WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

кількості людей до вашого бізнесу буде те, що до вас приєднуватиметься більша кількість людей і чим більше людей вам вдасться привернути, тим професійнішим ви стаєте".
ПРАВИЛО № 1: "БІЛЬШЕ СПІЛКУЙТЕСЯ З ЛЮДЬМИ".
Це найбільш важливе правило. Не упускайте випадку розмовляти з кожним, хтознаходитиметься біля вас і слухатиме вас достатню кількість часу. Не ставайте снобом по відношенню до потенційного партнера по бізнесу або карточним шулером, який намагається бути психоаналітиком, пробуючи вибрати потрібні карти, з колоди кандидатів в партнери. Якщо ви раптом усвідомлюєте, що ви займаєтеся прогляданням списку потенційних кандидатів вашого бізнесу, коментуючи: "... а, вони дуже старі... інші дуже молоді... ці дуже багаті... дуже бідні... недосяжні... дуже розумні..." і т.д., знайте, що ви прямуєте по дорозі ведучої до провалу. З найпершого етапу побудови вашого бізнесу ви повинні розмовляти з кожним, тому що ви потребуєте практики. Коли ви говорите з кожним про ваш бізнес за правилом середнього числа, ви досягніть успіху. Питання лише в тому, якого саме успіху. Не існує таких проблем у вашому бізнесі, які не вирішувалися б шляхом збільшення вашої активності. Якщо ви пригноблювані питанням, по якому руслу прямує ваше життя, просто збільшіть число презентацій свого бізнесу. Якщо ваш бізнес не розвивається так швидко, як вам би цього хотілося, збільшіть продуктивність. Збільшення активності - це панацея від всіх бід. Говоріть з кожним. Це Перше Правило.
ПРАВИЛО № 2: "БІЛЬШЕ СПІЛКУЙТЕСЯ З ЛЮДЬМИ".
Не припиняйте дзвонити людям. Ви можете організовувати кращі презентації, але якщо їх не побачить достатня кількість потенційних кандидатів, це не матиме ніякого значення. Ви можете бути чудово одягнені і володіти всіма достоїнствами хорошої людини, але без значного числа презентацій вашого бізнесу ви не досягнете ніякого результату. Говоріть з людьми.
ПРАВИЛО № 3: "ЩЕ БІЛЬШЕ СПІЛКУЙТЕСЯ З ЛЮДЬМИ".
Багато з тих, що потрапляють в робочу мережу, безрозсудно кидаються в бізнес і тому ніколи не досягають добрих результатів, думаючи при цьому, що успіх обходить їх стороною і а недостатньої кмітливості клієнтів. Проте це не так - це відбувається внаслідок недостатнього спілкування з потенційними кандидатами.
Не переставайте говорити про ваш бізнес. Якщо ви слідуватимете цим трьом правилам, вас супроводжуватиме надзвичайний успіх!
ПРАВИЛО № 4: "ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗАКОН РОЗПОДІЛУ ВІРОГІДНОСТІ"
Закону нормального розподілу вірогідності підкоряється будь-яка діяльність в житті. Це означає, що якщо ви знову і знову робитимете одне і теж, таким самим чином, знаходячись під впливом одного і того ж навколишнього середовища, то і результат залишатиметься теж незмінним. Наприклад, вірогідність виграшу і$ в ігровому автоматі в середньому складає 1:10. З кожних 10 натиснень кнопки, загальна сума може отриманого вами виграшу складати від 60 центів до 20$. Ваш шанс виграти суму від 20$ 100$ тепер рівний 1:118. По суті, тут не треба володіти особливими навиками, машина вже запрограмована виплачувати певний відсоток від отриманої суми.
У страховому бізнесі я виявив, що вірогідність складає 1:56. Це означає, що якщо я вийду на вулицю і поставлю негативне питання: "Не хотіли б ви купити страховку на життя?" - тільки одна людина з 56 відповість: "Так"! Це говорить про те, що якщо я те задам це ж питання 168 разів, зможу продати 3 контракти за день і потрапити в число 5% кращих страхових агентів!
Якщо ви стоятимете на розі вулиці і питатимете що кожного проходить: "Чи хочете ви приєднатися до моєї робочої мережі в моєму бізнесі?", закон вірогідності принесе результат. Ймовірно, і з 100 відповість "Так".
Коли я був дитиною, що продавала від дверей до дверей губки для домашнього господарства за ціною 20 центів, співвідношення мого середнього результату виглядало так:
10:7:4:2.
З кожних 10 дверей, в які я стукав в проміжку часу з 4 годин до 6 години пополудні, тільки 7 чоловік відкривали двері, лише 4 людини могли вислухати мене, і в кінцевому результаті, тільки 2 людини купували мій товар. Таким чином, я заробляв 40 центів в день, а це були великі гроші в 1962 році, особливо для одинадцятилітнього хлопчика. Я міг би стукати і в ЗО дверей за одну годину, продаючи за дві години 12 губок і отримуючи в результаті прибуток рівну 2,40$. Оскільки я зрозумів, за яким принципом діє закон вірогідності, я ніколи не турбувався ні із-за тих 3 дверей, які ніколи не відкривалися, ні із-за тих 3 чоловік, які не хотіли вислухати мене, і навіть ні із-за тих 2, які не купували мій товар. Все що я знав, так це те, що, постукавши в 10 дверей, я отримаю 40 центів. Іншими словами, кожного разу, коли я доторкався до дверей, я вже заробляв 4 центи, незалежно від того, що відбувалося після цього.
Це для мене було могутньою спонукаючою силою - треба тільки постукати в будь-яких 10 дверей і отримати свої 40 центів! Ваш успіх залежав лише від того, як швидко я міг стукати в ці двері.
ЗАПИСУЙТЕ СВОЇ РЕЗУЛЬТАТИ
І ПІДРАХОВУЙТЕ СЕРЕДНЄ ЧИСЛО
Ведення статистики, підрахунок і запис середніх результатів, отриманих в ході моєї торгової діяльності, - було для мене найпотужнішим стимулом. Незабаром мене перенесло турбувати, коли двері не відкривалися, коли мене не вислуховували і коли не купувати мій товар. До тих пір, поки я продовжував стукати в багато дверей і відвідувати презентації, успіх завжди супроводжував мене. Тепер, я міг розслабитися і із задоволенням стукати в двері.
Запис і ведення статистики середніх результатів своєї діяльності допомагають вам зберегти упевненість в собі і утримують вас на вірному шляху. Це основний ключ, що підтримує вашу старанність і що допомагає вам залишати без уваги відхилені пропозиції. Коли ви зосереджені на середньому результаті, все решта вас перестає турбувати. У вас є стимул зробити наступний телефонний дзвінок якнайшвидше. Без розуміння принципу дії закону розподілу вірогідності ви залежатимете від думки, що ж відбудеться з вами потім. Якщо хтось "скаже вам "Ні", ви можете занепасти духом. Якщо двері не відкриються, ви можете впасти в депресію. Проте, зрозумівши і прийнявши принцип дії Закону Вірогідності, жодна з цих причин вас не хвилюватиме. Продовжуючи вести статистику ваших дзвінків, презентацій, нових членів, ви швидко зможете визначити своє власне середнє співвідношення від отриманих результатів.
МІЙ ОСОБИСТИЙ 9$ ІГРОВИЙ ПОКЕР-АВТОМАТ
Коли я був підлітком, вечорами я підробляв, продаючи товари домашнього ужитку: каструлі, сковорідки, постільну білизну і ковдри, в основному працюючи по рекомендаціях. Моє результативне співвідношення було:
5:3:2:1
З кожних 5

 
 

Цікаве

Загрузка...