WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Аналіз фінансової діяльності Центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи - Дипломна робота

Аналіз фінансової діяльності Центру поштового зв’язку №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, та напрями покращення роботи - Дипломна робота

розпорядженнями та іншими нормативними актами державного Комітету зв'язку та інформатизації України.
РОЗДІЛ II .
АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦПЗ №3 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ "УКРПОШТА" ЗА ПЕРІОД 2004 - 2006 РОКИ .
2.1. Загальна характеристика ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" .
Центр поштового зв"язку № 3 Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв"язку "Укрпошта" як безбалансового виробничого підрозділу, створений відповідно до наказу УДППЗ "Укрпошта" від 31.07.2006 р. № 326 та наказом від 09.10.2006 р. № 783.
Місцезнаходження ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта": вул. Чорновола, 47, м. Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78200.
УДППЗ "Укрпошта" засноване на державній власності і належить до сфери управління Державного комітету зв"язку України, шляхом реорганізації Українського об"єднання поштового зв"язку "Укрпошта" (Наказ Державного комітету зв"язку України від 15.06.98 р. № 93).
ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" здійснює свою діяльність на території Городенківського, Коломийського та Снятинського адміністративних районів від імені Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" в межах повноважень, наданих йому Івано-Франківською дирекцією УДППЗ "Укрпошта".
У своїй роботі ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" керується Конституцією України, Законом України "Про поштовий зв'язок" та іншими Законами України та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами, розпорядженнями, іншими нормативними актами міністерств та відомств, Статутом підприємства "Укрпошта", наказами, розпорядженнями УДППЗ "Укрпошта", Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта".
ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" має у своєму складі структурні підрозділи - цехи, дільницю, відділення поштового зв"язку, (пункти поштового зв"язку) стаціонарні, кіоски та інші, які діють на підставі Положень про них, затверджених ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта".
Наші предки слов"яни та інші народи Київської Русі здійснювали зв"язок (передачу інформації ) шляхом використання гінців з поступовим вдосконаленням зв"язку і механізації, тобто використання транспорту. Була встановлена повинність "повіз", згідно якої населення зобов"язувалосья надавати коней і вози для перевезення княжих гінців і вантажів . В IY-Y століттях на Русі пересилка повідомлень була в руках держави, а в цей же час в більшості країн Західної Європи переважали приватні організації. Так був започаткований поштовий зв"язок.
На території Галичини до 1918 року діяла австрійська цісарсько-королівська пошта, так як Галичина була під Австрією.
В 1919 році був створений державний секретаріат шляхів пошти і телеграфу в Західноукраїнській народній республіці столицею якої був Станіслав, теперішній Івано-Франківськ. В той час і були впроваджені власні знаки поштової оплати шляхом надруків на австрійських марках .
Приміщення поштового зв"язку в місті Коломия було побудовано в 1894 році власником ( ім"я якого невідоме ) і здано в оренду пошті для її діяльності в 1895 році .
Після Великої Вітчизняної війни приділяється велике значення розвитку засобів зв"язку в Західних областях України. І в 1945 році в місті Коломиї відкривають контору зв'язку .
В Коломийській конторі зв'язку на той час працювало всього 75 чоловік. В 1945 році було відкрито лише два відділення зв'язку в селах Матіївці і Годи-Добровідка. Пошта перевозилась найманим гужовим транспортом (фірами) .
В 1946 році відкрилися відділення зв'язку в селах: В.Кам'янка, П"ядики, Корнич. З кожним роком кількість відділень зв'язку зростала і в 1960 році в конторі зв'язку вже працювало 431 чоловік .
В 1963 році контора зв'язку стала носити нову назву - районний вузол зв'язку .
В 1995 році районний відділ зв'язку розділили на два підприємства :
- районний вузол зв'язку ;
- районний вузол електрозв'язку .
На сьогоднішній день у вузлі зв'язку, теперішньому центру поштового зв"язку Івано-Франківської дирекції УДППЗ " Укрпошта", працює 118 відділень зв'язку, дільниця по доставці пошти, дільниця по обробці страхової пошти, група попередплаті. Середньоспискова чисельність штатних працівників складає 620 одиниць .
Центр поштового зв'язку не є юридичною особою і здійснює свою діяльність від імені підприємства в межах його повноважень, наданих йому Івано- Франківською дирекцією УДППЗ "Укрпошта ".
За дорученням Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" ЦПЗ № 3 здійснює господарські та фінансові операції через банківські рахунки, відкритих на ім"я Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта".
Основними завданнями ЦПЗ № 3 є:
- забезпечення якісного та повного задоволення потреб споживачів у послугах поштового зв"язку на території діяльності ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта";
- забезпечення вимог щодо ефективної роботи мережі поштового зв"язку України на території діяльності ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта";
- виконання плану доходів та дотримання кошторису витрат.
Для виконання завдань на ЦПЗ № 3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" покладаються такі функції:
- продаж поштових марок, маркованих конвертів та карток. Продаж філателістичної продукції ;
- надання послуг;
- здійснення оптової, роздрібної торгівлі;
- здійснення інших видів діяльності відповідно до законодавства.
Послуги складаються з :
1. Універсальних послуг поштового зв"язку, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.
2. З виплати та доставки пенсії, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, інших соціальних виплат.
3. Розповсюдження періодичних друкованих видань по передплаті.
4. Пов"язаних з іншою підприємницькою діяльністю згідно з Реєстром послуг.
5. Щодо приймання платежів за замовлені медичні препарати і лікарскі засоби та доставка виконаних замовлень.
6. Послуг з тимчасового розміщення (проживання), харчування, екскурсійних, розважальних та іншихтуристичних послуг.
7. Міжнародної прискоренної пошти.
8. З приймання плати за комунальні послуги, електроенергію, послуги електрозв"язку та інші послуги з розрахунково-касового обслуговування.
9. Кур"єрської доставки.
10. По здійсненню банківських операцій, операцій з валютними коштами, цінними паперами і майновими сертифікатами.
11. Валютні операції.
12. Інших послуг поштового зв"язку.
ЦПЗ №3 Івано-Франківської дирекції УДППЗ "Укрпошта" відповідно до законодавства України та в межах компетенції має право :
-Співпрацювати з органами державної влади та місцевого самоврядування з питань організації роботи підприємства.
-Отримувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та інших організацій інформацію, необхідну для виконання його завдань.
-Надавати пропозиції щодо впровадження нових видів

 
 

Цікаве

Загрузка...