WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

КУПУЮТЬ
Наше дослідження показало, що Основними Спонукаючими Чинниками більшості людей, що приєднуються в організацію Мережевого Маркетингу, є:
Додатковий дохід
Бажання придбати фінансову незалежність
Розвиток свого бізнесу
Збільшення вільного часу
Прагнення до особистого удосконалення
Бажання допомагати іншим
Придбання нових знайомств
Бажання піти з роботи
Залишення спадку
Коли ви вивчите цей список, ви знайдете в нім і свою основну причину, по якій ви захотіли працювати в бізнесі Мережевого Маркетингу. Ймовірно, існують ще і додаткові причини, але одна причина завжди переважає над іншими. Це і є ваш Основний Спонукаючий Чинник.
Оскільки Основний Спонукаючий Чинник є найбільш важливим, необхідно зрозуміти, що:
Не у всіх. Основний Спонукаючий Чинник аналогічний вашому.
Наприклад, ви любите шоколадне морозиво. Але це не означає, що кожна людина любить саме шоколадне морозиво. Деякі віддають перевагу полуничному або крем-брюле. Якщо вам подобається шоколадне морозиво, ви не тільки легко говоритимете про це, але також рекомендуватимете його своїм друзям, і вам буде важко зрозуміти, чому не всім воно подобається. Більшостілюдей подобається шоколадне морозиво, але це зовсім не обов'язково означає те, що це улюблені ласощі кожного. Деякі люди навіть страждають алергією на шоколад. Наступні історії з реального життя покажуть вам силу, якою володіє Основний Спонукаючий Чинник.
ЧОМУ РОН НЕ ПРИЄДНАВСЯ
Альберт був дистриб'ютором. Вій приєднався до бізнесу Мережевого Маркетингу, тому що хотів придбати фінансову незалежність. Він хотів бути сам собі начальником і визначати свій прибуток. Він хотів отримати свободу, жити собі на втіху, визначити своїх дітей в кращу школу, купити дачу і так далі. Фінансова незалежність була його Основним Спонукаючим Чинником, оскільки вона могла дати йому і все інше. Він був емоційно поглинений своїми мріями і міг говорити про них, не зупиняючись, з щирим ентузіазмом.
На одних місцевих добродійних зборах, він познайомився з молодою людиною на ім'я Рон і запросив його ознайомитися з своїм бізнесом. Альберт представив Рону свій робочий план як завжди, із звичайним палким ентузіазмом. В той момент ця презентація справила певне враження на Рона, і він погодився приєднатися до бізнесу.
На самій же справі Альберт ніколи більше не бачив Рона і дивувався, що ж могло трапитися. Чому Рон не починає працювати?
Причина ж полягала в тому, що для Рона придбання фінансової незалежності не було Основним Спонукаючим Чинником. У нього не було прагнення стати багатим, жити у великому будинку і водити модний автомобіль. Він був цілком щасливий, живучи в своєму скромному будинку, який він успадкував від своєї матері. Він вважав за краще їздити на потягу, де він міг почитати газету, ніж проводити час, застрягши в дорожніх пробках. Рон не відмовився б стати фінансово незалежним, але для нього один цей факт не був достатньо сильний, щоб спонукати його до дій. Насправді спонукати Рона до дій могли - можливість спілкування з новими людьми, придбання нових навиків і можливість робити внески громадські організації - ось з цієї причини він і відвідував добродійні збори. А оскільки Альберт був настільки захоплений своєю розповіддю про фінансову незалежність, то Рон не мав ніякої можливості розповісти про те, що його насправді цікавить. Поза сумнівом, що спочатку Альберт запалив інтерес Рона своєю енергійною презентацією, але наступного дня після сходу сонця, весь запал безслідно розсіявся. Основний Спонукаючий Чинник Рона - допомагати іншим людям - не був виявлений.
ПОМИЛКА ДЖЕЙН
Джейн була одинокою тридцятичотирилітньою матір'ю з двома дітьми. Вона працювала в Мережевому Маркетингу вже впродовж двох років. На одному вечірньому банкеті вона зустрілася з Девідом. Девід, здавалося, зацікавився її бізнесом і був не проти дізнатися про нього більше. Основним Спонукаючим Чинником діяльності Джейн в цьому бізнесі було бажання мати достатньо часу на виховання і освіту своїх дітей. Проте Джейн розуміла, що всі люди володіють різними переважаючими мотивами.
Девід був чоловік п'ятидесятирічного віку, що займався прибиранням на контрактній основі, таким чином, Джейн припустила, що чинник його відходу з роботи, може займати лідируючу позицію. Тому коли Джейн стала розповідати про бізнес, всі свої зусилля вона зосередила на поясненні, як ефективно цей бізнес може дозволити людям залишити свою роботу і жити в достатку,
Джейн була просто шокована, коли в кінці вечора Девід сказав їй, що він зовсім не збирався залишати свою роботу, оскільки відхід з роботи для нього означає передчасну смерть. Джейн помилково припустила, що відхід з роботи був би для Девіда його Основним Спонукаючим Фактором. В результаті Девід, не порахував потрібним приєднатися до її бізнесу.
Ніколи Не припускайте
Коли ви припускаєте Основний Спонукаючий Чинник інших людей, найімовірніше, що ви визначите чинник невірно. Навіть у випадку, якщо ваші припущення і будуть вірні, висловлені вами ідеї не володітимуть достатньою силою дії на вашого кандидата, оскільки це буде спочатку ваша ідея, а не його.
ЯК ВИЯВИТИ ОСНОВНИЙ СПОНУКАЮЧИЙ ЧИННИК
Вам знадобиться наочний зразок з переліком всіх Основних Спонукаючих Чинників.
Цей список ви можете помістити із зворотного боку вашої бізнес-карти або можете
його написати на будь-якому листку паперу кишенькового розміру, щоб завжди
мати можливість його переглянути. Тут цей список представлений знову -
Додатковий дохід
Бажання придбати фінансову незалежність
Розвиток свого бізнесу
Збільшення вільного часу
Прагнення до особистого удосконалення
Бажання допомагати іншим
Придбання нових знайомств
Бажання піти з роботи
Залишення спадку
Існує простий метод по використанню вашого списку - задайте вашому кандидатові
питання:
"Чи знаєте ви, чому люди приєднуються до бізнес-мережі?"
Краса цього простого питання полягає в тому, що відповідь "Ні" дає вам можливість сказати:
"Дозвольте вам пояснити",
І у цей момент ви виймаєте свій список. Якщо ваш кандидат на поставлене питання відповість: "Так", то ви запитаєте його:
"Як ви думаєте, чому вони приєднуються до бізнесу?"
Ваш кандидат почне висловлювати вам деякі, реально існуючі і деякі вигадані причини, які, на його думку, впливають на те, що люди починають свою діяльність в бізнесі Мережевого Маркетингу. Коли він почне відхилятися від теми можливих причин, запитаєте його: "Які ще, по-вашому, існують причини? "Він відповість вам:
"Я більше не знаю". Тоді ви говорите:
"Дозволите вам показати".
І ви виймаєте ваш список з

 
 

Цікаве

Загрузка...