WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат

Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях - Реферат


Реферат на тему:
Багаторівневий маркетинг (MLM). Відповіді в питаннях
ВІДПОВІДІ В ПИТАННЯХ
Як отримувати відповідь "Так" в Мережевому Маркетингу
ПЕРЕДМОВА
Лук і Мія
Лук працював будівельником і мріяв організувати свій прибутковий бізнес. Його дружина Мія працювала бухгалтером і всі любили її. Одного разу сусід Мартін запросив їх відвідати одні збори, на яких повинна була піти мова про перспективи якогось бізнесу. Мартін не пояснив докладні деталі цих зборів. Але оскільки збори проходили всього в декількох кроках від їх будинку, і вони добре відносилися до Мартїна, у результаті вони вирішили піти і послухати, про що там говоритимуть. Крім того, вони подумали, що, ймовірно, зможуть ближче познайомитися з людьми, що живуть поблизу.
По ходу зборів, Лук і Мія не могли повірити в те, що вони бачили і чули. Вони побачили готовий робочий план діяльності Мережевого Маркетингу, який давав їм можливість досягти фінансової незалежності і такого високого рівня процвітання їх бізнесу, який був далеко за межами їх уяви. Після цих зборів, впродовж подальших декількох днів, вони весь час говорили про почуте. 1 в результаті, вони вирішили почати діяти, оскільки вважали, що "кожен, хто ознайомився з цим робочим планом, поза сумнівом, захоче приєднатися!"
Проте це не було так просто, як їм здалося. Виявилось, далеко не кожен володів таким же ентузіазмом, як вони. Навіть деякі близькі друзі не приходили на призначені зустрічі, а решта не хотіли навіть слухати про це. Не дивлячись на це, з часом, вони поступово змогли побудувати міцний бізнес, хоча він не розвивався так швидко, як їм це хотіло.
Тільки уяви собі, - якось сказав Лук своїй дружині Мії, що люди самі називають нам причину, по якій вони приєдналися б до бізнесу Мережевого Маркетингу, а не ми їх переконуємо... Якби тільки це було можливо..,."
Така можливість існує, і ця книга покаже вам, як правильно потрібно використовувати дану можливість.
Найбільший страх при думці про вступ до діяльності Мережевого Маркетингу у людей викликає те, що для досягнення добрих результатів в бізнесі їм потрібно буде перетворитися на високопрофесійних продавців. Ця книга познайомить вас з простою системою, яка дозволить Вам досить легко залучати до діяльності нових людей. Тут немає ніякої хитрості або обману, це лише які методи і принципи, не які необхідні вам для діяльності.
ЧОМУ Я НАПИСАВ ЦЕЙ ТЕКСТ
Коли в 1980 році я вперше познайомився з Мережевим Маркетингом Сет 1, мене вразило, що існує така система з величезними можливостями, яка і проста, і легальна, і етична, і не утомлива і в той же час приносить великі доходи. І це не була лише ще одна схема "як швидко розбагатіти"- це була система "як стати багатим". Впродовж подальших 10 років я займався дослідженням і розробкою методів по комунікації і торгівлі, які додавали нулі до доходів корпорації і перетворювали людей на мільйонерів. Я подумав: "Якби я міг представити ці високоефективні методи Мережевому Маркетингу, результат їх діяльності був би приголомшуючий!"
Ця книга є результатом багатьох років наполегливої роботи над адаптацією, модифікацією, тестуванням і застосуванням цих методів в діяльності Мереженого Маркетингу.
Ви знайдете ці методи досить простими, такими, що легко піддаються запам'ятовуванню, але які просунуть вас вперед по дорозі до великого успіху, як і тисячі інших людей, таких же, як і ви, що лише зараз відкривають ці методи для себе.
А чудовим тут є те, що вам не треба перенавчатися. Досить присвятити 2 години вивченню цих методів, плюс трохи практики, і ви побачите, як ваш бізнес почне підніматися на вищий рівень.
ОБІЦЯНКА
Нижче я даю обіцянку, пов'язану з системою, з якою ви ознайомитеся в цій книзі. Якщо ви обіцяєте вивчити методи напам'ять і використовувати ці методи впродовж 14 днів без перерви, то я, у свою чергу, обіцяю, що результати, які ви отримаєте, перевершать всі ваші очікування.
Це досить відповідальна обіцянка, чи не так? Проте, це також двостороння домовленість. Я хочу, щоб ви мені пообіцяли вивчити методи так, що, коли вас розбудять вас серед ночі, то ви змогли б крізь сон повторити їх слово в слово. Виключаються всілякі відмовки "якщо", "але" або "може бути", залишається лише час, присвячений невтомному заучуванню методів. Тільки таким шляхом ви зможете добитися бажаних результатів. У великому числі різноманітних ризикованих кампаній, де я виступав як консультант або партнер, нам вдавалося заробити сотні мільйонів доларів і залучити до роботи тисячі охочих приєднатися до нашого бізнесу, збільшити їх первинний капітал на 20%, 50%, 100%, 500% і навіть 1000%, використовуючи лише дану систему. Тут немає ніякого перебільшення. Те, що ви дізнаєтеся з цієї книги, може кардинально змінити ваше життя, за умови, якщо ви слідуватимете запропонованій вам системі. Якщо ви згідні, прямо зараз, голосно скажіть: "ТАК".
Якщо ви не сказали голосно "ТАК", поверніться на початок цієї сторінки і прочитайте все спочатку ще раз.
Примітка: у тексті вживання слова "він", відноситься в рівній мірі і до чоловіків, і до жінок. У разі існування статевих відмінностей при описі поведінки людини, буде відмічено окремо.
ВАШ ОСОБИСТИЙ ТУРБО-ПІДСИЛЮВАЧ
Існує велика безліч прекрасних книг і касет, що розповідають про те, як правильно призначати ділові зустрічі і як підносити свій бізнес-план. Ці книги показують, що ви повинні виконувати в точності, що говорити і як говорити, щоб добитися позитивної відповіді і хорошої перспективи для вашого бізнесу на ділових зустрічах. Інформація цієї книги призначена лише для того, щоб дати новий імпульс вашим вже існуючим уявленням без їх змін. З цієї причини основна увага в цій книзі буде приділена стрижневому питанню: "Як знайти Гарячу Точку". Ніколи не змінюйте те, що вже успішно працює - лише турбо заряджайте це!
РОЗДІЛ 1
П'ЯТЬ ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ
У ніжному одинадцятилітньому віці я брав участь в розпродажі губок домашнього ужитку для того, щоб зібрати гроші на будівництво нового клубу для нашого скаут-загону. Наш скаут-майстер був мудрою літньою людиною, яка одного разу відкрила мені один секрет, який я назвав закон розподілу вірогідності. Я застосовував це правило впродовж всього мого життя, і я гарантую, що той, хто використовуватиме його в своєму житті, кінець кінцем, досягне успіху. Я передаю вам це правило в точності, як я його вперше почув: "Успіх - це гра, чим довше граєш, тим більше виграєш. 1 чим* більше виграєш, тим більше успішно граєш". Давайте, застосуємо це правило до Робочої Мережі
"Кінцевим результатом вашої діяльності по залученню більшої

 
 

Цікаве