WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

(стрічкопилкові реброві і столярні, круглопилкові для поперечного і змішаного розкрою);
- для фрезерування по площині й профілю (фугувальні, рейсмусові, чотиристоронні стругальні -поздовжньо-фрезерні, фрезерні);
- для виготовлення шипів (рамні шипорізні та ящикові шипорізні);
- для свердління отворів і виконання пазів і гнізд (свердлильні, сверлильно-присадочні, свердлильно-пазувальні. Довбальні);
- для виточування круглих (циліндричних) детами (токарні, круглопилкові і для виготовлення шкантів);
- для остаточної механічної обробки (зачистки) поверхні деталей (циклювальні, стрічкошліфувальні, дискові шліфувальні, щіткові шліфувальні);
- для склеювання, облицювання і складання виробів (вайми, преси, складальні конвеєри);
- для опорядження поверхонь деталями (лаконаливні машини, пульверизаційні установки, полірувальні верстати);
- спеціалізовані верстати і устаткування (для виробництва меблів, шпону, деревно-стружкових плит тощо).
Класифікація д/о верстатів на ТзОВ "Лугок"
За призначенням наявні д/о верстати в фірмі поділяються на три класи: загального призначення (універсальні), спеціалізовані і спеціальні.
Д/о верстати загального призначення (універсальні) це ті, що використовуються в різноманітних д/о призначені для виконання визначених операцій, або обробки відповідних деталей, розміри яких можуть змінюватись настроюванням (верстати для поздовжньої обробки і облицювання кромок щитових деталей).
Спеціальні верстати - для обробки тільки однієї цілком визначеної деталі (н.д. фрезерно-копіювальний верстат служить для обробки задньої ніжки столярного стільця). Вони, як правило, не мають пристроїв для переналагоджування на інші деталі. Спеціальні верстати бувають одно-або багатоопераційні і застосовуються у виробництві конструктивно-стійких виробів.
Круглопилкові маятникові верстати
На ТзОВ "Лугок" поперечний розкрій дошок і брусків здійснюється на верстатах ЦМЕ-2 і ЦМЕ-3. Вони змонтовані за важільно-шарнірною системою. У станині 1 вертикаль-переміщується підйомний циліндричний стояк 2 з головкою 3. На головці шарнірно закріплені важелі 6, які зв'язані з супортом. Вал електродвигуна 5 одночасно є й пиловим валом.
Приміщення пилки 4 з положення 1 в положення ІІ здійснюється з допомогою супорта. У вихідне положення пилка повертається під дією пружини. Головка повертається на стояку і закріплюється фіксатором 7. Висоту пилки встановлюють маховичком 8; закріплюють поворотом фіксатора 7.
Пилка захищена кожухом. Вся шарнірна система розміщена на стояку і може бути встановлена під кутом 90о - 45о до кромки дошки і по висоті відносно розпилювального матеріалу в межах 100о.
По індексації верстатів в ТзОВ "Лугок" цифра, що стоїть після перших букв або між ними, позначає основний параметр верстата (кількість різального інструменту або ширину стругання в мм, см, або дм.) Н-д Ц2К12 - двопилковий кінцевирівнювач для брусків до 12 дм. завдовжки; СФ4 - стругально-фугувальний шириною стругання 4 дм, Ф2К - фрезерний двошпиндельний з карусельним столом, ШО10 - шипорізний односторонній для шипів до 10 см завдовжки.
Цифра, що стоїть після риски, позначає номер моделі верстата, п-д СФ4-4; СР6-6; СР6-7; КФ-5; КФ-7; РС-5, РС-6, РС-7.
Основні конструктивні елементи верстатів
Є основні і допоміжні частини.
Станина - це основа верстата.
Робочі столи призначені для розміщення і переміщення деталей.
Різальні інструменти кріпляться на робочі вали або шпинделі.
Привод всіх д/о верстатів здійснюється від електродвигунів синхронного типу. На деяких верстатах один загальний електродвигун надає руху одночасно кількох різальним інструментом за допомогою проміжних ланок (плоских і клинових пасів, зубчастих коліс, приводних роликових ланцюгів, а також гідравлічних або пневматичних пристроїв), на інших - для кожного різального і інструменту є свій індивідуальний електродвигун, на валу якого і кріплять різальний інструмент. Економічнішими є верстати з індивідуальними електродвигунами. На таких верстатах кількість обертів різального інструменту дорівнює кількості обертів електродвигуна.
Допоміжні елементи верстатів
Непрямі й упорні елементи верстатів направляють заготовки на рільний інструмент, а також надають їм стійкості при обробці.
Для закріплення заготовки у відповідному положенні при позиційній обробці застосовують різноманітні затискачі. Для правильної орієнтації заготовок у потрібному положенні відносно різального інструменту застосовують упори різної конструкції.
Живильні пристрої призначені для подання заготовок у верстат, знімні - для знімання з верстата, оброблених заготовок або деталей і укладення їх транспортабельні пакети.
Види продукції, які випускаються рос твором ТзОВ "Лугок"
ТзОВ "Лугок" займається виготовленням виробів з натуральної екологічно чистої деревини та суміжних матеріалів (ДСР, ДВП), які вирізняються своєю якістю.
Асортимент продукції
1. Дитяча гра "Лего"
2. Дошка для прасування
3. Підставка для білизни
4. Набір "Звірі зі всього світу"
5. Рамка вікна "Намалюй мене"
6. Підставка для малювання 2-х стороння.
7. Табуретки, стільчики дитячі.
8. Конструктор "Архітектор"
9. Піраміда.
10. Табурет-драбинка
11. Дитяче ліжечко
12. Шезлонг
13. Набори м'яких меблів
14. Ліжка дитячі на шарнірах
15. Мольберти
16. Конструктор "Мозаїка"
Крім цього підприємство виготовляє столярні вироби під замовлення.
Основним постачальником сировини на підприємстві є Брошнів лісокомбінат (топер ТзОВ "МЬТ" м. Київ ( з яким укладено договір на постачання деревиною. Допоміжні матеріали (клей, скоте, фурнітуру, лак) підприємство купляє на місці в м.Коломия.
Зуб продукції частково йде на місці, а частина згідно контракту №1 з фірмою Side S.R.O Чехія йде на Чехію за рахунок фірми орендованим транспортом згідно Декларацій митних.
Розрахунок за продукцію здійснюється на валютний рахунків РБ АППБ "Аваль" м. Коломия. Після обміну валюти гривні поступають на р/рахунок в цьому ж банку.
Аналіз господарського діяльності ТзОВ "Лугок" за 2004, 2005, 2006 р.р.
Підприємство за 2004 р. мало дозвіл від реалізації продукції 223,0 тис. грн. в 2005 149.1 тис. грн.., в 2006 р. - 263,4 тис. грн.. згідно ф №2 "Фінансові результати". Це говорить про те, що ТзОВ"Лугок" збільшило обсяги виробництва і реалізації продукції порівняно з 2004 р. на 40,4 тис. грн., тобто на 1,8 %.також збільшились і інші доходи (доставка продукції і інші послуги (експедування продукції) порівняно з 2005 р. з 204 р. 9,3 тис. грн. проти 1,1 тис. грн. на 8,2 тис. грн. - на 23006 р. - 30,5 грн. порівняно з 2004 р. - на 29,4 тис. грн. з 2005 р. на 21,2 тис. грн. зростання.
Підприємство в основному прибуткове в 2004 р. 2,0 тис.грн. тільки в 2005 р. збитки, в 2006 р. 1,1 тис.грн.
Підприємство постійно сплачує податок на прибуток згідно Декларації на прибуток в податкову інспекцію.
В ТзОВ "Лугок" за 2004, 2005, 2006 роки виросли витрати на оплату праці з 23,4 тис.грн. до 55,6 тис.

 
 

Цікаве

Загрузка...