WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

розвитку вашого бізнесу. У бізнесі по страхуванню життя, кожен агент, в кінцевому результаті, продасть контракти на суму мільйон доларів, різниця полягає тільки в тому, що деяким агентам потрібно дещо більше часу для продажу контрактів, чим іншим. Наприклад, деяким буде потрібне від 3 до 5 років, тоді як іншим достатньо одного року. Ось де таїться ваш виграш і запорука успіху вашого бізнесу. Я так навчився планувати організацію своїх зустрічей з кандидатами, що міг продавати контракти на суму мільйон доларів кожні 12 тижнів! Таким чином, це була проблема планування, а не проблема
Продажів! У бізнесу Мережевого Маркетингу ситуація абсолютно ідентична.
Причина, по якій багато працівників Мережевого Маркетингу не досягають високого рівня успіху в бізнесі, полягає не в тому, що вони не достатньо переконливо розмовляють з своїми кандидатами, а в тому, що вони не зустрічаються здостатньою кількістю кандидатів! Якщо ви хочете негайно подвоїти ваші результати, ось вам рада: Зустрічайтеся цього року з кандидатами наступного року.
Наступного року ви збираєтеся дзвонити новим кандидатам і розповідати їм про ваш бізнес, правильно? Відмінно, подзвоніть їм раніше! Зустріньтеся з ними вже цього року, йдіть на зустріч з ними прямо зараз! У вас не існує проблеми у продажу. Секрет успіху полягає в організації найбільшої кількості ваших зустрічей і в бажанні якомога більше розмовляти з людьми, що оточують вас. Зустрічайтеся з людьми якнайшвидше! Час великого успіху в бізнес-мережі залежить не від уміння переконувати людей, а від уміння правильно організовувати якомога більше зустрічей і так часто, як тільки це можливо. Поліпшення вашого середнього результату - це лише учбовий процес.
РОЗДІЛ 2
ЯК ОТРИМАТИ ВІДПОВІДЬ "ТАК" МЕТОД ЧОТИРЬОХ КЛЮЧІВ
Коли ви розповідаєте про свій бізнес, ви думаєте, що ваші слухачі вірять вам? Відповідь коротка - ні. Вони припускають, що ви намагатиметеся переконати їх підписати ваш контракт. Вони чекають, що ви почнете пропонувати свій товар і, ймовірно, готуються зберігати оборонну позицію і бути обачними, це не залежить від того, як добре ви знаєте один одного. Тут ви стикаєтеся з такою проблемою: у людей буде рости роздратування і недовіра до всього, про що ви їм говоритимете. Не тому, що ви непереконливо говорите, а тому, що це говорите ви. Якщо ви говорите це, значить, це ваша ідея, а не їх. Таким чином, кандидати відчувають себе правими в посиленні їх недовір'я. З іншого боку -
Все, що кандидат говорить вам, - це правда. Тому що, якщо вони говорять щось, це їх ідея, а не ваша: Це робить ідею прийнятною і кандидати не відчувають примушення і не виникає причин для роздратування.
Метод, з яким ви зараз познайомитеся, дозволяє вашим кандидатам добровільно висловити те, чого вони насправді хочуть, а ви їх слухатимете. Якщо ви скажете вашим кандидатам: "Ви житимете дуже добре, і у вас буде все, що вам захочеться", то вам можуть відповісти: "Але я і так живу досить добре". Мабуть, що заперечення навіть не буде щирим. Єдиною причиною для появи несхвалення буде лише та, що заяву зробили ви.
Проте, якщо ваш кандидат сам скаже вам абсолютно те ж саме, це буде істиною. Наприклад, якщо ваш кандидат скаже: "Я б хотів підвищити свій рівень життя і отримувати більше хорошого в житті", в цьому випадку не з'явиться ніяких заперечень, тому що він сам висловив своє бажання. Це була його ідея, а не ваша. Коли ви використовуєте метод -"Чотирьох Ключів"-" Ваші кандидати самі говоритимуть вам про те, що вони хочуть, а ви їх слухатимете.
ЧОМУ ЛЮДИ ЗАПЕРЕЧУЮТЬ
Одного разу я запитав одного з тих, що працюють в наший бізнес-мережі, як пройшла остання співбесіда з новим кандидатом. Він відповів мені: "Не дуже добре - вона не здавалася зацікавленою". Я запитав, що він має на увазі під цим, і він сказав: "Я не знаю точно, просто у неї не викликало великого інтересу те, про що я їй говорив".
Не існує кандидатів, які не зацікавилися б вашим, пропозицією, існують тільки презентації, які не можуть зацікавити кандидатів. Насправді це означало тільки те, що він сам не зміг достатньо цікаво піднести свої пропозиції.
Очевидно, коли ви самі достатньо зацікавлені і можете цікаво подати свою ідею, то і вашим кандидатам стане цікаво.
ЧОТИРИ КЛЮЧІ ВІД СКРИНІ З СКАРБАМИ МЕРЕЖЕВОГО МАРКЕТИНГУ
Розтопіть кригу - Натисніть на гарячу точку
Знайдіть гарячу точку - Отримайте зобов'язання
Ці чотири ключі складають комбінацію при допомозі, якій в найкоротші терміни ви зможете отримати відповідь та навіть при найдоброзичливішій початковій реакції людей на ваші слова.
Розтопіть кригу
Мета цього етапу полягає в створенні контакту з вашими кандидатами, розповідаючи про себе і отримуючи відомості про них. Основне завдання цього ключа полягає в створенні ясної картини того, що ви з себе представляєте і що є люди, що сидять перед вами. Якщо ви сподобалися людині, то стає можливим, що сподобається і те, що ви пропонуєте. Практично безглуздо показувати людям ваш робочий план, якщо ви не завоювали їх симпатію або довіру. Як довго вам треба знаходитися на цьому етапі?
Рівно стільки часу, скільки вам потрібно, щоб завоювати симпатію і довіру людей.
Якщо ви змогли завоювати довіру, ви завоювали і вдячних слухачів. А це те, що вам і потрібне. З деякими кандидатами вам буде потрібно для цього всього декілька хвилин, а з деякими може знадобитися тридцять або сорок.
Давайте повністю прояснимо картину того, що відбувається на цьому етапі. Ваші кандидати можуть втратити емоційну рівновагу, вони можуть стати схвильованими, пригніченими; стурбованими, роздратованими або навіть розсердженими. Розсердженими не на вас, а на самих себе. На цьому етапі презентації немає місця для байдужості! Якщо люди байдужі до своїх ідеалів і у них не існує своїх цілей і прагнень, вони також байдужі і до своєї роботи. Вам немає чого привертати у ваш бізнес байдужих людей. Люди з сильними емоційними стимулами захочуть займатися цим бізнесом. На цьому етапі, ви навчитеся виявляти Основний Спонукаючий Чинник або ОСЧ.
ОСЧ є причиною, по якій люди захочуть приєднатися до вашого бізнесу.
Кожна людина керується однією з двох причин: Отримати прибуток або уникнути страждання.
За допомогою цього ключа ви зможете відкривати їх Основний Спонукаючий Чинник і розпалювати вогонь бажань, після того, як ви його виявите на цьому етапі ваші кандидати відкриють вам, що вони хоча отримати або якому болю хочуть уникнути. Це головний Ключ зі всіх Чотирьох Ключів, тому що люди на цьому етапі виражають свої надії, мрії і побоювання.
ЧОМУ ЛЮДИ

 
 

Цікаве

Загрузка...