WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота

Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота

банку;
д) довідка про реєстрацію в органах пенсійного фонду України.
Як бачимо вся процедура по реєстрації підприємства досить довга та кропітка. Але після проходження цієї необхідної процедури можна вже починати діяльність підприємства.
1.4 Стисла характиристика діяльості підприємства.
Створене нами підриємство буде займатися упакуванням продукції, тобто виготовленням упаковки в основому для сипучих продуктів.
З точки зору продавців упаковочного обладнання, 4-5 років тому таке обладнання купували самі фермери, виробники продуктів харчування. За останні 1-2 роки обладнанням для упакування сипучих продуктів закуповують фірми, які обрали упакування основним видом діяльності, тобто наші потенційні конкуренти. У Київі вже діє біля 100 компаній, які займаються фасуванням та упакуванням продуктів. За дослідженнями експертів, найбільша пропозиція упаковочних послуг у Харьківсько-Донецькому регіоні, на другому місті Дніпропетровська, Київська та Львівська області. Апрактично не розвинуті в цьому напрямку Запорізська, Ніколаєвська, Одеська області - ті самі аграрні регіони, яким в першу чергу потрібно таке обладнання.
В Україні багато діє підпільних упаковщиків, які пакують у прозору плівку без імені виробника та пакувальника та без адреси. Робота таких фірм у підвалах та інших не дуже придатних для цього приміщеннях заважає роботі солідних компаній та компаній, які бажають чено працювати.
Для відкриття такого підприємства необхідно знати що:
Займатися пакуванням продуктів як окремим видом бізнесу не завжди доцільно та вигідно.
Необхідно мати гігієнічний сертифікат на продукт, який пакуємо. Цей документ підтверджує те, що конкретний продукт чистий від всяких неякісних добавок та сторонніх включень.
Необхідно також мати офіційний доумент на плівку, в яку пакують продукт.
Необхідно мати сертифікат УкрЦСМна обладнання, який підтверджує, що агрегати виконані у відповідності до всих ГОСТів та ОСТів, а метал, з якого вони вироблені ніяк не вплине на якість харчового продукта.
Упаковка грає важливу роль при просуванні товару на ринку. Тому з точки зору дізайну вимоги до упаковки можна розділити на три групи:
- основні, які забеспечують виконання вимог виробництва, а також умов захисту продукції, навколишнього середовища та доставки покупцю;
- додаткові, це рекламні, інформаційні та споживчі;
- естетичні , які пов'язані з гармонізацією утилитарних естетичних запитів та потреб, створенням красивого та фунуціонального виробу.
Для комерційного успіху дизайн упаковки повинен забеспечувати:
- підтримувати репутацію фірми та торгової марки товару;
- відповідати способам реалізації та товару та стимулюванні покупки;
- простоту, ясність та привабливість оформлення; економічність для виготовлення та приемливу ціну для покупця.
Конструкція упковки повинна відповідатизасобам викладки товару, забеспечувати вільний доступ до нього споживача,легке считування інформації. Для товарів повсякденного попиту упаковка повинна бути простою, нейтральеою, гармонічною, врівноваженою. Швидкий вибір необхідного товару серед маси інших потребує правильного кольорового рішення упаковки.
Текст, розміщений на упаковці, повинен давати необхідну інформацію про продукт, його властивості, особливості застосування, зберігання. Ця інформація регламентується нормативною документацією на продукцію.
Розмір шрифта на упаковці залежить від можливостей поліграфічного оформлення, об'єму розміщаємої на упаковці інформації, розміру упаковки. Але інформація нанесена на упаковку повинна бути простою, зрозумілою, читаємою, а уаковка повинна мати привабливий вигляд. Тому провівши дослідження на ринку виробництва полімерних матеріалів та оцінивши продукцію яку вони надають товариство визначило для себе двох партнерів, це "Завод полімерних матеріалів" та завод "Бліц-Флекс".
Як відомо, упаковка повинна захищати продукт від висихання, впитування вологи, сторонніх запахів, вивітрюванню ароматичних речовин, біологічному забрудненню. Також материал упаковки не повинен розпадатися під дією вологи, світла, тепла, не повинен вступати у взаємодію з продуктом, міняти його вкусові властивості, запах,колір. В Україні розроблені дуже жорсткі норми, які обмежують міграцію компонентів упаковочних матеріалів у продукт.
При пакуванні найчастіше використовують поліетелен або пропілен, деякі продукти пакують у бумагу. Дешевше та простише рацювати з поліетеленом, з 1 кг плівки можна отримати 250 пакетів емкістю 1 кг для пакування сипучих продуктів. Обладнання яке пакує у поліетелен має імпульсний нагрів ножів, та це обладнання дешевше машин з постійним нагрівом ножів на $300-500. Кілограмм комбінованої плівки з печаттю на 5-6 грн. дорожче ніж однослойна з печаттю. Багатослойні плівки прочніше та малюнок на них не зтираеться. На Заході 90% упаковщиків користуються багатослойною плівкою.
Як вважають спеціалісти, приблизно 2/3 потребляємих плівок в Україні - вітчизняного виробництва. Україна практично повністю забеспечує себе полімерними плівками, на 90% сучасними поліпропілеовими матеріалами.
Одним з ведучих підприємств на Україні є києвскій "Завод полімерних матеріалів", який зараз випускає великий асортимент продукції. Його найближчим конкурентом є завод "Бліц-Флекс".
Матеріал для нашої упаковки буде мати пиблизно такий вигляд.
Для діяльності підприємства необхідно приміщення загальною площею 85 кв.м У приміщенні де буде знаходитись обладнання, необхідно викраситит панелі водоемульсійною фарбою на висоту не меньш 1,8 м , щоб запобігти скопиченнію пилу на стінах, поли повині бути гарно вимиваємими, також необхідна гарна вентиляційна система. Тому товариство при виборі приміщення кериувалося цими вимогами, щоб потім менш витрачати на переоблваднання приміщення та його ремонт. Також орендоване товариством приміщення відповідає всім вимога пожежної охорони.
Після закупки обладнання спеціаліст з Українського центру стандартизації та метрології видає "Атестаційне свідоцтво" на роботу обладнання. Оскільки підприємство придбало обладнання у української компанії з відповідними сертифікатами якості, яка буде також зацікавлена в швидкому отриманні "атестаційного свідоцтва", то ця процедура буде досить швидкою.
Для роботи на обладнанні потрібно найняти одного - двух робітників. Станок в обслуговуванні досить простий та його може обслуговувати один оператор - людина бз спеціальної освіти. Головне щоб цей чоловік був здоровим та спритним. Навчитися керуватистанком можна за 1-2 години, довести дії до автоматизму за 5-6 днів. Також для подачі сировини та для складських робіт необхіден вантажник. Заробітна плата обох робітників буде складати 800 грн. на місяць.
При виборі обладнання підприємство виходило насамперед з таких принципів:
- обладнання повинно бути сертіфіковане;
- обладнання повинно мати гарантійний строк обслуговування;
- строк заміни або ремонту обладнання повинен бути мінімальними;
- приділялась особлива увага виробничій потужністі обладнання;
- зверталась увага на ціну обладнання та йоготехничні

 
 

Цікаве

Загрузка...