WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Комерційна діяльність: роль, значення, поняття, цілі, правова основа. Закупівля і доставка, продаж, реклама товару - Курсова робота

Комерційна діяльність: роль, значення, поняття, цілі, правова основа. Закупівля і доставка, продаж, реклама товару - Курсова робота

допомога продавців - консультантів.
Для забезпечення збереження товарно-матеріальних цінностей для працівників підприємства застосовується індивідуальна і бригадна форми матеріальної відповідальності.
Забезпеченню збереження товарів в торговельному залі ТД "Валенсія" сприяє використання таких методів як:
" установлення відеокамер і телевізійних систем, які передають відображення на екран, а працівник магазину у спеціальному приміщенні наглядає за тим, щоб своєчасно поповнювались товарні запаси і покупці не могли залишити магазин, не розрахувавшись за придбаний товар;
" визначення кількості та складу матеріально відповідальних осіб, організація контролю за збереженням товарно-матеріальних цінностей;
" широке інформування покупців успеціально відведених місцях магазину про осіб, затриманих з краденим товаром.
Однією з умов успішної організації матеріальної відповідальності є правильний підбір кадрів. Так для роботи у торговельному залі залучають кваліфікованих спеціалістів, які пройшли спеціальне навчання.
Для прискорення розрахунків у торговельному залі запроваджено скануючи пристрої, електронно-обчислювальні машини і удосконалені електронні контрольно-касові апарати, що мають низку технічних особливостей, які значно спрощують роботу контролера-касира.
Постачальники Торгового дому "Валенсія"
1. Агрофірма "Бєлозерський". Підприємство спеціалізується на вирощуванні винограду і його переробці. Має у своєму складі підрозділу первинного і вторинного виноробства.
2. АТ "Оболонь". Підприємство - признаний національний лідер серед виробників пива. Також постачає різноманітний асортимент слабоалкогольних і безалкогольних напоїв.
3. Винний будинок "Логос". Торговий дім "Маркет груп". Виробник і _мпер__'ютор виноградних вин.
4. ДК "Укрспирт". Концерн "Укрспирт" поєднує державні спиртові і лікеро-горілчані заводи і є єдиним уповноваженим в Україні на здійснення експорту етилового спирту. Підприємства концерну виробляють та постачають всю гаму лікеро-горілчаних напоїв, інші харчові і нехарчові продукти,
5. Державний Луцький спиртогорілчаний комбінат. Один з ведучих виробників спирту і лікеро-горілчаних виробів.
6. ДП "Лохвицький спиртокомбинат". Постачає: горілки "Чумацький шлях", "Джерельна", горілки оригінальні "Лохвицька", "Чиста криниця", "Зачарована сула", гірку настойку "Зелене Діброва", бальзами "Чари Діброви", "Перо Жар-Птиці".
7. ДП "Харківський лікеро-горілчаний завод" Завод заснований у 1897 році. Виробляє і постачає більш 40 найменувань лікеро-горілчаної продукції, а а також слабоалкогольні напої марки "Ді-джей".
8. Дпсии "Вірменські коньяки". Фірма є імпортером і дистриб'ютором в Україні продукції Єреванського коньячного заводу, що входить до складу всесвітньо відомої французької групи Перно Рикар.
9. ЗАТ "Бахчисарайський виноробний завод". Завод постачає виноградні вина і міцні алкогольні напої. Асортимент продукції: ординарні і марочні, сухі, міцні, десертні і шипучі вина, горілка, бальзами, бренди, настойки, інші.
10. ЗАТ "Вікторія". Її продукція (це різноманітні продукти харчування) відома під торговою маркою "Гросслибенталь", що в перекладі з німецької мови означає "Велика долина любові".
11. ЗАТ "Луганський лікеро-горілчаний завод "Луг-Нова"". Завод засновано у 1896 році. Продукція заводу виділяється своєю оригінальною фірмовою пляшкою, сучасним дизайном етикетки і, насамперед , відмінною якістю продукції.
12. ЗАТ "Пивзавод на Подолі". У 1872 році в Києві було засновано підприємство з назвою "Суспільство Київського пивоварного заводу". Стодвадцятилітній досвід ліг в основу високої якості сучасних 16-ти сортів пива.
13. ЗАТ "Столичний". ЗАТ КЗШВ "Столичний" належить до числа найбільших у країні виробників ігристих вин. Продукція підприємства поставляється на внутрішній і зовнішній ринок. Асортимент продукції: брют, сухе, напівсухе, напівсолодке, мускатне,"Золоте", "Гетьманское", "Ювілейне", "Українське", сувенірне.
14. ЗАТ "Черкаське пиво". Пивоварне підприємство "Черкаське пиво" робить пиво за класичною технологією. В асортименті заводу також безалкогольні напої торгової марки "Либелла".
15. Кам'янець - Подільський завод "Продтоварів". Завод "Продтоварів" заснований у 1938 році. В даний час випускає печиво, солодкі безалкогольні напої.
16. Компанія "Папастратос Україна". Постачає тютюнові вироби марки PRESІDENT.
17. Компанія "Союэ-Виктан". Компанія є лідером вітчизняного ринку лікеро-горілчаних виробів. Вироблена підприємством продукція: горілки класичної й особливі, настойки гіркі і солодкі, слабоалкогольні напої і лікувально-столова мінеральна вода. На рахунку компанії - "Гран-При", 17 золотих, 9 срібних і 5 бронзових нагород, отриманих на найбільших українських виставках за якість продукції і її оформлення.
18. ВАТ "Бровар". Підприємство виготовляє та постачає пиво "Віденського", "Пильзенского" і "Мюнхенського" типів.
19. ВАТ "Дніпропетровська тютюнова фабрика". Виробник тютюнових виробів вітчизняних марок: сигарети з фільтром "Дніпро", овальні сигарети "Прима", "Ватра", "Поле".
20. ВАТ "Кам'янець-подільська тютюнова фабрика". Цигарки різних видів.
21. ТОВ "ТД Екона". Постачають продукти з сої.
22. ВФ "Панда". Виробляє і постачає безалкогольні напої марки "Караван".
23. ТОВ "Візаві" . Кондитерські вироби.
24. Компанія Атол-М. Постачає рибні продукти.
25. ТОВ "Продукт". Постачає рибні продукти.
26. ТОВ "Оазис". Виробляє і постачає макаронні вироби.
27. ТОВ "Агро лідер". Виробляє і постачає м'ясні вироби.
28. ПП "Тутто Україна". Постачає непродовольчі і супутні товари. Основна доля статутного капіталу цієї фірми належить Торговому дому "Валенсія".
29. ВАТ "Баско". Постачає молочні продукти.
30. ВАТ "Імпер". Виробляє і постачає молочні продукти.
В кінці кожного місяця на підприємстві проводиться аналіз постачальників. При складанні заявки на постачання товару, товар групується по постачальнику, розраховується швидкість реалізації його товару і робиться вибірка найбільш ходового.
Найбільш ходовий товар замовляється в більшій кількості (прямо пропорційна залежність), для нього в першу чергу можна використовувати спосіб оплати - передоплату.
Готова роздрукована інформація про швидкість руху товару проглядається товарознавцями і завідувачами секціями, що у свою чергу вносять свої суб'єктивні коректування по асортименті і кількості товару, що поставляється.
Аналізуючи швидкість реалізації товарів складаються рейтинги підприємств, що поставляють найбільше число ходових товарів і на основі цих рейтингів приймається рішення з яким підприємством можна працювати по передоплаті, по факту чи в міру реалізації, і в якій черговості робити їм оплату.
Структура управління

 
 

Цікаве

Загрузка...