WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Бізнес-план. Методика написання сучасного бізнес-плану - Курсова робота

Бізнес-план. Методика написання сучасного бізнес-плану - Курсова робота

постачальників.
" Для підтримки виробництва Вам необхідно визначити ті фактори, які є особ ливо важливими для забезпечення виробництва та поставок продук ції.
" В маркетингу та збуті Ви захочете бути впевненими відносно сумісності гарантій поставок перед клієнтами та спроможністю фірми поставляти.
" Для адміністраційної діяльності Ви захочете визначити основні дати та графік здійснення конкретних дій та виконання завдань.
Розміщення приміщення та обладнання сильно змінюються від одного бізнесу до іншого, але в кожному бізнесі необхідно звернути увагу на організаціювиробничого приміщення. Якщо продукція вже готова, потрібно обміркувати, де буде зберігатися продукція та як її поставляти. Всі ці нюанси потрібно як слід спланувати. Необхідно розробити таку схему використання виробничих приміщень для функціонування бізнесу, що підтримує всі аспекти процесу виробництва. В роздрібній торгівлі та сфері надання послуг також потрібно провести планування виробництва, що буде мати значний вплив на план приміщення. Це може трохи відрізнятися по природі від виробництва, але концепція планування буде такою самою.
Зв'язок між виробництвом та збутом продукції є досить важливим. Якщо Ви не помічаєте такого взаємозв'язку і, відповідно, не здійснюєте планування, то у Вас можуть виникнути серйозні труднощі . В сфері надання послуг та виробництві зв'язок між виробничою стороною та збутом має більш важливе значення. Зусилля, направлені на збут продукції повинні координуватися з виробничою стороною, таким чином, щоб обсяг виробництва відповідав спрогнозованому обсягу збуту; в інших випадках це дасть негативний результат . Окрім того, що є можливість уникнути кризи у виробництві, така координація робить функціонування бізнесу більш плавним та ефективним. Таким чином координуються графік виробництва та збут. В роздрібній торгівлі такий зв'язок не є проблемою, тому що процес виробництва та збут майже повністю співпадають. Потрібно тільки переконатися, що підприємство завжди має запаси продукції в кількостях, які необхідні для того, щоб задовольнити потреби споживачів.
Планування виробництва передбачає складання графіка. Ідея полягає в тому, щоб переконатися в наявності необхідної кількості виробничих факторів, коли в них виникає потреба таким чином, щоб можна було виготовляти запланований обсяг продукції. Залежно від природи бізнесу, складання графіка може бути простим та прямолінійним або значно складнішим. Потрібно скоординувати обсяги запасів використовуваних матеріалів та частоту їх закупок, організацію зовнішнього постачання, співставляння графіків роботи з планом випуску продукції. Проте завжди існують стримуючі фактори відносно планування виробництва. Наявність приміщення, обладнання, робочої сили та інших виробничих факторів потрібно взяти до уваги для того, щоб визначити виробничу потужність бізнесу та з'ясувати, які виробничі фактори заважають росту випуску продукції. Кожний бізнес може зіткнутися із зривами поставок необхідних виробничих факторів. Добре складений виробничий план включає альтернативні угоди, тому призупинення виробництва та збитки підприємства, які воно може мати внаслідок зупинки, зведені до мінімуму.
Ваш вірний вибір щодо цих виробничих факторів бізнесу повинен базуватися на маркетинговому дослідженні, але вже ринку постачальників та підрядчиків. Методи дослідження використовуються аналогічні, як і на ринку товарів та послуг. Важливим є формулювання критеріїв, за якими Ви будете робити свій вибір.
Прийняте рішення щодо необхідних засобів виробництва впливатиме на ефективність Вашого бізнесу та його організацію, потреби в фінансах та грошовий потік. Вони дійсно мають безпосередній вплив на довготривалий успіх Вашої фірми.
4.2. Прогнозування передпочаткових витрат,
визначення потреби в капіталі
Перед тим, як почати безпосередньо працювати, тобто виготовляти продукцію чи надавати послуги, Ви повинні мати все, що потрібно для цього: машини, обладнання, інструменти . Якщо немає власних, то їх можна купити, взяти в оренду або в лізинг (для цього потрібні кошти), або знайти партнера, в якого вони є. Сюди також входить початковий запас сировини, матеріалів, запасних частин тощо. Наступне, що Вам потрібно - приміщення для бізнесу. Його можна купити або орендувати; якщо необхідно, провести ремонт або покращити інтер'єр. Вам знадобиться вивіска з назвою та інформацією про компанію. Деякими видами бізнесу можна займатись, якщо є автомобіль або інший засіб пересування. Їх потрібно придбати до початку функціонування компанії.
Можливо потрібно встановити засоби зв'язку, під'єднатись до мережі необхідних комунальних послуг. Вам може знадобитись встановлення і іншого обладнання. Необхідно також придбати канцелярське приладдя. Ви повинні зареєструватись, вирішити питання з ліцензіями, дозволами та іншими нормативними вимогами щодо діяльності Вашого бізнесу, якщо таке необхідно. Визначте всі потреби, пов'язані з транспортом, зв'язком, перевезеннями та маркетингом, та визначтесь з вирішенням цих питань, тобто: ОЦІНІТЬ ПЕРЕДПОЧАТКОВІ ЗАТРАТИ!
Для того, щоб вирішити всі передпочаткові проблеми, потрібні час, зусилля і гроші. Надзвичайно важливо, особливо для малого бізнесу, протягом передпочаткового періоду дотримуватись мінімального рівня витрат. Різні підприємці вирішують це питання по-різному. Можна вибрати варіант найменших витрат. По суті, деякі підприємці завдяки творчому підходу до бізнесу обходяться без значних грошових витрат. Гроші, заощаджені протягом цього періоду, можуть мати вирішальне значення для успішного початку справи.
На багатьох нових підприємствах підприємці потребують найманих робітників або інших службовців. Необхідно визначити їх характер та кількість, провести прийом на роботу та дати їм відповідну підготовку. Сам підприємець також може потребувати навчання. Якщо службовці працюють на підприємстві ще до його відкриття, їх праця повинна бути оплачена. Ваш бізнес може отримати велику користь від реклами на передпочатковому етапі. З її допомогою люди дізнаються, що скоро відкриється та розпочне роботу новий бізнес, вони отримають інформацію про Вас.
Всі згадані види діяльності на передпочатковому етапі потребують витрат. Звичайно, багато з них виконуються один раз і тягнуть за собою одноразові витрати. Інші заходи можуть бути постійними або регулярними, але саме на початку витрати на них можуть перевищувати звичайні. Складаючи план роботи нового бізнесу, підприємці, як правило, об'єднують передпочаткові витрати в окрему статтю витрат. В кожному виді бізнесу виникають потреби у своїх, характерних тільки для нього, передпочаткових витратах. Приклад письмового оформлення можливих передпочаткових витрат приведений в таблиці:
статті витрат
Вартісне вираження витрат
1 Приміщення (сума придбання або початкова виплата за покупку або початкова орендна плата)
2 Ремонт або

 
 

Цікаве

Загрузка...