WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаКультурологія, Етика, Естетика → Музеї Англії, Шотландії, Уельсу - Курсова робота

Музеї Англії, Шотландії, Уельсу - Курсова робота


Курсова робота
Музеї Англії, Шотландії, Уельсу
План
1. Музеї Англії
1.1. Лондон.
1.1.1. Британський музей
1.1.2. Національна картинна галерея
1.1.3. Музей мадам Тюссо і Планетарій
1.1.4. Галерея сучасного мистецтва Тейт
1.1.5. Лондонський Тауер
1.1.6. Імперський військовий музей
1.1.7. Музей Вікторії й Альберта
1.1.8. Музей природознавства
1.1.9. Музей науки
1.1.10. Музей чаю і кави
1.1.11. Музей Шерлока Холмса
1.2.Йорк
1.2.1. Мінстерський Собор
1.2.2. Центр вікінгів Йорвік
1.2.3. Фортеця Кліффордс
1.2.4. Йоркширський музей
1.3. Ліверпуль
1.3.1. Ліверпульский музей
1.3.2. Художня галерея "Уолкер"
1.3.3. Музей "Бітлз"
1.4. Манчестер
1.4.1 Манчестерський музей
1.5. Бірмінгем
1.5.1 Музей мистецтв
1.5.2. Музей транспорту
1.5.3. Національний Музей Підводного Життя
1.6. Оксфорд
1.6.1. Музей Ашмола
2. Музеї Шотландії
2.1. Единбург
2.1.1 Единбурзький замок
2.1.2. Музей віскі
2.1.3. Музей дитинства
2.2. Глазго
2.2.1. Музей транспорту
2.2.2. Провандс-Лордшіп
3. Музеї Уельсу
3.1. Кардіф
3.1.1. Національний музей Уельсу
1. Музеї Англії
1.1. Лондон
1.1.1. Британський музей
Британський Музей містить у своїй колекції великі виставки мистецтва древньої старовини і сучасних культур. Ця виставка - одне із самих чудових із вже існуючих на даний момент, охоплює два мільйони років людської історії. І що саме головне доступ до виставок абсолютно вільний для кожного відвідувача.
Британський Музей був заснований у 1753, щоб прищепити любов до мистецтва, природознавства і науки. Засновники Британського Музею керувалися трьома важливими принципами: щоб тримати всі колекції в повному зібранні, щоб вони були доступні усім, хто прагне пізнати й оцінити їхній культурний внесок, і третій принцип - вхід сім днів у тиждень.
Міжнародна цінність британського Музею і його ключова роль в ознайомленні з всесвітньою національною спадщиною, роблять його одним з найбільше відвідуваних суспільних будинків у Лондоні, сприяючи його культурному й економічному життю.
Британський Музей має статус винятково доступного культурного об'єкта, де багатовікові культури можуть бути вивчені за допомогою порівняння з іншими епохами людства, щоб надихнути і захоплювати більш ніж п'ять мільйонів відвідувачів у рік. Через програму опитувань публіки, організатори виставки і члени ради музею, проводять аналіз ефективності розуміння виставок які вони представляють.
Своїм заснуванням Британський Музей зобов'язаний великому натуралісту і колекціонеру Серу Хансу Слоану (1660-1753), що не побажав бачити що справа всього його життя (це колекція бібліотечного фонду і збори гербарію, приблизно 71 000 об'єктів) буде загублена після його смерті. Він запропонував Королю Джорджу II зробити свою колекцію національним надбанням, у замін оплати ? 20,000 своїм родичам, а якщо король би не пішов на дану пропозицію, то весь фонд колекції повинний би перейти закордонній академії наук для подальшого вивчення.
Зібрання фонду в основному складалися з книг, рукописів по природознавству, а також предмети старовини (монети, медалі, друковані видання, малюнки й етнографію). У 1757 Король Джордж II пожертвував "Стару Королівську Бібліотеку" суверенів Англії, і з цим привілеєм музей придбав новий статус. Музей був спочатку розміщений в особняку 17-ого сторіччя Montagu House у Блумсберрі на місці нинішнього будинку. 15 січня 1759 британський Музей відкрився для усіх. За винятком двох Світових воєн, коли частини зібрань були евакуйовані, він так і залишився відкритим поступово збільшуючи число відвідувачів від 5 тисяч у рік до сьогоднішніх 5 мільйонам.
Британський Музей став новим типом освітнього закладу. Керовані Парламентом, виставки музею належали нації, і вхід був відкритий для усіх. Перший художній курс "Друковане видання і малюнок" був відкритий у 1808 році.
Перше згадування про придбання колекції Грецьких ваз і інших об'єктів мистецтва Сером Вільямом Гамільтон було датовано 1772 роком. Поповнення продовжилося: у 1802 році, такими відомими придбанням як Rosetta Stone і іншим стародавнім антикваріатом з Єгипту, у 1805 році - Townley зібрання класичної скульптури, у 1816 році - скульптурами Парфенона, відомого як Мармур Елгіна. Так само швидко розширювалася бібліотека виставки природознавства: у 1823 році Джордж IV пожертвував бібліотеку свого батька (Бібліотека Короля), що спровокувало будівництво нового будинку, спроектованого архітектором сером Робертом Смайрком (1780-1867). Перша стадія була в основному закінчена в 1852 році, будівництвом круглого Читального залу, його розробив брат Роберта Сідней (1798-1877)
19-те сторіччя було часом розширення музею. Введені раніше обмеження на вхід були відмінені, особливо у вихідні дні. У музей потекли маси усіх соціальних класів. У той час як академічна робота Музею продовжувався публікацією великого ряду каталогів, багато хоронителів Музею виявили інтерес у розширенні аудиторії через екскурсії. Перше повний каталог зборів колекцій Музею було видано в 1808 році і містило більш ніж шістдесят видань детально ілюстрованих книг. Так само Музей активно брав участь у розкопках за кордоном. Його ассірійські збори сформували основу для дешифрування клинчастого знака, що закінчилося розшифровкою єгипетської ієрогліфічної мови. Великий внесок вніс у 1851 році сер Огастус Волластон Франкс (1826-97) у такі області як британська і європейська передісторія, етнографія, східне мистецтво й археологія.
У 1880-их роках виставки природознавства були переміщені в новий будинок на Півдні Кеннігстона, що пізніше став Музеєм Природознавства. Цей від'їзд і будівництво Білого Крила (Монтагью Стріт) протягом деякого часу збільшили зібрання. Галереї короля Едварда, відкриті в 1914 році, Duveen Галерея (1939/62 р.) і Нове Крило (1978) забезпечили, додаткові приміщення для збереження бібліотеки й іншої колекції. Це, однак, не вирішувало потреби Музею в додаткових площах і було запропоновано подальшої передачі виставок.
Відділ Етнографії переїхав тимчасово до Берлінгтонських Садів (тепер закритий) у 1970 році, а в 1973 році відділи бібліотеки стали частиною нової організації Британської Бібліотеки.
Британський музей - один з найстарших музеїв світу. Сьогодні це гігантське вмістище як єгипетських і античних рідкостей, так і спадщини середньовіччя, Ренесансу і більш пізніх епох. Величні колони Британського музею служать придатним входом у скарбницю, що складається з безлічі кімнат і галерей. Музей пишається великими колекціями малюнків, гравюр, медалей, монет, а також видавничими раритетами.
Свою 250-ту річницю Музей святкував у 2003 році.
1.1.2. Національна картинна галерея
Національна галерея була заснована завдяки королю Георгу IV, що зажадав від уряду придбання колекції з 38 картин, середяких були шість робіт Хогарта. Картини Рубенса, Рембрандта й інших фламандських, голландських і італійських художників епохи Відродження були придбані пізніше в міру того, як галерея розширювалася. Сьогодні вона є центром світового образотворчого мистецтва. Недалеко від Національної галереї розташована Національна портретна галерея, яка однією з перших визнала роль фотографії в мистецтві. У 1897 р. відкрилася галерея Тейт, у

 
 

Цікаве

Загрузка...