WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

має на увазі: "Що стане з вами, якщо ви не приєднаєтеся до цього бізнесу?" момент вони обидва стають збудженими. Вони в один голос говорять, що їм не хочеться жити так само як їх батьки і позбавити своїх дітей хорошої освіти тільки через відсутність грошей.
5. " Чому це так хвилює вас? "
Питання поставлене для того, щоб Рей і Руф ще раз повторили найважливішу для них мету. Вони удвох пожвавлюються. Після чого підкреслюють знову і знову, чому фінансова незалежність для них є основною причиною для приєднання до бізнесу прямо сьогодні.
Вони сказали це Анджі. Вона не говорила їм цього.
В тому випадку, якщо б Анджі сама сказала їм абсолютне те ж саме, швидше за все вони постаралися б знайти ті причини, по яких вони не можуть приєднатися до бізнесу, але оскільки вони самі назвали їй причини, по яких вони могли б приєднатися до бізнесу, причини виявилися реальними.
Після цієї розмови, Анджі показала їм робочий план і, використовуючи їх же власні слова, пояснила їм всі переваги і вигоди, які може принести цей бізнес. Вона вказала їм на те, що вони можуть виграти і чого можуть уникнути. З погляду Рея і Руф, це було прекрасним рішенням їх проблем, оскільки вони дізнавалися в поясненнях свої власні думки і цілі. Також вони знаходили відповіді на свої питання і побоювання в пропонованому ним бізнес-плані. Це була їх ідея, а не Анджі.
ЯК БРУНО ЗМІГ РОЗКОЛОТИ МІЦНИЙ ГОРІХ
Бруно працював інженером і був у Комітеті Асоціації разом з іншими інженерами, серед яких працював і Джим. Бруно почав працювати в бізнесі мережевого маркетингу рік тому і розглядав свою діяльність як чудову можливість вибратися з рутинної роботи інженера. Він хотів розширити горизонти своєї діяльності. Бруно не раз згадував в своїхрозмовах з Джимом про цю можливість, але отримував лише холодну відповідь- Сестра Джима теж пробувала переконати свого брата приєднатися до бізнесу, оскільки і сама працювала в цій мережі. Але Джим наполегливо наполягав на тому, що він інженер, а не продавець і, плюс до всього, він не хоче "набридати своїм друзям!".
Одного разу увечері в ході розмови за чашкою кави, Бруно ненавмисно вийняв свою нову бізнес карту, із зворотного боку якої був написаний список Основних Спонукаючих Чинників. Джим подивився на карту, де нижче за ім'я Бруно були надруковані слова " Робоча Мережа і Дистриб'ютор".
БРУНО: "Чи знаєш ти, в чому полягає робота в цій бізнес-мережі, Джим?" ДЖИМ: "Так, як ти знаєш, моя сестра працює в ній. Це - схема, що діє за принципом піраміди, чи не так?"
БРУНО: "Добре, дозволь мені показати тобі дещо". Бруно перевернув свою бізнес-карту, де на зворотному боці був список Основних Спонукаючих Чинників.
БРУНО: "Що для тебе найважливіше в житті з цього списку, Джим?"
ДЖИМ: "Ну... Я думаю, мати свій власний бізнес і допомагати іншим людям". БРУНО: "Чому ти вибрав саме ці дві цінності?"
ДЖИМ: "Я був би радий можливості організувати свій бізнес і працювати на себе. Протягом, останніх двадцяти років я виконую одноманітну роботу інженера, яка нікуди мене не веде. А я б хотів мати можливість допомагати іншим людям. Я б хотів, вирватися з своєї рутинної роботи Саме з цієї причини я добровільно викликався в цей Комітет".
БРУНО: - "Чому саме це для тебе є найбільш важливим?"
ДЖИМ: "Як я вже сказав, у мене немає майбутнього з цією одноманітною роботою, ти ж знаєш, про що я говорю. Останнім часом я все частіше і частіше став замислюватися про відхід з роботи, і це сумно. Я не був би проти зайнятися чим-небудь іншим, але мені тридцять вісім років і це досить великий ризик". БРУНО: "Добре, а що відбудеться, якщо у тебе не буде можливості організувати свій новий бізнес?"
ДЖИМ: (Починаючи гарячитися) "Я ж вже сказав, це буде нескінченна рутина одноманітної роботи. Хлопці, ви знаєте, що в нашому віці люди вже вмирають від стресів. Якби у мене було більше часу, я б зміг вступити в Батьківський Комітет в школі мого сина, я б присвячував більше часу своєму хобі і розпоряджався б сам своїм часом. Я дійсно втомився від того, що хтось постійно контролює моє життя".
БРУНО: "Чому це так тебе хвилює?"
ДЖИМ: "Тому що якби я зміг почати все спочатку, Бруно, я б все зробив по-іншому. Я б більше жив і менше працював. Я хочу почати присвячувати більше часу собі?
БРУНО: "Можливість здійснити саме це і дає бізнес Мережевого Маркетингу. Він надає тобі більше вільного часу, більше свободи в цілому, це буде твоїм бізнесом, який дозволить тобі допомагати іншим людям. Крім того, ти не ризикуватимеш, починаючи новий неперевірений бізнес. Дозволь мені дещо пояснити тобі, як я це роблю".
Вже більше року Бруно безуспішно намагався зацікавити Джима цим бізнесом. Тільки після того, як Бруно познайомився з секретом методу П'яти Золотих Питань, він усвідомив, що по суті, більше року, він намагався сказати Джиму, що той повинен робити в житті. Іншими словами, це була ідея Бруно, а не Джима. Список, написаний на зворотному боці бізнес карти Бруно, і П'ять Золотих Питань надали можливість Джиму розкрити причини, по яких він міг приєднатися до бізнесу.
Коли Джим побачив бізнес-план, він не міг повірити своїм очам. "Чому мені ніхто не показав це раніше?" - здивовано запитав він. Відповідь на це наступна: всі говорили чому, він повинен приєднатися до бізнесу, але ніхто ніколи не просив Джима розповісти про свої Основні Спонукаючі Чинники.
ЯК ЗУБНИЙ ЛІКАР ПЕРЕВЕРНУВ СВОЄ ЖИТТЯ
Цей випадок відбувся безпосередньо зі мною. Моєму зубному лікареві Френку було 44 роки і він був завжди зайнятий. Він мав шикарний будинок, вартістю мільйон доларів, який був розташований на побережжі і розкішний автомобіль. На думку більшості, він був досить респектабельна людина. Одного разу вдень я був в місцевому торговому центрі, і побачив його в кафе. Я приєднався до нього.
АЛЛАН: "Як справи, Френк?"
ФРЕНК: (Без ентузіазму) "Нормально".
АЛЛАН: (3 гумором) "Повно тобі Френк, ти живеш в такому шикарному будинку на побережжі, у тебе задоволено багато роботи і ти заробляєш великі гроші це дуже добре, що ще треба".
ФРЕНК: "Я вважаю, що це існування".
АЛЛАН: "Добре, якщо тебе це не влаштовує, чому ти не зупинишся і не займешся чим-небудь іншим?".
ФРЕНК: "Я сумніваюся, що зможу зважитися на це".
АЛЛАН: "Чом би і ні?"
ФРЕНК: (Прозаїчним тоном) "Тому що я, як тобі відомо, зубний лікар, і завжди
ним був і лише це, я умію робити".
АЛЛАН: (Зацікавлено) "Гммм... коли ти вирішив стати зубним лікарем, Френк?"
ФРЕНК: "Коли мені було 18 років і я не поступив в Університет на медичний
факультет. Моїм єдиним виходом було піти вчитися на стоматолога".
АЛЛАН: "Тобі подобатися працювати

 
 

Цікаве

Загрузка...