WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

зубним лікарем, Френк?"
ФРЕНК: (Недбало) "Насправді - ні, але це дає можливість оплачувати рахунки".
АЛЛАН: "Френк, якби зараз до тебе до кабінету увійшов 18 літній хлопець і сказав, що тобі треба робити наступні 20 років, ти б став його слухати?"
ФРЕНК: (3 усмішкою) "Рідко хто в своїх 18 років може розповісти що-небудь про життя 44-річному чоловікові".
АЛЛАН: "Отже, ти б став його слухати?"
ФРЕНК: "Нічого подібного!"
АЛЛАН: "У такому разі, чому ти це робиш...?"
Розмова зайшла в безвихідь. Френк сидів занімівши. Ви бачите, він ніколи не замислювався над тим, як одне швидкоплинне рішення 18-річного хлопця могло
управляти його життям до 44-річного віку. Я бачив, як це питання вплинуло на нього, і я не упустив можливості скористатися. Я сунув руку в кишеню, вийняв мою бізнес-карту з надрукованим списком ОСЧ на її зворотній стороні, і поклав її перед ним.
АЛЛАН: "Френк, подивися на цей список. А що для тебе найважливіше в житті?" Після тривалого мовчання він, нарешті, заговорив.
ФРЕНК: "Мати в своєму розпорядженні велику кількість вільного часу".
АЛЛАН: "Чому ти вибрав саме це?".
ФРЕНК: "Я встаю кожен ранок в 6 годин, щоб встигнути на роботу до часу приходу мого першого пацієнта в 8:30. Я працюю до 6 годин вечора, і щодня мені доводиться стикатися з пацієнтами, які скаржаться на біль, і які не дуже-то раді цьому візиту. У мене ніколи не буває вільного часу, щоб присвятити його собі або моїм дітям, навіть у вихідні дні. Я дуже зношений, щоб почати робити що-небудь що стоїть. Мати вільний час просто необхідно. Я, по суті, ніколи його не мав".
АЛЛАН: "Чому саме це для тебе є найбільш важливим?"
ФРЕНК: (Починаючи хвилюватися) "Як я вже сказав, моє життя розписане по хвилинах. Краще б я був вчителем, у мене було б більше вільного часу і довгу відпустку".
АЛЛАН: "Що ти маєш на увазі?"
ФРЕНК: "Професія стоматолога - це зовсім не те, що я думав раніше, коли вперше вирішив стати їм..."
Френк збуджено говорив впродовж майже п'яти хвилин про безвихіднеположення, в яке він потрапив із-за своєї професії.
АЛЛАН: "Що відбудеться, якщо у тебе не буде можливості отримати більше
вільного часу, Френк?"
ФРЕНК: (3 відчаєм) "Я проведу залишок свого життя в своєму кабінеті. Мої діти ростуть швидко, і вони не отримають від мене достатньо уваги і час. Моя дружина говорить, що вона втомилася від моєї постійної нервової напруги."
Френк зблід. Його очі стали вологими. Мені здавалося, що він готовий розплакатися. Вперше за останніх 20 років він зміг висловити свої думки вголос.
АЛЛАН: (3 обережністю) "Чому це так тебе хвилює, Френк?" Френк нічого не
відповів. Він не міг. Він і так був достатньо засмучений.
Він просто сидів і мовчав. Я не став більше стомлювати його додатковою інформацією. Крім того, я збирався купити корнфлекс, а не займатися зміною життю Френка.
Опісля три місяці, я зайшов побачити Френка в його офіс. Його секретар відповіла, що він виїхав. Одного разу в понеділок, він прийшов і оголосив, що його друг переймає його діяльність, і ніхто більше не бачив його з того дня останні три місяці.
Через рік я дізнався, що він живе в Америці і успішно займається бізнесом по
будівництву і продажу мотелів. Де зараз знаходиться Френк і чим він зараз займається, я не знаю. Проте, те, що відбулося - дуже важливо, оскільки це - наочний приклад тому, як за допомогою даного методу можна змінити життя людей, і навіть тих, від яких ви менше всього цього чекаєте. Можливо, він десь організував свій Мережевий Маркетинг бізнес...
КАНДИДАТИ БЕЗ ПРІОРИТЕТІВ
Іноді зустрічаються люди, які скаржаться на те, що вони не знають, що для них є найбільш важливим в житті.
Інші люди стверджують, що не можуть виділити для себе питання першорядної ваги по тих або інших причинах.
По-перше, деякі дійсно не знають, що для них є питанням першорядної ваги або
питанням другого або третього ступеня важливості. В цьому випадку, подякуйте їм заувагу і займіться іншими кандидатами. Не втрачайте свій час даремно з людьми, у яких немає заповітної мрії, певної мети або вони не знають, що для них найбільш важливо в їх власному житті. По-друге, багато людей не можуть вибрати певну цінність, тому що бояться, що їм доведеться докладати зусилля для її досягнення.
Нижче я показую, як краще обходитися з такими кандидатами:
ВИ: "Що для вас найважливіше в житті?"
КАНДИДАТ: "Насправді, нічого такого..."
ВИ: "Зовсім нічого?"
КАНДИДАТ: "Ні, зараз нічого не можу назвати найважливішим".
ВИ: (Звичайним тоном) "Добре, ну а якщо все-таки існувало б щось найбільш
важливе для вас, що б це могло бути?"
КАНДИДАТ: "Ну, якщо щось і могло бути важливим для мене... то це найімовірніше, фінансова незалежність",
ВИ: "Чому ви вибрали саме це?"
КАНДИДАТ: "Тому що це важливо мати гроші і..."
Далі ви продовжуєте ставити П'ять Золотих Питань,
УМІЙТЕ ВІДРІЗНЯТИ СИЛЬНЕ НАСІННЯ ВІД СЛАБКОГО
Щирість і глибина відповідей ваших кандидатів на П'ять Золотих Питань, допоможуть визначити ступінь їх можливої активності в бізнесі. Якщо їх відповіді недбалі, неохочі або непереконливі, в цьому випадку вам треба добре подумати, чи варто запрошувати їх приєднатися до вашої робочої мережі. Тільки у разі коли ваші кандидати повні вогню рішучості і енергії, вони здатні Діяти, а не тільки скаржитися. Якщо їх відповіді на П'ять Золотих Питань мляві і невизначені, вам краще відмовитися від них і зайнятися пошуком інших кандидатур. Той хто дає невиразні відповіді, будуть тільки марно займати ваш час і приносити досить мізерні результати. В той час. як люди, певні мрії, що мають, і цілі в житті, доб'ються успіху, навіть без вашого впливу. Кандидати з певною метою, завжди доб'ються успіху. Ви можете тільки прискорити цей процес Організацію бізнесу Мережевого Маркетингу можна порівняти з вирощуванням саду. Спочатку ви спахуєте грунт, удобряєте його, звільняєте від бур'янів і захищаєте від поганої погоди. Проте не все насіння зійде, деякі з них загинуть. Все, що ви можете робити, це поливати, удобряти і прополювати грунт. Сильне насіння дадуть сходи незалежно від вас.
Якщо ж насіння слабке, ви завжди повинні будете їх підтримувати, сподіваючись, що коли-небудь вони зійдуть. Не одурюйте себе помилковою надією на те, що слабке насіння, завдяки вашим зусиллям зможуть перетворитися на сильні і красиві рослини. Це трапляється дуже рідко. Справжній секрет полягає в посадці сильного насіння. Це і є призначення П'яти Золотих Питань - вони тестують потенційну силу насіння, до

 
 

Цікаве

Загрузка...