорвік
Йорвікский центр вивчення вікінгів у м. Йорк, створений для вивчення Коппергейтського городища, уже більше десяти років влаштовує подорожі на машині часу - в епоху вікінгів. Барвисті представлення і справжні знахідки археологів. Центр відтворений по археологічних планах і деяких елементах, виявленим при розкопках. По цьому центрі мандрівники пересуваються на спеціально сконструйованих так званих "капсулах часу".
1.2.3. Фортеця Кліффордс
З могутньої фортеці Кліффордс, що входила в 1262 р. до складу древніх укріплень Вільгельма Завойовника, відкривається мальовнича панорама міста. Сьогодні в фортеці знаходиться Музей народного мистецтва, що розповідає про історію і повсякденне життя міста.
1.2.4. Йоркширський музей
У Йоркширському музеї (Yorkshire Museum) на Museum Street представленіархеологічні знахідки доісторичної, римської й англосаксонської епох, а також часів вікінгів і Середньовіччя.
1.3. Ліверпуль
1.3.1. Ліверпульский музей
Більш мільйона експонатів розміщені в 20 галереях - від Центра сучасної історії до Планетарію.
Ліверпульский музей
Експонат біологічної колекції
Експонат геологічної колекції
Експонат зоологічної колекції
1.3.2. Художня галерея "Уолкер"
Чудові збори європейського мистецтва, вікторіанских і прерафаелітських полотнищ, сучасне мистецтво. Скульптурна галерея відзначена спеціальним призом.
1.3.3. Музей "Бітлз"
При вході в музей ненав'язливо звучить музика - старі записи "Бітлз", і атмосфера створюється вже біля входу. Музей складається з цілої анфілади залів, що розповідають і показують Історію Бітлз. Саме історію Бітлз, а не історію Джона, Пола, Джорджа і Ринго.
Атмосфера відтворюється ретельно - з перших кроків зівсюди звучить музика групи: ранні записи в перших залах, більш пізніші - в наступних. Фотографії ранніх виступів і замітки з місцевої газети проходять під "Free as a Bird", опублікованої недавно Йоко Оно, присвячений The Cavern: звучить музика, чутні верески перших поклонниць-фанаток,

 
 

Цікаве

Загрузка...