WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → П'ять ступіней до успіху - Реферат

П'ять ступіней до успіху - Реферат

забувайте: немає нічого тривалішого за тимчасове.
Якщо вам запропонують назвати зарплатню, поцікавтеся розміром середньої оплати праці фахівців вашого рівня. На меншу не погоджуйтеся. Краще пошукайте інше місце.
Непогано б почути від майбутнього шефа, чим саме не влаштовував його попередній працівник. І дати йому зрозуміти, на що сподіваєтеся ви: спілкування з клієнтами, організація й проведення презентацій, закордонні поїздки (за умови, що ви до цього підготовлені).
Якщо зустріч пройшла успішно, уточніть, де, коли і від кого ви дізнаєтеся про остаточне рішення.
Коли ж ви зрозуміли, що це місце вас не приваблює, приховайте розчарування і закінчіть аудієнцію з усмішкою. Можливо, ви ще зміните свою думку... Та й навіщо псувати гарне враження про собі? Якщо ви сподобалися, ваші дані занесуть у комп'ютер і згадають про вас при іншій нагоді.
ВАШ ПЕРШИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ
1. Тримайтеся з усіма чемно й привітно, але не запобігливо.
2. Не дозволяйте, щоб ви стали "дівчинкою на побігеньках". Попросіть шефа, аби відразу вас завантажив роботою, з'ясувавши коло своїх обов'язків.
3. Не будьте надто ініціативною - спочатку зарекомендуйте собі як сумлінний виконавець.
4. Купіть гарний щотижневик: нічого не забуватимете.
5. Заплануйте на наступний день навіть більше, ніж встигнете зробити - це вас "підганятиме". І такої практики дотримуйтесь.
6. Доручення начальства виконуйте швидко й чітко. Якщо це неможливо (приміром, через відсутність потрібної людини), відразу ж повідомте про це шефа.
7. Про ваші помилки начальство має дізнаватися від вас, а не від когось. Не шукайте виправдань, пропонуйте, як виправити становище.
8. Дотримуйтеся ділового етикету в спілкуванні з новими колегами. Для початку приверніть увагу котрогось із них (зверніться по пораду, попросіть познайомити з іншими, якщо, звісно, цього не зробив шеф). Не "перестрибуйте" через голову безпосереднього начальства. Уникайте розмов про попередню роботу та попередніх колег (тім паче - у зневажливому тоні). Це аж ніяк не додасть вам авторитету. Та й серед нових і колишніх колег можуть знайтися спільні знайомі, чиї оцінки не збігатимуться з вашими.
9. Не поспішайте влаштовувати "входини". Це краще зробити трохи оговтавшись, після першої зарплатні.
Говори голосно і виразно!
Навчися спокійно дивитися в очі співрозмовнику, стань гарним слухачем і умій вчасно поставити запитання. Так із соромливої скромниці ти перетворишся в блискучого співрозмовника.
1. Навчися слухати. Будь уважної, коли інші люди говорять. Запам'ятай просту істину: усі люди цікаві. І кожному їсти що розповісти. Головне вияви щиру зацікавленість. Задавай питання для підтримки бесіди - люди люблять говорити про себе. Слухай співрозмовника з бажанням і навіть думкою не сперечайся з ним. Намагайся не відволікатися, але якщо раптом ти перестала концентруватися на розмові, повтори останню фразу, що сказав співрозмовник: "Так ви говорите, вам подобається плавання?"
2. Стань простіше. Не намагайся зробити фурор - вибери тему, у якій ти почуваєш себе найбільше комфортно і яка може бути приємна для співрозмовника. Прекрасна тема для початку розмови - популярна телепередача, чи книга останні новини.
3. Контролюй свої жести. До 60% інформації передається невербальним способом: люди сприймають тебе, ґрунтуючись не тільки на тім, що ти говориш, але і на тім, як ти поводишся, з яким вираженням обличчя розмовляєш. Не варто класти руки в кишені, крутити в них дрібнички, хрумтіти чи пальцями закочувати ока! Намагайся виглядати упевненої, навіть якщо насправді це не та к. Розправ плечі, підніми голову, дивися людям в очі і помни: ти - гарна. І ти упевнена в собі.
4. Зроби так, щоб твій голос звучав тепло. Представ, що ти зустрілася з другом, якого не бачили довгий час.
5. Будь відкрита для спілкування! Якщо ти почуваєш себе ніяково на чи вечірці в новій компанії, не коштуй у куточку і не іди завчасно. Люди не випробують до тебе ворожості, дай їм шанс довідатися тебе ближче.
ТЕЛЕФОННИЙ ЕТИКЕТ
Уміння вести телефонна розмова формує враження про твою організацію і затверджує її позитивний імідж
Щоб телефонна розмова пройшла ідеально, варто прислухатися до рад і рекомендацій фахівців. А ще - дотримуй правил, встановлених у компанії.
Якщо потрібно подзвонити
o Плануй телефонні переговори. Приготуй заздалегідь пишучу ручку, блокнот і потрібні для розмови матеріали.
o Починай телефонну розмову з вітання і представлення компанії і себе
o Проінформуй співрозмовника про мету дзвоника, виклади суть справи й обговори обставини.
Як відповідати на вхідні дзвоники
o Бажано піднімати слухавку після першого чи другого дзвоника.
o Вимов назву компанії і привітай співрозмовника "Компанія., добрий день!", а при відповіді по внутрішній лінії - назви свій структурний підрозділ, ім'я і прізвище.
o Постарайся надати співрозмовнику максимум цікавлячої його інформації.
Ділова розмова
o Намагайся не "тараторити" і не говори повільно, навмисно розтягуючи слова
o Навчися інтонацією виділяти важливі аспекти бесіди. Довірча інтонація особливо результативна.
o Не демонструй емоції, стримуй роздратування і гнів. Не підвищуй тон Слова повинні звучати дружелюбно.
Мистецтво увічливого відмовлення
o Якщо ти не готова обговорювати чи питання в тебе хочуть одержати інформацію, на пошук якої потрібен час, скажи "Мені буде потрібно час для збору необхідних матеріалів" З'ясуй, коли з зателефонувавшим зручніше зв'язатися
o У випадку коли тебе запрошують до телефону під час ділової зустрічі
а) якщо переговори наближаються до кінця, попроси почекати;
б) якщо ділова бесіда далека до завершення, скажи "Мені не хотілося б говорити з вами наспіх. Я передзвоню вам після зустрічі".
Щоб дотримати конфіденційніст
o Для того щоб коштовна чи інформація приватна розмова не були почуті сторонніми людьми, не забувай, що
а) деякі апарати можуть переключатися в режим гучномовного зв'язку;
б) розмова може бути прослуханий чи випадково навмисно через рівнобіжну лінію,
в) апарати дуже часто мають сильну мембрану.
o Знявши слухавку, не можна залишати її (щоб уникнути мимовільного підслуховування) лежачої на столі.
10 НЕ МОЖНА ДІЛОВОГО СТИЛЮ
Чи можна з'явитися в офісі в джинсах, прозорій чи блузці ультрамодній міні-спідниці? Наші ради допоможуть тобі зробити правильний вибір
Існують загальноприйняті правила, що визначають, як повинна виглядати ділова жінка. Мова йде про культуру офісного одягу, виборі її для різних ситуацій Згідно з цими правилами, знаходячись на роботі, під час офіційних зустрічей, ділових переговорів ти не можеш дозволити собі.
1. Одяг, що цілком оголює руки Навіть у сильну жару відкриті плечі варто прикрити жакетом
2. Глибоке декольте на блузах, чи топах платтях. Виріз твого декольте не повинний бути нижче лінії пахв.
3. Занадто вузькі і короткі спідниці. Класична довжина - до середини коліна. Напевно доставить багато незручностей спідниця з запахом, глибокими розрізами чи позаду з боків Якщо спідницю приходиться постійно поправляти, виходить, вона підібрана неправильно.
4. Трикотажні жакети і светри Залиши їх для прогулянок вихідного дня. І хоча костюми з тонкої трикотажної полотнини смотрятся не гірше твіду для офіційного ділового костюма трикотаж неприйнятний
5. Плаття, що щільно облягають фігуру. На робочому місці ділова жінка повинна виглядати не сексуально, а жіночно і стильно
6. Одяг із синтетичних тканин, що електризуються,

 
 

Цікаве

Загрузка...