WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

Теоретичні та практичні аспекти вдосконалення організації праці та виробництва на прикладі місцевого підприємства - Дипломна робота

оптимальному поєднанні індивідуальної і колективної заінтересованості в поліпшенні результатів роботи. Заробіток кожного працівника однаковою мірою залежить і від розміру результату спільної роботи, який буде ділитися між усіма членами колективу, і від його частки в цьому поділі, яка залежить від індивідуальних результатів праці.
З допомогою грамотного впровадження безтарифних систем оплати праці можна досягти значного підвищення трудової мотивації працюючих, що сприятиме істотному зростанню продуктивності праці Дефективності роботи в цілому.
На ТзОВ "Лігок" з метою раціональної організації праці варто запровадити використання безтарифної системи оплати праці, що має призвести до підвищення показників рівня середньої зарплати персоналу та загального покращення психологічного клімату в колективі.
3.3. Зміцнення фінансового стану підприємства за рахунок оформлення кредиту "Овердрафт"
Наша пропозиція оформити ТзОВ "Лугок" в банку кредит "Овердрафт". Підприємство відчуває брак грошових коштів при сплаті податків, розрахунків з постачальниками, з робітниками по заробітній платі.
"Оферлрафт" - короткостроковий кредит, при якому клієнт має поновлюване право на здійснення оплати платіжних документів понад залишок коштів на поточному рахунку, відкритому в Банку в межах ліміту, що установлюється банком. Договір кредиту оформляється без застави майна і страховки.
Банк поповнює обігові кошти з метою своєчасного фінансування його поточних та непередбачуваних витрат підприємства понад залишок коштів на поточному рахунку, відкритому в Банку.
Максимальна сума ліміту від 50000 до 750000 гривень.
Розмір ліміту овердрафту визначається в залежності від:
- кількості місяців обслуговування Підприємства в системі банку (таблиця 3.1);
- кількості середньомісячних надходжень на поточний рахунок Клієнта (сума надходжень за один день вважається як одне надходження в місяць (таблиця 3.3).
Таблиця 3.3
Максимальні суми ліміту овердрафту
Строк обслуговування Максимальна сума ліміту овердрафту, грн.
Від 0 до 6 місяців 250,000
До 12 місяців 450,000
До 18 місяців 600,000
Більше18 місяців 750,000
ТзОВ "Лугок" обслуговується в Івано-Франківській обласній дирекції Райффайзенбанку АППБ "Аваль" з 2001 року, з часу заснування і має право на максимальну суму кредиту.
Максимальний розмір ліміту встановлюється для такого підприємства, як ТзОВ "Лугок"
Таблиця 3.4
Максимальний розмір ліміту
(% від середнього за 6-ть місяців (середньомісячно) кредитового обороту по рахунку Кількість надходжень в місяць при строку обслуговування більше 6 місяців
20 1-4 рази
25 5-9 разів
У підприємства ТзОВ "Лугок" бездоганна репутація в бізнесі протягом всього часу його діяльності, що впливає на те, щоб Банк оформив кредит овердрафту. (Умовою є бездоганна репутація щонайменш 12 місяців.)
Бізнес ТзОВ "Лугок" є прибутковим та не відноситься до видів діяльності заборонених для кредитування в Банку (гральний бізнес, торгівля валютними цінностями та цінними паперами, спекулятивні операції з нерухомістю)
Погашення основної суми ліміту овердрафту здійснюється автоматично за рахунок надходжень на поточний рахунок підприємства. При цьому вся заборгованість за овердрафтом повинна щомісячно погашатися в кінці місяця (можливість встановлення інших строків погашення заборгованості , але не більше 30 днів, на розгляд Банку) та бути повністю погашена в кінці установленого максимального строку дії ліміту овердрафта.
Погашення відсотків щомісячно не пізніше останнього робочого дня кожного місяця шляхом перерахуванням підприємством коштів з поточного рахунку, або списання Банком коштів з поточного рахунку за умов договору (автоматично).
Термін кредитування по овердрафту до 12 місяців.
У випадку накладення арешту на поточний рахунок Позичальника, автоматично-відкривається Позичальнику позичковий рахунок і переводиться на нього основна заборгованість за овердрафтом, з дотриманням всіх умов договору по овердрафту. При цьому Банк повідомляє письмово Позичальника про реквізити позичкового рахунку, по якому надалі здійснюється розрахунок по боргу.
По даних ТзОВ "Лугок" може отримати в даний час кредит в сумі 9100 грн. (таблиця 3.5)
Таблиця 3.5
Поступлення на поточний рахунок за 6 місяців 2007 р. Тис. грн. Кількість надходжень в місяць
Травень 34,2 6
Червень 35,1 7
Липень 38,3 5
Серпень 36,5 4
Вересень 37,8 7
Жовтень 36,5 5
Разом: 218,4 34
218,4 : 6 = 36,4 тис.грн. середньомісячні поступлення на Поточний рахунок ТзОВ "Лугок" за останні 6 місяців.
34:6=5-6 разів в місяць в середньому.
36,4 тис.грн. х 0,25% = 9,1 тис.грн.
Отже ТзОВ "Лугок" може отримати ліміт овердрафту в сумі 9,1 тис.грн. і на рахунку підприємства для страховки платежів круглий рік буде запасна сума грошових коштів, на які можна буде придбати обладнання, матеріали, вчасно розрахуватись по платежах.
Підприємство за рахунок цього кредиту стане більш впевненіше в завтрашньому дні, бо поступлення за продукцію йдуть з за кордону в валюті і часто затримуються і ще день йде на обмін валюти, переведення її на Поточний рахунок, що часто зривало плани керівників підприємства.
3.4. Зменшення витрат підприємства на оплату праці за рахунок створення додаткових дотаційних робочих місць
Наша пропозиція укласти договір з центром зайнятості і створити додаткові робочі місця. Центр зайнятості надає дотації для коритця витрат на заробітну плату (разом з податками на неї) за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Дотація) відповідно до ст. 30 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіттята Порядку надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, затвердженого наказом Мінпраці від 10.01.2001 р. № 1. Надаються дотації терміном на 12 місяців.
Щомісяця (до 25 числа місяця, наступного за місяцем, за яки сплачена заробітна плата) протягом одного року з дня працевлаштування безробітного центр зайнятості перераховує кошти згідно з наданими підприємством (роботодавцем) відомостями про відроблений час, виплату зарплати (табель, розрахунок заробітної плати і податків на неї, страхових внесків).
Працевлаштування здійснюється за трудовим договором на строк не менше 2-х років за направленням Центру зайнятості.
Підприємство має право переводити працівника (працівницю) за її згодою після роботи не менше шести місяців на робочому місці, на яке надається дотація, на постійну роботу на інше робоче місце на цьому підприємстві із збереженням гарантій зайнятості, передбачених умовами надання дотації.
Так, в даний час, в ТзОВ "Лугок" є можливість створення 2-х додаткових робочих місць, так як відчутна недостача працівників столярів-верстатників. Немає їм заміни під час відпусток, затримується виробнича програма, невчасно виконуються закази на продукцію.
При наданні зарплати в сумі 700

 
 

Цікаве

Загрузка...