WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота

Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота

характеристики.
На сьогоднішній день на українському ринку мається великий вибі техніки для упакування сипучих продуктів як імпортного так і вітчизняного виробництва. Імпортне обладнання везуть до нас з Італії, Польщі, Болгарії, Німеччини, але більшість імпортного обладнання надходить вже бувшого в користуванні та без гарантійного строку. Ціна такого обладнанння досить велика та всередньому складає від 15000 долларів та вище. Вітчизняне обладнання коштує значно дешевше, в середньму від 4 тис. до 60 тис. грн. Все вітчизняне обладнання має гарантійний строк обслуговування, та сертифікати відповідності. По техничним характеристикам українскі станки майже не уступають імпортним. Наведемо стислу характиристику деякого обладнання:
Найменування Виробнича потужність упак/хв. Габаритні розміри Вага кг Ціна у тис. грн.
Дозатор ваговий РТ-ДВ-01 До 10 900х540х350 70 9,5
Машина фасувально-пакувальна РТ-УМ-11 з електронно ваговим дозатором До 25 1200х650х2200 140 13,8
Автомат для фасування та упакування сипучих продуктів з об'ємним дозатором (виробництва Італії) До 30 - - 45
Автомат з ваговим механічним дозаторм (виробництво Німеччина) До 25 - - 52
Дозатор ДВА-1 До 15 - - 8,3
Автомат фасовально-упакувальний До 30 1222х900х2220 300 40,8
Напівлуавтомат М4 До12 840х780х2450 - 12,5
Тому товариство придбало вітчизняне облднання марки РТ-УМ-11 виходічи з його техничних характеристик та приємлимої ціни.
Обладнання має приблизно такий вигяд:
Для придбання обладнання товариство бере кредит у банку стороком на 8 мсяців під 30% за 8 міс. та під заставу автомобіля Опель Омега, також під бізнес-план та еконмічного його обгрунтування.
Отримання кредиту залежить від його оформлення, тобто від сукупності документів, які обгрунтовують необхідність кредиту та можливість його погашення. Переговори про кредит банк ведетільки з безпосереднім представником підприємства. Для візита до банку необхідно підготувати наступні документи:
а) бізнес-план, під який необхідний кредит;
б) майно яке може надати зайомщик під заставу.
1. необхідно ходотайство про надання кредиту - стандартизований документ в якому вказані основні параметри кредиту(сума, строк, об'єкт кредитування). Документ може бути складений в банку.
2. Бізнес-план, технико-економічне обгрунтування, довідка- розрахунок повернення кредиту та сплати відсотків. Цей доумент має досить суб'єктивний характер, та повинен бути складеним красиво та переконливо.
В ітозі необхідно запевнити банк в тому, що різниця між очикуваними надходження та витратами буде достатньою для погашення кредитної заборгованності.
Тому для отримання кредиту та започаткування діяльності підприємства складаемо бізнес-план підприємтсва.
1.5 Бізнес-план.
1. Загальні відомості.
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛОМАПАК" займається пакуванням сипучих продуктів харчування. Для початку діяльності необхідно:
- придбати упаковочно-фасувальний станок "РТ-УМ-11" з електронно- ваговим дозатором за 13800 грн.;
- орендувати приміщення загальною площею 85 кв.м, за 550 грн. на місяць. Серед яких: 1) виробничий цех - 15 кв.м; 2) складські приміщення - 50 кв.м; 3) санітарний вузол - 5 кв. м; 4) офіс - 15 кв.м.
- закупити сировину на перший місяць роботи вартістю 18,4 грн. за кг на суму 13200 грн. (приблизно 200000 упаковок).
- виконати наладочно пускові роботи вартістю 800 грн.
- отримати дозвіл Санепідемстанції за 350 грн.
1.1 Мета підприємства.
Товариство має намір виробляти упаковку на суму 21200 грн. у місяць. Окупність кредиту - 6-7місяців.
1.2 Фінансування підприємства.
Загальна необхідна сума для початку діяльності становить 30500 грн.
Товариство утворюється трьома засновниками, які утворюють статутний фонд у розмірі 14500 грн., також товариство бере кредит у банку.
2. Відомості про підприємство.
2.1 Опис підприємства і його місцезнаходження .
Товариство займається фасуванням і упаковкою сипучих харчових продуктів.
Товариство орендує приміщення на першому поверсі Коликтивного підприємства запорізька типографія "Вержа" по вул. Енергитична,52, загальною площею 85 кв.м де розташовано обладнаня, офіс, кімната для побутових потреб, складське приміщення.
Розташування товариства поза центром міста дозволяє зменьшити витрати на оренду та забеспечити зручне пересування для вантажного транспорту. Замовлення приймаються по телефону, а також при особистому контакті менеджера-маркетолога з кліентом (переважним чином).
2.2 Продукція товариства.
Товариство виготовляє поліетеленову та поліпропіленову упаковку для сипучих продуктів харчування..
2.3 Організаційна структура підриємства.
Товариство має на цей час одну виробничу дільницю, а саме виробництво упаковки.
У складі товариства працють: вантажник-фасувальник та оператор станка. Очолює товариство директор Нестерук Сергій Миколайович (засновник товариства). Директор має двох заступників (теж засновників товариства): Гармаш Євген Васильович - заступник директора з правових та фінансових питань, Шевченко Володимир Олександрович - заступник директора з маркетингу.
Заробітна платня працівників дорівнює 400 грн.
2.4. Виробнича потужність підприємства.
Товариство закупить фасувально-упакувальний станок, продуктивність якого 20 упаковок за 1 хвилину. Станок буде розташовуватися на орендованій площі.
2.5 Маркетинговий план.
На территорії Запорізської області фасувально-пакувальний бізнес є малорозвиненим, але виробництво сипучих продуктів харчування має середні показники по Україні. Таким чином маємо ситуацію коли попит перевищуе пропозицію. Саме в таких умовах було прийнято рішення про входження на ринок Запорізської області.
Фірми які працють у цій сфері у м.Запоріжжя мають застаріле обладнання та керуються старими методами ведення бізнесу, наше товариство придбавши високотехнологічний фасувально-пакувальний станок взмозі надати якісну продукцію за цінами нижче середнього рівня.
2.6 Виробничий план.
Керівництво товариства детально вивчало фасувально-пакувальний процесс на прикладах успішнопрацюючих компаній м.Дніпропетровська та м.Київа. Започаткування діяльності не приведе до будь-яких ускладнень: технологичний процесс вивчено, товариство має намір запросити вантажника та спритну людину дляуправління станком, намічено постачальника високоякісних плівок.
Забеспечити запуск виробництва можливо завдяки придбанню фасувально-пакувального станка.
Найбільш придатною (за продуктивністю і ціною) є станок РТ-УМ-11 від компанії "Русская трапеза", який може виробляти до 20 упаковок за хвилину і коштує 13800 грн. Ціна пуско-наладочних робіт 800 грн.
3. Економічне обгрунтування бізнес-плану.
3.1 Джерела й призначення фінансування.
Джерела:
1) кредит банку - 15000 грн.
2) внесок засновників - 15500 грн.
Разом 30500 грн.
Призначення:
1) придбання фасувально-пакувального станка 13800 грн.
2) заробітна платня робітників 800 грн.
3) пуско-наладочні роботи 800 грн.
4) оренда приміщення 550 грн.
5) закупівля сировини 13200

 
 

Цікаве

Загрузка...