WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Розробка бізнес-плану МПП «СОФ» (торгівля та сфера розваг) - Дипломна робота

Розробка бізнес-плану МПП «СОФ» (торгівля та сфера розваг) - Дипломна робота

перевезення вантажів як у межах України так і за рубежем, із метою доставки вантажів на власні склади і склади оптових покупців.
Цех по розфасуванню сипучих продуктів харчування
Цех по розфасуванню сипучих продуктів харчування,буде розташований у підвальному помешканні Торгового комплексу. Для завершення робіт необхідно виконати опоряджувальні робота, закупити і встановити устаткування - два верстати, що будуть здійснювати розфасування й упаковування продуктів у поліетиленові пакети. Розфасовані сипучі продовольчі товари будуть реалізуватися вроздріб через магазин і оптом через оптову базу Торгового комплексу.
Площа цеху порозфасуванню сипучих продуктів харчування складе 31,2 кв.м.
Стоянка вантажних автомобілів із міні-кемпінгом і СТО
Даний проект передбачає здійснити будівельні роботи для устрою стоянки для транзитних вантажних автомобілів, міні-кемпінгу і станції технічного обслуговування поруч із Торговим комплексом, на відстані забезпечувающый необхідні санітарні норми. Під час стоянки автомобілів і відпочинку водіїв, при необхідності, на СТО будуть проводитися діагностичні і ремонтні роботи автотранспортних засобів.
Площа стоянки вантажних автомобілів із міні-кемпінгом і СТО складе 600 кв. м.
4.3.3.Технологія фасуваня та пакування сипучих продуктів.
Розробник та виробник пакуючого обладнання - ІНТЕРМАШ. Гарантія на обладнання 12 місяців при проведенні пуско-налагоджувальних робіт (5%) та 6 місяців в інших випадках. Стисла характеристика проимислового апарату по фасовці сипучих продуктів харчування передбачає опис технічних характеристик апарату та принципу його використання.
Установка фасує такі продукти як: цукор, сіль, весь спектр круп, горішки, драже, горох і багато інших продуктів.
Технічна характеристика:
* виробнича потужність-15 уп/хв;
* об'єм дози,см3 - 60-100; 100-160; 200-350; 500-800; 900-1500;
* ширина пакету мм - 90; 115; 150; 160; 170; 180; 190; або 200;
* довжина пакету мм - 80-300;
* пакуючий матеріал - поліпропілен, або поліетилен;
* параметри мережі живлення, В - 220;
* встановлена потужність, кВт - не більне 0,8;
* габарити, мм - 950*780*23504
* маса, кг - 150.
Принцип дії апарату по фасуванню та упаковці різних сипучих продуктів харчування:
в процесі роботи апарат формує пакети необхідного об'єму зварюючи шви та відрізаючи зайвий пакуючий матеріал. Дата виготовлення проставляється на пакеті;
для початку роботи апарат потрібно ввімкнути в мережу електричного стуму;
після вмикання апарату 30-40 хв.потрібно для нагрівання електричних тенів, які зварюють шви та проставляють дату на упаковці;
після цього необхідно заправити стрічку поліпропіленову або поліетиленову у формувач пакетів та сформувати низ першого пакету;
засипаємо в резервуар потрібний для фасування матеріал (сипучі продукти харчування) - апарат готовий до роботи;
апарат обслуговують дві людини: перший операціоніст, другий- виконує підсобні роботи (засипає матеріал в резервуар, забирає розфасовані пакети, складує їх, підносить наступні порції матеріалу для фасування).
4.4. ПЛАН МАРКЕТИНГУ
4.4.1. Характеристика ринку Законодавча база торгового бізнесу в Україні
З погляду законодавчої бази торговий бізнес в Україні носить достатньо відкритий характер, про що свідчать положення чинних на сьогодні законодавчі акти. Даний вид діяльності законодавчо передбачає одержання дозвільних документів на здійснення торгової діяльності, надання послуг у сфері грального бізнесу і роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Законодавча база регламентує порядок здійснення торгових операцій і операцій по наданню послуг громадського харчування.
На момент розробки проекту МПП" СОФ" має торговий патент № 689285 на право здійснення торгової діяльності і ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що дозволить без додаткових витрат забезпечити функціонування торгового комплексу.
Загальна ситуація на ринку
Держава Україна розташована в південно-східній частині Європи. Площа її території складає 603,7 тис. кв. км. Це друга за розміром країна в Європі.
Населення України в даний час складає 50,185 млн. чоловік, із якого міське населення - 68%, сільське - 32%. У адміністративний склад України входять: Автономна Республіка Крим, 24 області, а також два міста республіканського підпорядкування - Київ і Севастополь. Україна є з 1991 року незалежною державою з парламентско-президентской формою правління. Територія країни має вихід до двом морів, її порти розташовані на берегах Чорного й Азовського морів.
Україна знаходиться в географічному центрі Європи і є транспортним коридором сполучующим Західну Європу з Росією.
Характеризуючи ринок споживання продуктів харчування, послуг громадського харчування, насамперед необхідно освітити його місце і територіальні межі. Місцем розташування об'єкта інвестування є столиця України - місто Київ. Населення Києва складає 2,7 млн. чоловік, щодня в місті буває біля 1 млн. приїжджих відвідувачів з інших регіонів і країн.
Історичний, адміністративний, культурний і економічний центр країни розташований на перетинанні залізничних, автомобільних, авіаційних і річкових шляхів повідомлення. Місто розміщене уздовж правого і лівого берегів р. Дніпро. Адміністративно місто розділене на 14 районів. У Києві розташовані органи керування країною, дипломатичні і торгові представництва десятків країн із усіх континентів світу. Столиця України є самим значним науковим, культурним, промисловим і фінансовим центром, де постійно обертається 1/3 фінансового капіталу країни.
Незважаючи на кризовий стан економіки України, у м. Києві спад виробництва не зробив такого істотного впливу на зниження ділової активності і падіння життєвого рівня населення, як у цілому по Україні. Вартість продовольчих товарів та послуг по проживанню в місті Києві найвища в Україні.
Після минулих кризових подій почавшихся в серпні 1998 року поступово під кінець року стала відновлятися активізація торгівлі в Україні. Деякою мірою стала змінюватися принадність різноманітних ринків.
Сегмент ринку, на який націлений об'єкт проекту - торгівля продуктами харчування і супутніх побутових товарів, суспільне харчування. Цей ринок призначений забезпечувати природні потреби людини продуктами харчування. Тому, навіть незважаючи на загальний економічний спад у державі, він виявився найменш уразливим і дозволяє працювати зі зниженим ризиком для цього виду торгового бізнесу. Найбільше характерними для нього останнім часом стали -часткове переорієнтування в асортименті на більш дешеві вітчизняні продукти харчування, відмова від дорогих імпортних продуктів, стабільна оборотність.
Місячний обсяг ринку споживання продуктів харчування в

 
 

Цікаве