WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

грн. на 2-х дотаційних працівників підприємство буде мати повернення коштів на поточний розрахунковий рахунок за рік з/та 700 грн. Нарахована сума затрат.
Таблиця 3.6
Розрахунок дотацій
Зарплата Сума страхових внесків, що сплачують роботодавці згідно законодавства Сума затрат
700 Пенсійне страхування 33,2% Страхування на випадок безробіття 1,3% Страхування з тимчасової втрати працездатності 1,5% Страхування від нещасного випадку 1,09% 959,63
232,40 9,10 10,50 7,63
При умові, що працівник відпрацював повний робочий місяць по табелю, Центр зайнятості відшкодує витрати по оплаті праці 1-го працівника в місяць 959,63 грн., 2-х - 1919.26 грн. За рік - при оформленні на роботу одного працівника 11515,56 грн., 2-х - 23.031.12 грн.
За рахунок поступлення коштів дотаційних збільшиться прибуток підприємства за рік на 23 тисячі грн., так як це є інші доходи.
Підприємство ТзОВ "Лугок" має всі дані для отримання дотацій, вчасно виплачує заробітну плату і сплачує страхові внески, зареєстроване в фонді з 2001 року.
При поступленні коштів з центру зайнятості їх облік ведеться на рахунку 48 "Цільове фінансування і цільові поступлення".
Повернення з центру зайнятості дотаційних місць в 1С Бухгалтерія відображається згідно таблиці 3.7.
Таблиця 3.7
Відображення в бухгалтерському обліку дотаційних коштів
Назва операції Документ в 1С Бухгалтерія Дебет Кредит
Нарахована зарплата і нарахування на зарплату працівнику Нарахування зарплати 23,91
92,93 65,65
Відображена заборгованість фонду по коштах цільового використання Операція 3775 48
Одночасно признаний дохід від цільового фінансування Операція 48 48
Отримані грошові кошти від фонду зайнятості Банківська виписка 311 3775
3.5. Закупка і впровадження в дію на виробництві в ТзОВ "Лугок" сушильної камери LE.KO
ТзОВ "Лугок" виготовляє продукцію із бука і постійною проблемою на підприємстві є сушка деревини. Підприємство несе великі витрати на транспортування дошок (пиломатеріалів) в сушку, часто змушене при неправильному сушінні нести двійні витрати на сушку деревини.
В минулі роки сушка була поруч, на лісокомбінаті в м.Коломия . Але вже 2 роки як лісокомбінат збанкрутував і його ліквідували як підприємство, сушку розібрали і продали.
З того часу проблема сушка в ТзОВ "Лугок" на першому місці, бо це не лише великі витрати по послугах, транспортуванню, а і відсутність поблизу вільних сушок.
Наша пропозиція придбати для підприємства в кредит, або як інвестиції від співвласника фірми в Чехії "Side .с.р.о" (зобов'язати його на зборах акціонерів інвестувати в Україну сушку для підприємства) і зарахувати як його частку в статутному фонді.
Сушка LE.KO влаштована так, що її роботу контролює дуже сучасна автоматика, створена по останньому зразку конвективних сушильних камер для деревини в широкому діапазоні розмірів по об'єму (від 20 до 120 куб.м.). ТзОВ "Лугок" потрібна сушка на 20 куб.м.
Сушильна камера виготовлена з приміненням самих сучасних програмних засобів стандарті САД. Система автоматики узгоджується з програмним забезпечення Microsoft Windows, а хід технологічного процесу сушки можна в динаміці спостерігати на моніторі комп'ютера.
Ціна такої сушки (20 кубм.) порівняно не висока 23.000 ? з камерою і 15000 ? коли є своє приміщення, саме обладнання. Це в порівнянні з сушками інших виробництв недорого.
При установленні сушки на підприємстві ТзОВ "Лугок" пропонуємо ввести новий вид послуг "Сушка деревини", так як часто сушка буде вільною. В місяць підприємство переробляє 10-15 куб.м. деревини.
На підприємстві є вільне приміщення і можна обладнати недорого сушку за 15000 ? (15,000х7,4= 111.000 грн.).
Щороку підприємство несе витрати на послуги сушки 18 тис.грн., транспортування в сумку і з сушки 7 тис.грн., на заробітну плату для погрузки і вигризки деревини 3,5 тис.грн. І це при умові разової сушки, а буває, що деревина потребує повторної сушки. Разом витрати складають 29,5 тис.грн. Сушка кошту 111.000 грн. (15.000 ?).
111,000:29,5 =3,8 роки сушка окупить себе, а 29,5 тис.грн. залишаться на підприємстві. Крім того ввівши додатково послуги по сушці деревини для підприємств зі сторони, підприємство буде мати додатковий дохід.
3.6. Заміна циркулярних пил для порізки деревини на круглопильний станок з рухливим пильним вузлом FleхiRip
Наша пропозиція замінити діючі на підприємстві неекономні пили на станок FleхiRip - кругло пильний станок з рухливим пильним вузлом.
Основна особливість FleхiRip в тому, що в ньому відсутня подача заготовки, а розпиловка йде за рахунок руху пильного вузла.
Його переваги перед іншими пильними станками:
1) Швидкість руху мельного вузла при інших рівних умовах, замітно перевищує швидкість подачі на звичайних круглопильних станках і може досягати 80 см /в хвилину. Це суттєво збільшить в ТзОВ "Лугок" продуктивність праці.
2) Дякуючи тому, що станок обладнаний лазерною установкою, яка дозволяє дуже точно оприділяти лінію розпилу, оператор може тепер реально формувати картку розпилу кожної заготовки окремо. Після укладки дошки на робочий стіл, по лазерному промінюванню встановлюється лінія обрізу обзолу, обрізавши який. Ми отримуємо максимальний вихід корисної деревини із кожної заготовки. Все це дозволяє зекономити нам багато кубометрів деревини в місяць.
3) В станку заготовка нерухома, що зразу ж видно на точності пропилу.
4) Оператор бере участь в процесі розпилу тільки на стадіях оприділення лінії різнання, закріплення заготовки і включення пильного вузла. В процесі пилення, робочий надійно прикритий спеціальним платинчастим захистом, як від пили, так і від можливихсколовикидів деревини. FleхiRip на 100% гарантує безпеку для працівників на ньому. Традиційні для всіх циркулярних станків травми отримати на ньому просто неможливо. І він звільнить підприємство від зв'язаних з травмами проблем.
5) FleхiRip оснащений торцьованим станоком Max I Сut, легок встроюється в технологічні лінію. Поки йде черговий прокольний поріз, оператор може здійснювати нарізку заготовок необхідної довжини. Це дасть економію в часі на між операційні переходи і затрати на персонал.
6) Не дивлячись на свою велику довжину, FleхiRip займе в нашому цеху значно менше місця ніж люба традиційна пила чи станок.
До других конструктивних переваг при встановленні станка FleхiRip в цеху відноситься:
1. система швидкої установки інструмента EasyFix. Дякуючи його приміненню значно економиться час переустановки пил, а значить і простой станка;
2. широка зубоременна передача крутящогося моменту з двигуном на шпинделі, що дозволяє мінімізувати втрати потужності;
3. підвід силових комунікацій з тильної сторони станка, що робить роботу на ньому ще більше безпечну;
4. відкидна передня кришка забезпечує легким доступ до вузлів станка по технічному обслуговуванню і ремонту.
В систему управління станком входить процесор і сенсорний дисплей, розміщений на пульті управління в лівій частині станка. З допомогою дисплея можна

 
 

Цікаве

Загрузка...