WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Бізнес – план в підприємницькій діяльності (на прикладі провайдера Інтернет „ЄвроНет”) - Курсова робота

Бізнес – план в підприємницькій діяльності (на прикладі провайдера Інтернет „ЄвроНет”) - Курсова робота

будуть користатися великим попитом з ростом добробуту населення. Основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня
обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
Прогнозована частка ринку проектованої фірми в перший рік складе близько 10-15%.
Конкурентні переваги. В даний час ринок Інтернет розвивається досить високими темпами, проте ще недостатньо сформувався. У даний момент на ринку Луцька працюють близько 5 фірм, що надають Інтернет-послуги, причому найбільш великими і потенційно серйозними конкурентами є лише 2-3 фірми. Слід зазначити, що устаткування практично усіх фірм значно застаріло, є малопродуктивним і, найчастіше не дозволяє одержувати послуги високої якості.
Основними конкурентними перевагами даного проекту є:
1) використання нового високопродуктивного обладнання;
2) основною стратегією конкурентноздатності проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.
3) зниження витрат за рахунок високої продуктивності устаткування, підвищення якості обслуговування, зниження цін, більш повного задоволення споживачів за рахунок розширення спектра послуг і введення гнучкої системи знижок.
Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту складають 972,23 тис. грн. (176,8 тис. доларів США), у тому числі власні кошти ініціаторів проекту 312,23 тис. грн. Іншу суму планується одержати шляхом придбання 2-х серверів із супутниковими ресиверами (120 тис.доларів США) по лізингу. Лізингові платежі будуть здійснюватися щорічно. Бажана сума оплати послуг лізингу складає 50% від вартості устаткування (60 тис. доларів США).
Строк окупності проекту, розрахований шляхом визначення чистої поточної вартості наростаючим підсумком, складає 2,5 роки. При розрахунках була використана прогнозована реальна ставка відсотка по кредитах - 22% річних.
Прогнозовані фінансові результати. Чистий прибуток за п'ять з половиною років складе 3358 тис. грн. (611 тис. доларів США за курсом 5,5 грн. за 1 долар), при цьому середня рентабельність активів складе 201,75%.
Бажана організаційно-правова форма реалізації проекту - товариство з обмеженою відповідальністю.
Коротка характеристика підприємства
1.1. Повна та скорочена назва підприємства: ТзОВ "ЄвроНет".
1.2. Юридична адреса: Волинська область, місто Луцьк, вул. Шопена (Статуправління). Банківські реквізити: розрахунковий рахунок - 1231910034063 у Волинському регіональному управлінні "Кредит-банку Україна". МФО - 503456, телефон: 77-29-29, факс: 77-29-29.
1.3. Код: за ЗКПО 32371556.
1.4. Номер та дата державної реєстрації: ТзОВ "ЄвроНет" є новоствореним малим підприємством, яке діє на основі державної реєстрації №228.
1.5. Форма власності: товариство з обмеженою відповідальністю, засноване на приватній власності, у якому засновники мають право розпоряджатися рухомим та нерухомим майном підприємства в межах частки, затвердженої в установчому договорі підприємства. У разі невдачі засновник несе повну відповідальність за стан підприємства.
1.6. Засновники: Петров А. В., Сидорова М.В., Іванов О.В.
1.7. Структура управління:
Вищим органом управління є збори засновників, які складаються з
засновників або їх представників. Засновники володіють кількістю голосів пропорційно до розміру їх частки в статутному фонді. Вищим виконавчим органом, який забезпечує поточне управління діяльністю підприємства є директор, який призначається зборами засновників. Директор самостійно вирішує всі питання поточної діяльності, крім питань, які належать до виключної компетенції зборів засновників. Установчі збори здійснюють нагляд і контроль за діяльністю підприємства.
1.9. Спеціалізація діяльності:
Інтернет-послуги.
1.10. Керівники підприємства та їх службові телефони:
Директор ТзОВ "ЄвроНет" - Петров А.В., тел. 77-29-32;
Технічний директор - Сидорова М.В., тел. 77-29-33.
Опис інвестиційного проекту
Товари і послуги
Фірма планує надавати наступні послуги:
1. Доступ до мережі Інтернет через телефонну мережу;
2. LAN-доступ до Інтернет;
3. Радіо-Інтернет;
4. Веб-дизайн;
5. Веб-хостинг;
6. Реєстрація доменних імен;
7. Надання послуг e-mail, v-mail та Інтернет-телефонії.
На сьогоднішній день на ринку працюють фірми, що надають аналогічні послуги, однак, основними недоліками конкурентних товарів і послуг є стабільно високі ціни, а також низька якість послуг. Основними перевагами проектованої фірми є:
можливість зниження собівартості і цін, підвищення якості за рахунок використання нового обладнання, розширення асортименту послуг.
Приміщення й устаткування
Проектується використання наступного виробничого устаткування:
1. Маршрутизотор Sisco 3640;
2. Хостинг-сервер Server Board Intel STL2, 2 x PIII 1GHz, HDD 2x40Gb, 1.5Gb Transcend, Linux RedHat 7.1, Apache 1.3.19, PHP 4.0.6, MySQL 3.23.36.
3. Хостинг-сервер SuperMicro P3TDL3 with adaptec SCSI 510, 2 x PIII 1GHz, HDD SCSI-160 IBM 36.2Gb, DIMM 2x512Mb SDRAM ECC PC-133, Linux RedHat 7.1, Apache 1.3.20, PHP 4.0.6, MySQL 3.23.42.
4. DNS-сервер Celeron 700, HDD 40Gb, UDMA100 IDE RAID, RAM 256Mb PC133, Linux Slackware 7.2, Bind 9.1.2.
5. Біллінг-сервер Celeron 700, HDD 20Gb, UDMA100 IDE, RAM 128Mb PC133, FreeBSD 4.2 - Stable, NetFlow Collector.
6. HP NetServer, RAM 128Mb, SCSI, OpenBSD 2.9
Необхідна виробнича площа - 80 кв. метрів, приміщення під офіс і зал для роботи з клієнтами - 120 кв. метрів. Приміщення планується взяти в оренду.
Виробничий план
Місцезнаходження фірми
Специфіка діяльності в сфері надання Інтернет-послуг вимагає особливої уваги до місця розташування майбутньої фірми. Необхідно, щоб його місце розташування було як можна більш зручним для жителів міста - його потенційних клієнтів. У той же час, необхідно враховувати також і місце розташування конкурентів, а також вартість і наявність необхідних площ у
даному районі. З метою виявлення найбільш вдалого місця розташування фото центра були оцінені переваги і недоліки місця знаходження майбутньої фірми на декількох центральних вулицях міста.
Було виявлено, що найбільш вигідним місцем розташування буде центр міста - Статуправління. Передбачається взяти приміщення розміром 200 кв. метрів в оренду. Договір оренди передбачає виконання капітального ремонту приміщення і зовнішнього ремонту будинку на суму 30

 
 

Цікаве

Загрузка...