WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

того як ви їх починаєте сіяти.
Якщо кандидат не може чітко відповісти на ваші питання, означає він не той, хто вам потрібний. Ймовірно, що не настало ще його час. Або в кращому разі, він може лише стати покупцем вашого товару. Прагніть привернути якомога більше кандидатів, але вкладайте свої сили і час тільки в сильне насіння.
ВИКОРИСТАННЯ СПИСКУ ОСЧ ПРИ РОБОТІ В ГРУПІ
Трохи потренувавшись, ви зможете чудово проводити презентації з цілою групою кандидатів. Ви можете використовувати заздалегідь приготований список ОСЧ або провести опит вашої аудиторії, запропонувавши їй назвати причини, по яких люди могли б приєднатися до бізнесу Мережевого Маркетингу. У випадку із заздалегідь приготованим списком чинників, ви питаєте: "Що для вас найважливіше в житті?" Після того, як ви поставили питання, відійдіть убік! Потім ставите це ж питання другому, третьому кандидатові, і незабаром вся аудиторія назве вам причини, по яких вони могли б приєднатися до бізнесу.
У випадку, якщо ви вважаєте за краще складати список безпосередньо в ході презентації, питайте кожного, хто запропонував свій варіант відповіді на перше питання. "Чому ви вибрали саме це?" Таким же чином продовжуйте ставити всі інші питання. Досить забавно спостерігати, як ціла група розповідає один одному причини, по яких необхідно приєднатися до бізнесу, а ви при цьому не робите ні єдиної заяви! Все, що вам необхідно робити це лише кивати головою і подавати необхідну підтримку
Знайдіть гарячу точку
ЗНАЙОМСТВО З ПЛАНОМ
Цей етап характерний тим, що саме тут більшість бізнесменів Мережевого Маркетингу блискуче розкривають всі перспективи свого бізнесу. Саме на цьому етапі, ви демонструєте робочий план бізнесу, який чудовим чином може к ключем для вирішення багатьох проблем, здійснення бажань і знищення побоювань, які були виявлені на другому ключовому етапі "Знайдіть Гарячу Тачку". Вибудете ознайомлені з системою презентації бізнес-плану, який перевірений і приносить результати.
Проте гранично важливо, щоб ви зрозуміли наступну заяву - Бізнес-план - не тільки єдине рішення тих, що існують проблему, але і шлях здійснення своїх бажань, Рішення повинне грунтуватися на логіці. Але логікові здатний зрозуміти тільки розум. П'ять Золотих Питань дають можливість випустити емоції назовні і спонукають кандидатівдо пошуку їх власного рішення. Якщо ви показуєте готове рішення без попереднього виявлення Основних Спонукаючих Чинників людини, найімовірніше кандидат буде охоплений швидкоплинним ентузіазмом, без емоційного стимулу. Саме з цієї причини бажання багатьох кандидатів охолоджується вже через декілька днів, і вони відмовляються від подальшої співпраці.
При представленні бізнес-плану, використовуйте власні слова ваших кандидатів, наприклад:
"Таким чином, це означає, що ви можете узяти під контроль свою власну долю і проводитимете достатню кількість часу з своєю сім'єю". Або "Це означає, як ви і хотіли, що ви можете піти з своєї роботи в будь-який зручний для вас момент". Якщо під час презентації бізнес-плану, ви повторюєте слова ваших кандидатів, то вони автоматично сприймають всю інформацію, як що відноситься особисто до них. Ваші слова звучать багатозначно для них і спонукають до дії. Тому що це, по суті, їх власні слова і ідеї, а не ваші.
Натисніть на гарячу точку
Ключовий момент цього етапу полягає в тому, що ви використовуєте цей метод відповідно до його назви. Іншими словами, на цьому етапі ви пояснюєте вашим кандидатам, що в бажанні приєднатися до вашого бізнесу, немає нічого страшного. Оскільки вони вже знаходяться в достатньо збудженому стані і повні ентузіазму, то почало бізнес-активності у цей момент для них - цілком природний хід подій. Завжди на своїх презентаціях підносите думку про початок діяльності, як про найбільш природне прагнення. Ваш стиль повинен бути діловим, але не напруженим, настільки природним, неначе ви проробляєте такі презентації щодня. Дуже важливо пам'ятати те, що коли наступає відповідний момент для запрошення кандидатів в бізнес, ви не повинні упустити його. Ви повинні у цей момент запропонувати своїм кандидатам приєднатися до вашого бізнесу. Абсолютно ясно, упевнено і безумовно дайте зрозуміти їм, що ви хочете одного, - щоб вони приєдналися до вашого бізнесу. Сьогодні, а не завтра.
ЧОМУ ЦЯ СИСТЕМА ПРАЦЮЄ
Система Чотирьох Ключів це перевірений шлях для отримання відповіді "Так". Ви винні дуже добре її освоїти, щоб добитися максимальних результатів. Більшість працівників Мережевого Маркетингу, з якими мені доводилося зустрічатися, чудово працюють на першому етапі "Розтопіть Кригу". Вони чудово освоїли метод, як правильно треба розмовляти з людьми, щоб створити доброзичливі взаємини. Проте, більшість не так ефективно працює на другому етапі "Знайдіть Гарячу Точку". Вони перескакують із стадії "Розтопіть Кригу" прямо на стадію "Натиснути Гарячу Точку". Навіть у випадку, якщо їх презентація і проходить на вищому рівні, кандидати, швидше за все, не будуть готові до дій, оскільки вони емоційно не були схвильовані.
Це і є основною причиною того, що так багато кандидатів спалахують бажанням діяти після презентації вашого бізнес-плану, але абсолютно остигають буквально через день або два. Деякі працівники бізнес-мережі, так захоплюються презентацією бізнес-плану, що пропускають потрібний момент для залучення зацікавлених кандидатів в бізнес і, у міру його подальшого виступу, весь запал кандидатів поступово проходить. Таким чином, вся презентація не приносить ніяких результатів! Бізнес-план для кандидатів єдиний вихід для вирішення наболілих проблем або шлях досягнення своїх цілей. Абсолютно безглуздо демонструвати бізнес-план до тих пір, поки ви не виявите Основні Спонукаючі Чинники кандидатів, і вони не зажевріють вашою ідеєю.
Якщо ви прекрасно пройшли етап "Знайдіть Гарячу Точку", немає необхідності в надмірній стурбованості з приводу останнього етапу "Отримаєте Зобов'язання". Якщо ви зможете добитися емоційного хвилювання кандидатів, то будьте впевнені в тому, що вони самі почнуть пошук вирішення своїх проблем.
Шукайте і знаходьте Гарячі Крапки, натискайте і приводьте їх в дію, і ви легко зможете створити свою робочу мережу.
ГЛАВА З
ШІСТЬ СТРАТЕГІЧНИХ МЕТОДІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Тут представлено шість тонких, але надзвичайно ефективних методів, які додадуть силу вашим презентаціям.
"МЕТОД № 1. НАВЕДЕННЯ МОСТІВ"
"Наведення мостів" - це метод, який забезпечує підтримку розмови і допомагає
уникати таких ситуацій, де ви говорите дуже багато, а ваші кандидати говорять дуже
мало.
Ви завжди випробовуєте розчарування, коли ви отримуєте коротку

 
 

Цікаве

Загрузка...