WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

телефонних дзвінків рекомендованих мені клієнтів, 3 призначали мені зустріну. Проте я знав, що у мене є шанс показати мій товар тільки двом, оскільки третій клієнт, як правило, по тих або інших причинах або просто не приходив, або передзвонював і відміняв призначену зустріч. З тих, що залишилися 2 потенційних клієнтів, хто погоджувався вислухати мене і подивитися товар, тільки один в кінцевому результаті купував його. Продаючи свій товар одному покупцеві, я заробляв 45$. Таким чином, обдзвонивши 5 чоловік за вечір, я отримував результат сумою в 45$, а це означає, що кожен зроблений мною телефоннийдзвінок приносив мені прибуток в 9$. Також це означає, що кожна позитивна телефонна відповідь, прирівнюється до 15$ мого заробітку, незалежно від того, чи всі вони зроблять у мене покупку чи ні, чи всі прийдуть на призначену зустріч чи ні. І незалежно від того, що вони мені сказали по телефону! Ой! Це було просто чудово! На великому листку паперу я намалював крупну цифру 9$ і повісив на стіні біля мого телефону. З кожної людини що відповідає на мій телефонний дзвінок я отримував прибуток в 9$. З кожної позитивної відповіді на мою пропозицію і домовленості про зустріч, я заробляв 15$. Це означало, що я повністю узяв під контроль хід моєї долі! Більшість людей, які займалися зі мною цим бізнесом, незалежно від віку, впадали у відчай при кожній негативній відповіді на їх пропозиції. Незабаром я став кращим продавцем компанії в країні.
Моє підсумкове співвідношення 5:3:2:1 розшифровувалося так:
Телефонні дзвінки 9.00$
Призначені зустрічі 15.00$
Презентація товару 22.00$
Продаж товару 45.00$
Я ніколи не шукав людей, ідо бажали купити мій товар. Моєю основною метою було дзвонити моїм потенційним покупцям.
Це і є основним ключем. Не загострюйте свою увагу на залучення нових дистриб'юторів - звертайте увагу на потенційних кандидатів, тих, хто слухатиме вашу презентацію. Закон Вірогідності поклопочеться про все інше.
ЧАС ВЕЛИКОГО УСПІХУ
У 20-річному віці я став працювати страховим агентом в одній страховій компанії. Коли мені виповнилося 21 рік, я був наймолодшим агентом, який в перший рік роботи зміг продати контрактів на суму більше, одного мільйона доларів. Як винагорода мені привласнили кваліфікацію члена клубу круглого столу "Мільйон Доларів". Моє підсумкове співвідношення було:
10:5:4:3:1
З кожних 10 чоловік, що відповідають на мій телефонний дзвінок, тільки 5 чоловік погоджувалися на зустріч, один з них, як правило, не тримав слово, таким чином, я мав можливість зустрітися тільки з 4 потенційними кандидатами. З цих 4 чоловік, тільки 3 вислуховували до кінця мою презентацію і лише один з трьох, в кінцевому результаті, купував мій контракт. З одного проданого контракту я заробляв 300$. Я завжди був зосереджений на тому, щоб набрати 5 чоловік, які б погодилися на зустріч. Я ніколи не загострював увагу на тих кандидатах, які не виявляли особливої цікавості до моїх пропозицій, на тих, хто не слухав мої презентації або на тих два, які не купували мої контракти. Ці дії були лише необхідною складовою частиною, щоб знайти свого покупця. Насправді, якщо один з кандидатів не реагував на мої пропозиції, я не турбувався, оскільки розраховував тільки на одного покупця у будь-якому випадку я заробляв свої 60$.
Ви в бізнесі, де все залежить від чисел
Я знав, що 10 чоловік відповідять на мій телефонний дзвінок, що 5 чоловік з десяти погодяться прийти на зустріч, і що, в кінцевому результаті, я зароблю 300$ комісійних. Тому кожного разу, отримуючи відповідь на мій телефонний дзвінок, я заробляв по 30$.
Моє підсумкове співвідношення розшифровувалося так:
Телефонний дзвінок 30.00 $
Призначені зустрічі 60.00 $
Презентації 75.00 $
Закінчені презентації 100.00$
Проданий контракт 300.00 $
Коли мені було 21 рік, я вже зміг купити собі будинок, я водив останню модель автомобіля Мегсесіе$-Веп2 і жив в повному достатку. Все інше залежало лише від того, як часто, по телефонних розмовах, я набирав групу з 5 кандидатів, які б погодилися прийти на зустріч.
ПРАВИЛО № 5:
"ПІДВИЩУЙТЕ СВІЙ СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ"
В той час, коли я працював в страховому бізнесі, я знав, що кожного разу, коли я піднімав телефонну трубку і розмовляв з одним з моїх потенційних клієнтів, все одно з яким, це вже приносило мені заробіток 30$. Проте, моє співвідношення: 10 телефонних дзвінків і з них тільки 5 призначених зустрічей, на мою думку, не було достатньо добрим результатом, оскільки це говорило про те, що я пропускав крізь пальці дуже багато кандидатів. Я потребував системи, яка б допомогла мені досягти результату рівного, щонайменше, 8 зустрічей з 10 телефонних дзвінків. І це означало б, що мені не треба продовжувати так само старанно шукати нових кандидатів, як раніше, оскільки я перестав би їх втрачати при телефонній розмові. Моє співвідношення зустрічей до презентацій було 5:4, тобто 20% моїх кандидатів не було зацікавлено в моїх пропозиціях. Значить, мені слід було позбавитися від цього недоліку, підвищивши ефективність моїх телефонних дзвінків. Моє середнє співвідношення презентацій до продажів було 3:1 і також потребувало поліпшення. Але навіть якщо б я нічого не збирався змінювати в моїй системі, все одно кожен зроблений мною телефонний дзвінок продовжував би приносити мені 30$. Закон Вірогідності завжди працює на вас.
Продовжуйте контролювати ваші співвідношення - це допоможе контролювати себе і вкаже вам місця, які потребують доопрацювання, поліпшенні і відкриє вам перспективу успішного бізнесу.
СЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ В БІЗНЕС МЕРЕЖІ
На початку сімдесятих років я навчав бізнесменів, що працюють в маркетинговій мережі, які, надалі, працюючи індивідуально і в організаціях, досягли найвищих успіхів в своєму бізнесі.
Типове середнє співвідношення для робочої мережі маркетингу:
10:6:3:1
З кожних десяти потенційних кандидатів, хто прослуховували вашу презентацію, 6 чоловік запаляться цією ідеєю і погодяться приєднатися до бізнесу. Насправді тільки половина з них почне працювати, і лише одна людина з трьох доб'ється справжнього успіху. Один з двох кандидатів, що залишилися, з часом загубиться в невідомості, а інший продовжуватиме купувати для себе необхідні товари, неактивно беручи участь в бізнесі. Таким чином, показуючи свій робочий план кожному з десяти кандидатів, ви отримуєте тільки одного плідного довгострокового дистриб'ютора.
А зараз найбільш важливе питання:
Скільки часу у вас йде на розмову про бізнес з кожним з 10 чоловік?
Ваша відповідь на це питання визначить темп

 
 

Цікаве

Загрузка...