WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Планування заходів зі зниження собівартості продукції на ВАТ «Жидачівський сирзавод - Дипломна робота

Планування заходів зі зниження собівартості продукції на ВАТ «Жидачівський сирзавод - Дипломна робота

мобілізації виявлених резервів раціонального використання виробничих ресурсів у поточному і перспективному плануванні собівартості продукції.
У процесі дослідження використані методи системного аналізу, опрацювання статистичної і бухгалтерської звітності ВАТ "Жидачівський сирзавод", особисті спостереження і висновки.
?
1. Загальна характеристика підприємства
Товариство створюється з метою здійснення підприємницької діяльності для отримання прибутку в інтересах акціонерів Товариства, а також його працівників.
Предметом діяльності товариства є:
" переробка і виробництво молока, молокопродуктів та інших продуктів харчування;
" виробництво сільськогосподарської продукції;
" виробництво товарів народного споживання;
" заготівельна та посередницька діяльність;
" торгівля продовольчими та промисловими товарами;
" надання транспортних послуг;
" робота з цінними паперами;
" інші види діяльності не заборонені чинним законодавством України.
Товариство самостійно здійснює зовнішньоекономічну діяльність у будь-якій сфері, пов'язаній з предметом його діяльності. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Товариство користується повним обсягом прав суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності відповідно до чинного законодавства України.
ВАТ "Жидачівський сирзавод", збудований у м. Жидачеві в 1938 році, спочатку діяв як молочарня, що займалась заготівлею молока.
У повоєнні роки були добудовані цехи, у яких розпочалося виробництво молоко - продукції: молока пастеризованого, кефіру, ряжанки, морозива, масла.
У 1954 році запрацював сирцех.
Із зміною адміністративно ? територіальної структури району змінювалась і структура заводу. До його складу на правах самостійних цехів увійшли Журавенський сирзавод та Ходорівський маслозавод.
До обєднання на Журавенському сирзаводі виробляли твердий сир пісний для його подальшої промислової переробки, казеїн, який сушили під відкритим небом, вершки, які постачали на Ходорівський маслозавод для виробництва масла.
Ходорівський маслозавод, працюючи самостійно, виробляв масло селянське, сир голандський брусковий для промислової переробки, а для місцевої реалізації: сметану, молоко.
В період 1961?1964 роки у зв'язку із адміністративно ? територіальними змінами в області в склад Жидачівського сир заводу входив і Миколаївський маслозавод, який виготовляв цільномолочну продукцію, казеїн, вершки, які відправляв для виробництва масла в Ходорів або в Мостиська.
Головними постачальниками молока для підприємства були колгоспи і радгоспи району, які здійснювали постачання 85% необхідної сировини, решта 15% приймали від населення району. Переробляли на той час до 20 тис. тон молока на рік.
Всі окремі заводи району підпорядковувалися Дрогобицькому тресту молочної промисловості, з1962 року ? Івано?Франківському об?єднанню молочної промисловості "Карпати", а з 1965 року ? Львівському обєднанню молочної промисловості.
Продукція Жидачівського сирзаводу постійно користувалась попитом у споживачів. Колектив заводу систематично виконував доведені завдання підвищення його ефективності та якості роботи.
По підсумках роботи в 1979 році експертна комісія Міністерства м'ясо ? молочної промисловості присвоїла сиру твердому "Костромський" та маслу "Селянське" найвищу кваліфікацію ? знак якості.
До 1994 року Жидачівський сирзавод був державним підприємством. У цьому ж році підприємство змінює форму власності.
Відкрите акціонерне товариство "Жидачівський сирзавод" (надалі товариство) засновано згідно з рішенням Фонду комунального майна Жидачівської районої ради народних депутатів від 6 червня 1994р. №71 шляхом перетворення державного комунального підприємства "Жидачівський сирзавод" у відкрите акціонерне товариство "Жидачівський сирзавод" відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України "Про особливості приватизації в агропромисловому комплексі" від 17 травня 1993р. №51- 93(див. рис.1.1).
Склад та структура основних, допоміжних, та обслуговуючих підрозділів ВАТ "Жидачівський сирзавод" Жидачівського району, Львівської області
Рис. 1.1
Акціонерами товариства є юридичні та фізичні особи, які набули право власності на акції "Товариства" у процесі приватизації, емісії додаткової кількості акцій, а також на вторинному ринку цінних паперів.
Товариство є правонаступником Державно?комунального підприємства "Жидачівський сирзавод".
З моменту державної реєстрації Товариство є юридичною особою, має відокремлене майно, що враховується на самостійному балансі, розрахунковий, валютний та інші рахунки в банках, печатку та кутовий штамп, а також товарний знак та інші притаманні юридичній особі реквізити.
Товариство здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, а також статуту.
Майно товариства належить йому на праві власності.
Майно товариства формується з джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Товариство здійснює володіння, користування, та розпорядження належним йому майном відповідно до цілей своєї діяльності.
Товариство несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах майна, що йому належить, на яке може бути звернене стягнення згідного з чинним законодавством.
Товариство не несе відповідальності за зобов'язаннями його акціонерів, а акціонери несуть відповідальність за зобов'язаннями Товариства тільки в межах своїх вкладів до його статутного фонду, в тому числі, не довнесеною їх частиною.
Повне найменування товариства:
Відкрите акціонерне товариство "Жидачівський сирзавод". Скорочене найменування підприємства:
ВАТ "Жидачівський сирзавод"
Місцезнаходження товариства:
Україна, 81700, Львівська обл.., м. Жидачів, вул. І.Франка 1.
Основним видом діяльності підприємства є переробка молока і виробництво молокопродуктів та інших продуктів харчування. Завод виробляє:
" молоко пастеризоване 2,5% жирності;
" сметану 20% жирності;
" кефір 2,5% жирності;
" сир "Домашній" 18% та 9% жирності;
" лікувально-профілактичний продукт "Наріне" 2,5% жирності;
" козяче молоко;
" сир твердий "Костромський";
" сир твердий "Голландський";
" масло "Селянське";
" технічний казеїн;
" та інше.
Основною сировиною для забезпечення виробництва продукції є молоко.
Постачальниками сировини в основному являється населення та приватні господарства.
Також для безперебійної роботи усіх цехів закуповують запчастини, паливо-мастильні, пакувальні та інші допоміжні матеріали від постачальників переважно західного регіону України.
Споживачами продукції ВАТ "Жидачівський сирзавод" є підприємства, установи, лікувальні заклади, санаторії, торговельні заклади, приватні підприємці, зокрема:
ў ВАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", Жидачівська центральна та Ходорівська міська лікарні;
ў санаторії Моршина: "Нива","Перлина Прикарпаття", "Лаванда";
ў магазини Львова "Океан", "Карпати

 
 

Цікаве

Загрузка...