WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПідприємництво → Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота

Розробка підприємства LOMAPAK - Дипломна робота


ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Розробка підприємства LOMAPAK
План.
Вступ
Глава 1. Створення та організація підприємства.
1.1 Законодавча база підприємницької діяльності.
1.2 Складання установчих документів.
1.3 Реєстрація підприємства.
1.4 Стисла характеристика діяльності підприємства.
1.5 Бізнес-план.
Глава 2. Розрахункова частина.
2.1 Розрахункова частина варіант 1
2.2 Розрахункова частина варіант 12
2.3 Розрахункова частина варіант 22
Додаток 1
Додаток 2
Список літератури.
Вступ.
Группа однодумців, які мають вільні кошти, проаналізувавши ситуацію на ринку вирішила створити підприємство по наданню послуг по пакування сипучих продуктів харчування. Провівши детальний аналіз ринку з виробництва упаковок засновники вирішили створити підприємтсво у м.Запоріжжі, оскільки ця сфера діяльності у Запорізській області слабко розвинута. Тому створене підприємство може досить швидко знайти замовників на свою продукцію та зайняти відповідну нишу на ринку.
На ринку Запорізьської області вже діє декілька фірм, які надають послуги пакування, але вони користуються застарілим обладнанням та іх продукція не задовільняє потреби замовників, або використовують імпортне обладнання та ціна продукції досить висока, оскільки ім необхідно окупити це обладнання. Наше підприємтсво розглянувши ринок пакувального обаднання на Україні визначило, що доцільніше використовувати вітчизняне обладнання, яке за попередніми рохрахунками окупиться приблизно за 6-7 місяців. Також на цьому обладнанні виготовляється якісна продукція, тому ми вважаємо що будемо взмозі знайти свій сегмент ринку та працювати досить ефективно.
1.1 Законодавча база підприємницької діяльності.
Згідно з законом України "Про підприємництво" від 7.02.91 р. підприємництво - це самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність по виробництву продукції, виконання робіт, наданню послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку. Згідно з законом України "Про підприємства в Україні" від 27.03.91 підприємство - це самостійний господарюючий статутний суб'єкт, який має права юридичної особи та здійснює виробничу, науково-дослідницьку та комерційну діяльність з метою отримання прибутку (доходу). Незважаючи на те, що процес вільного підприємництва почався в Україні давно і кожен день створюються десятки, а то і сотні нових підприємств, до сьогоднішнього дня перед багатьма особами стоїть питання: який вид діяльності вибрати для здійснення підприємницької діяльності. Еволюція законодавства України трохи спростила цю задачу. На сьогоднішній день передбачається шість видів підприємств, які можна створювати. Згідно зі ст. 2 закона України "Про підприємства в Україні" на Україні можуть діяти та створюватися підприємства таких видів:
1) індивідуальне підприємство, засноване на особистій власності фізичної особи;
2) колективне підприємство, засноване на власності трудового колективу;
3) господарське товариство;
4) підприємство, засноване на спільній власності громадян;
5) комунальне підприємство, засноване на власності територіальної громади;
6) державне підприємство, засноване на державній власності, в тому числі скарбне підприємство.
Ми зупинили свій вибір на господарському товаристві, а саме на одному з його видів - товаристві з обмеженою відповідальністю. Товариством з обмеженою відповідальністю визнається товариство, який має статутний фонд розподілений на частки, розмір яких визначається статутними документами. Цей вибір ми зробили виходячи з переваг товариства з обмеженою відповідальністю над іншими видами господарських товариств:
1) простота при створенні (від засновників вимагається внесення 30 % свого вкладу та підписання установчих документів);
2) невеликий мінімальний статутний фонд (100 мінімальних заробітних плат або 11800 гривень);
3) потрібна невелика кількість засновників, що дає можливість оперативно збиратися для вирішення важливих питань діяльності товариства.
Підприємницька діяльність в Україні розподіляється за такими напрямками:
1) виробнича діяльність;
2) комерційна діяльність.
Наше підприємство буде займатися виробничою діяльністю. Цей вибір ми зробили тому, що в Україні досить мало підприємств, які займаються виробничою і багато, які займаються комерційною діяльністю (здебільшого які є торговими посередниками).
1.2 Складання установчих документів.
Установчими документами для товариства з обмеженою відповідальністю є статут та установчий договір. Установчі документи повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників, найменування та місце знаходження, порядок утворення статутного фонду, відомості про розмір часток кожного з учасників, розмір, склад та порядок внесення ними вкладів, порядок розподілу прибутків та збитків, склад та компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, порядок внесення змін до установчих документів та порядок ліквідації і реорганізації товариства.
Відсутність зазначених відомостей в установчих документах є підставою для відмови у державній реєстрації товариства.
Статут і Установчий договір товариства з обмеженою відповідальністю "ЛОМАПАК" (назва нашого підприємства) буде наведено у Додатку 1.
Формування уставного капіталу підприємства залежить від форми власності підприємства. Пункт 4 ст. 2 закону України "Про власність" від 07.02.91 року передбачає наступні форми власності:
1) приватна;
2) колективна;
3) державна.
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛОМАПАК" має колективну форму власності, оскільки воно засновано на основі поєднання майна та підприємницької діяльності трьох фізичних осіб, з метою отримання прибутку. Як вже було зазначено вище, статутний капітал "ЛОМАПАК" повинен складати не менше 11 800 гривень. До моменту реєстрації підприємства кожен з учасників повинен внести не менш як 30% вказаного в установчих документах вкладу, що підтверджується документами, які видаються банківською установою. Для внесення вкладів в грошовій формі відкривається спеціальний рахунок в будь-якому відділенню банку, гроші з цього рахунку перераховується тільки на поточний рахунок за реєстрованого підприємства, або повертається засновником.
Учасник зобов'язаний повністю внести свій вклад не пізніше одного року після реєстрації товариства. Якщо це зобов'язання не виконується в зазначений строк, та інше не передбачене установчими документами, учасник сплачує за період прострочки 10% річних з недовнесеної суми. Учаснику товариства, який повністю вніс свій вклад видається свідоцтво товариства.
В ТОВ "ЛОМАПАК" статутний капітал складає 14 500 гр. Частка кожного з учасників в статутньому капіталі, по взаємній згоді складає:
Гармаш Євген Васильович 34% (4930 гривень)
Нестерук Сергій Миколайович 33% (4785 гривень)
Шевченко Володимир Олександрович 33% (4785 гривень).
В товаристві створюються такі органи керування:
" вищий орган керування - збір учасників товариства
" виконавчий орган - дирекція
" контрольний орган - ревізійна комісія.
Ціллю ТОВ

 
 

Цікаве

Загрузка...