WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Основними Спонукаючими Чинниками.
Потім задайте. П'ять Золотих Питань.
Ці питання будуть п'ятьма найбільш важливими питаннями, які ви коли-небудь задавали. Вони дадуть вам додаткову можливість досягти високих результатів в бізнесі Мережевого Маркетингу. Вивчіть ці питання напам'ять до автоматизму.
Порядок слів не повинен бути порушений. Це частина вашої обіцянки, яку ви повинні виконати.
П'ять Золотих Питань
1. Що для вас найважливіше в житті?
2. Чому ви вибрали саме це?
3. Чому саме це для вас є найбільш важливим?
4. Що відбудеться, якщо і у вас не буде можливості отримати це?
5. Чому це так хвилює вас?
Вивчіть ці питання слово в слово. Не відхиляйтеся убік від теми, коли ви їх задаєте.
Гранично важливо зберегти послідовність цих питань.
Деякі працівники бізнес-мережі під час розмови з новими кандидатами використовують підхід що "викликає цікавість", інші ж вважають за краще "прямо безпосередньо" приступати до пояснення суті бізнесу. У наступних прикладах будуть використані тенденції направленого прямого пояснення при бесіді, оскільки вони доступніші для демонстрації. Нижче наступні діалоги не є вигаданими.
АНДЖІ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ З РЕЄМ І РУФ
Рей і Руф були молодою сімейною парою, їм було по двадцять з лишнім років, недавно вони переїхали в свій новий будинок, розташований зовсім недалеко від будинку, де жила Анджі. У одній із звичайних сусідських розмов Анджі згадалапро свій бізнес і запропонувала, якщо їм цікаво, розповісти, в чому він полягає. Руф ввічливо подякувала і сказала, що не думає, що це зацікавить їх, оскільки вони зовсім не мають в своєму розпорядженні вільного часу - Рей працює на двох роботах, а ночами вони займаються впорядкуванням нового будинку.
Анджі відповіла, що подібна ситуація характерна для більшості людей, які працюють на двох роботах і лише що переїхали в новий будинок. Проте, якщо у них коли-небудь з'явитися бажання дізнатися більше інформації про її бізнес, вона із задоволенням зустрітися з ними в будь-який зручний для них момент. В кінці розмови, Анджі все-таки запросила їх на чашку кави до себе додому. "В суботу, скажемо в чотири години, вас влаштує?" - запитала вона. Розвівайся і Руф погодилися. Вони, як і домовилися, прийшли в чотири години і за чашкою кави, в ході дружної бесіди, Анджі трохи розповіла про свій бізнес. Рей і Руф сказали Анджі, що вони вже чули про існування такого бізнесу і навіть знали деяких людей, які починали працювати в цьому бізнесі, але, врешті-решт, припиняли свою діяльність, оскільки у них нічого не виходило. Вони думали, що цей бізнес якось пов'язаний з милом, і запитали:
"Це щось подібне до Аmway?" У цей момент Анджі узяла хід розмови під свій
контроль:
АНДЖІ: "Чи знаєте ви, чому люди починають працювати в наший бізнес мережі?"
РЕЙ: "Це торгівля за принципом піраміди, чи не так?"
АНДЖІ: "Дозвольте вам пояснити" (Вона вийняла заздалегідь приготовану карту ОПФ) "Тут викладені основні причини, по яких люди починають працювати в бізнесі Мережевого Маркетингу. А що для вас найважливіше в житті?"
РЕЙ: "Еее... ммм... Для нас, я думаю, - володіти фінансовою незалежністю".
РУФ: (Упевнено) "Це безперечно так!"
АНДЖІ; "Чому ви вибрали саме це?"
РЕЙ: "Дуже просто, тому що я працюю на двох роботах, щоб виплатити позику, яку ми узяли для покупки будинку, і Руф теж працює наднормово, щоб, коли прийде час збільшити склад нашої сім'ї, у нас були заощадження, які ми могли б використовувати. Ми хочемо, щоб наші діти здобули хорошу освіту, і ми не хочемо залежати від фінансових проблем".
АНДЖІ: "Чому саме це для вас є найбільш важливим?"
РЕЙ: "Як я вже сказав, ми хочемо виплатити весь заїм і дати нашим дітям хорошу освіту. Руф і я ніколи не мали цієї можливості?
РУФ: (Вступаючи в розмову "Так, Мої батьки завжди ледве-ледве зводили кінці з кінцями. І ми не хочемо, щоб наше життя було таким же".
АНДЖІ: "Що відбудеться, якщо у вас не буде можливості отримати фінансову
незалежність?"
РЕЙ: "Ми опинимося в тому ж човні, що і наші батьки. Це означає - строгий
контроль бюджету і існування від получки до получки?"
РУФ: "Буде потрібно досить багато грошей, щоб дати нашим дітям хорошу освіту. Без додаткових доходів ми не зможемо закласти хороший фундамент для їх життя".
АНДЖІ: "Чому це так хвилює вас?"
РЕЙ: (Говорить напружено) "Як ми вже сказали, якщо не намагатися досягти
фінансової незалежності, то завжди буде тільки нескінченна низка роботи, а хто
хоче так жити?"
РУФ: "Плюс до всього, ми повинні поклопотатися про наший старості. От чому ми працюємо так багато".
Висновки:
Нічого особливого не було сказано в цій розмові, нічого особливого, чого б не
згадала будь-яка інша аналогічна молода сім'я. Різниця, проте, полягає в тому, що Анджі в ході розмови використовувала П'ять Золотих Питань і тому Руф і Рей висловлювали самі свої Основні Спонукаючі Чинники. Навіть в тому випадку, якщо б Анджі повезло і їй вдалося з'ясувати, що їх ОСЧ - це отримання фінансової незалежності, у свою чергу Рей і Руф стали б думати, що це нав'язані ним ідеї. І, якщо б Анджі почала говорити про фінансову незалежність у Руф і Рея почало б рости відчуття роздратування і недовіри до її слів. А оскільки вони самі висловили, що думали, то не може з'явитися ніякого роздратування.
ДАВАЙТЕ ДОКЛАДНІШЕ РОЗГЛЯНЕМО ЦІ П'ЯТЬ ПИТАНЬ:
1. "Що для Вас найважливіше в житті?"
Насправді питання могло б звучати так: "З якої причини ви не могли б приєднатися сьогодні до бізнесу Мережевого Маркетингу?". Рей сказав, що їх Основний Спонукаючий Чинник - це отримання фінансової незалежності. Саме з цієї причини вони б могли приєднатися.
2. "Чому ви вибрали саме це?"
Це питання насправді має на увазі: "Чому ви приєдналися б саме з цієї причини?" Вони удвох пояснили, що хочуть виплатити весь заїм за свій будинок, дати хорошу освіту дітям і ніколи не випробовувати потреби.
3. "Чому саме це для вас є найбільш важливим?" Дане питання має на увазі: "Скажіть мені ще раз, чом би ви приєдналися саме з цієї причини?" Рей почав з такої фрази: "Як я вже сказав...і знову повторив упевненіше причини, по яких він приєднався б до бізнесу. Руф також приєдналася до нього, додаючи додаткові причини, по яких вони могли б приєднатися до бізнесу. В кінці вона привела в приклад своїх батьків, які ледве-ледве зводили кінці з кінцями, а їй зовсім не хочеться жити в аналогічних умовах.
4. "Що відбудеться, якщо у вас не буде можливості отримати фінансову незалежність ?"
Це питання, по суті,

 
 

Цікаве

Загрузка...