WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Розробка бізнес-плану МПП «СОФ» (торгівля та сфера розваг) - Дипломна робота

Розробка бізнес-плану МПП «СОФ» (торгівля та сфера розваг) - Дипломна робота

безпосередній близькості від ділянки на відстані 150 метрів проходить автомобільна магістраль - Окружна дорога. На відстані 150 метрів розташована тютюнова фабрика "Реемстма" (чисельністю працюючих 2000 чел.). З боку проспекту Науки на відстані 500 метрів розташоване спеціалізоване авторемонтное підприємство (чисельністю працюючих 800 чел.) і цегельний завод (чисельністю працюючих 500 чел.). Населення мкр. Пирогово складає приблизно 3000 жителів.
Площадка Торгового комплексу має зручний доступ для покупців і відвідувачів - житлові будинки знаходяться вбезпосередній близькості до Торгового комплексу.
Під'їзди до Торгового комплексу зручні, мають асфальтное покриття, стан доріг гарний.
Основу суспільного транспорту складають автобусні маршрути і маршрутні таксі. Найближча станція метро "Выдубичи" розташована на відстані 5км.
Загальна площа ділянки, призначеного під Торговий комплекс, складає 7400 м2, що повною мірою задовольняє вимогам запропонованого проекту.
Існуючі інженерні мережі водопостачання, електропостачання, засобів зв'язку повною мірою забезпечують потреби проектованого Торгового комплексу.
4.3.2. Стислий опис Торгового комплексу
До складу Торгового комплексу ввійдуть такі об'єкти:
o продовольчий магазин;
o кафе на 44 посадкових місця;
o ресторан на 100 посадкових місць;
o зал ігрових автоматів і більярда;
oоптова база продовольчих товарів із виставковим павільйоном;
o цех по розфасуванню сипучих продуктів харчування;
o стоянка вантажних автомобілів, міні-кемпінг і СТО.
Продовольчий магазин
Продовольчий магазин розташований у чинному будинку і займає площу 62,5 кв. м. Магазин розташований у будинку, у якому виконані ремонтні роботи. У 1998 році після проведення ремонтних робіт у магазині проведена заміна торгового устаткування на нове, імпортного виробництва. Інтер'єр помешкання магазина відповідає вимогам запропонованим до торгових організацій. Валовий прибуток магазина за рік складе 133 тис. грн. Продовольчі товари наявні в продажі користуються попитом у покупців. Продовольчі товари магазина подані трьома групами: товари штучного відділу, бакалія і гастрономія. Асортимент продовольчих товарів магазина достатньо широкий. Це - вино горілочні вироби, солодка і мінеральна вода, кава, чай, сигарети, кондитерські і хлібобулочні вироби, цукор, крупи, рис, м'ясні і ковбасні вироби, риба, птиця, тверді сыры, молочні і кисломолочные продукти. У радіусі п'ятьох кілометрів від магазина відсутні організації по роздрібній торгівлі, що дозволяє мати постійний контингент покупців.
Кафе на 44 посадкових місця
Кафе на 44 посадкових місця розташовано в тому ж будинку що і магазин, у суміжному з магазином помешканні, і займає площа 49,9 кв. м. У помешканні виконані ремонтні роботи, проведена заміна торгового устаткування на нове, імпортного виробництва. Інтер'єр помешкання кафе відповідає вимогам запропонованим до підприємств общепита. По комфорту і рівню обслуговування кафе ні чим не поступається подібним закладам розташованим у центрі м. Києва. Послуги які надае кафе користуються попитом і популярністю як місцевого населення так і в робітників підприємств розташованих недалеко від кафе.
Ресторан на 100 посадкових місць
Будинок ресторану знаходиться в стадії будівництва. Будівельно-монтажні роботи виконані на 60,0 %. В даний час виконані такі будівельно-монтажні роботи:
- устрій фундаментів;
- стіни з цеглини.
Для завершення робіт із будинку ресторану необхідно виконати роботи з устрою статей, перегородок, перекриттів першого і другого поверху, опоряджувальні робота, внутрішні санітарно-технічні й електричні устрої, установити торгове устаткування. Дані роботи можливо виконати в плині восьми місяців.
Необхідність будівництва будинку ресторану по вулиці Червонопрапорна, 169 обумовлено, у першу чергу, відсутністю на відстані п'ятьох кілометрів від проектованого об'єкта аналогічних закладів громадського харчування по обслуговуванню населення, наявність достатньої кількості потенційних відвідувачів із числа як місцевого населення так водіїв і пасажирів транзитного транспорту, значним обсягом проведених раніше будівельно-монтажних робіт. Загальна площа двох залів ресторану складе більш 200 кв. м.
Зал ігрових автоматів і більярда
Помешкання розташовані в підвальній частині будинки кафе і магазина знаходяться на однім рівні з залом ресторану розташованому на першому рівні, що дозволяє без додаткових витрат здійснити необхідну реконструкцію й облаштувати зал ігрових автоматів і більярда. Для завершення робіт з облаштованості залу ігрових автоматів і більярда необхідно виконати роботи з оздоби помешкання сучасними оздоблювальними матеріалами, набути відповідного устаткування. Реалізація даного заходу дозволить робити додаткові послуги відвідувачам кафе і ресторану і за рахунок високого рівня сервісу дозволить залучити постійний контингент клієнтів. Площа залу ігрових автоматів і більярда складе 30,9 кв. м.
Оптова база продовольчих товарів із виставковим павільйоном
Оптова база по реалізації продовольчих і супутніх промислових товарів (миючі засоби, галантерея , парфумерія і побутове устаткування) буде складатися зі складських помешкань і виставкового павільйону. Проведені маркетингові дослідження ринку даного регіону підтвердили існуючі раніше дані про низьку заможності мкр. Пирогово і навколишньої місцевості продовольчими товарами як у роздрібній торгівлі, так і в централізованому оптовому забезпеченні торгових підприємств району. Проведені дослідження вказують на високу ефективність результатів і високої віддачі від діяльності по оптовій реалізації продовольчих товарів, що є головним чинником для здійснення даного проекту. Крім того МПП "СОФ" уже має домовленості на постачання більш ніж із 20 підприємствами Київської й інших областей України виробляючі продовольчі товари.
Будинок оптової бази буде впритул примикати до існуючого будинку кафе і розміщатися в двох рівнях. На першому рівні будуть знаходитися складські помешкання, на другому рівні буде знаходитися виставковий павільйон продовольчих товарів наявних на складах оптової бази.
Для здійснення вищевикладеного необхідно зробити такі роботи:
- розробити робочий проект;
- виконати будівельно-монтажні роботи;
- придбати і встановити торгове і виставкове устаткування, меблі.
Загальна площа що займається помешканнями оптової бази, виставковим павільйоном складе більш 250 кв. м.
Придбання 4-х вантажних автомобілів для обслуговування Торгового комплексу
Для оперативності рішення питань по забезпеченню постійного асортименту товарів, реалізованих оптовою базою і магазинами, забезпечення оптових покупців, МПП "СОФ", планує закупити 4-и вантажних автомобіля з обсягом кузова 82 куб. м. для

 
 

Цікаве