WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Аналіз конкурентної ситуації та структура конкурентних сил в галузі - Курсова робота

Аналіз конкурентної ситуації та структура конкурентних сил в галузі - Курсова робота

дал.
Згідно чинним оптовим цінам підприємства без ПДВ, акцизного збору та інших непрямих платежів об'єм виробленої компанією Nemiroff продукції в жовтні склав 90 722 тис. грн. У порівняльних цінах в жовтні було вироблено ЛГП на загальну суму 77 803 тис. грн.
Всього до кінця 2005р. компанія планує випустити 8 812,4 тис. дал продукції. Такий показник об'єму продажів, за оцінками фахівців компанії, дозволить УГК Nemiroff увійти до трійки лідерів в списку світових виробників горілки. Зараз бренд Nemiroff посідає четверте місце в світі серед виробників горілки (попереду Stolichnaya, Smirnoff і Absolut).
Бренд "Союз-Віктан" - п'ятий в світі за обсягами продажу. Виробничі потужності компанії знаходяться в м. Сімферополь та в м. Руза Московської області. Об'єм продажу "Союз-Віктану" в 2004 році становив 7 млн. 600 тис. дал алкогольної продукції на суму приблизно 217 млн. дол.. Група компаній "Союз-Віктан" за 10 місяців 2005 року виробила рекордну для себе кількість продукції - 8,1 млн. дал, що на 2 млн. 494 тис. дал більше, ніж за аналогічний період минулого року (за десять місяців 2004 року компанія виробила 5 млн. 608 тис. дал). Темп зростання виробництва становить 144,4%. При таких темпах зростання, за результатами 2005 року, "Союз-Віктан" увійде до 4 лідерів виробництва алкоголю в світі, а може й до трійки.
Новачок українського алкогольного ринку англійсько-українська торгова марка Medoff за півтора року свого існування увійшла до першої десятки світових виробників алкоголю. Для такої молодої компанії Medoff показав справді рекордний рівень продаж - 2,19 кейсів.
Кожна з компаній-виробників алкоголю, які ми аналізуємо, нарощує темпи зростання виробництва, завантажуючи свої потужності, для досягнення поставлених перед собою цілей.
3) збут
Виробники горілих виробів чітко розділяють продукцію, призначену для внутрішнього ринку та ту, яка експортується. Перш за все - це різниця в зовнішньому вигляді пляшки.
Продукція компанії "Nemiroff" реалізується по всій Україні за допомогою розвиненої філіальної системи в містах-мільйонниках та дилерів. Торгові філії є у шести містах: у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі і Харкові. Кожна філія курирує регіон, дотичний до регіону міста-мільйонника, безпосередньо працюючи з дилерами у сусідніх областях. Представником Nemiroff у Львові э ПП "Гал-Немирів". Також ця компанія є найбільшим українським експортером горілчаних виробів в 52 країни світу.
До складу об'єднання "Артеміда" входить 15 державних і приватних підприємств, які розташовані в Чернівецькій, а також у Кіровоградській, Київській, Житомирській і Закарпатській областях. На підприємствах об'єднання виробляють алкогольні напої, цукор (2 цукрових заводи), скляні вироби (3 склозаводи), продукти харчування. Майже 93% продукції, яка виробляється "Артемідою" вивозиться за межі регіону.
Продукція ТМ "Гетьман" користується попитом в кількох десятках країн світу. До основних принципів, якими керується компанія, на лежить такий: співробітництво виключно з надійними і провіреними партнерами та постачальниками.
Горілчані вироби марок "Олімп", "5 капель" і "Вдала" виготовляються на Донецькому лікеро-горілчаному заводі "Лік" - молодому сучасному підприємстві. Корпорація "Олімп" здійснює продаж своєї продукції через партнерську сітку як на території України, так і за кордон (на сьогодні - в Росію). Реалізується продукція через представництва в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Кривому Розі та Криму, які мають свої склади, організовують постачання продукції оптовим та роздрібним клієнтам, координують продаж та здійснюють мерчандайзинг.
В компанії розвинута система дистиб'юторів Дилерами в Львівському регіоні є підприємства: Вест Ост, ПП Гал-Немирів, Київ-Захід, Олмар, ПП Оверко. "Олімп" має стабільні контакти в Вірменії, Латвії, Азербайджані, Білорусії та США. Сьогодні корпорація освоює вихід на ринки Німеччини та Туреччини. З компаніями-експортерами з цих країн досягнута попередня домовленість , а також узгоджені терміни і асортимент майбутніх поставок.
"Союз-Віктан" має дистиб'юторську сітку та представництва по регіонах України. Експортує компанія свою продукцію передусім в країни СНГ - Вірменію, Грузію, Росію, Азербайджан, Казахстан, Киргизію, Латвію, Естонію, Молдову, а також в країни дальнього зарубіжжя - Канаду, США, Іспанію, Австралію, Нідерланди, Великобританію, Німеччину, Грецію, Ізраїль, Болгарію, Еквадор - загалом в 30 країн.
"Шустов", головний офіс якого знаходиться в м. Запоріжжя, а виробництво в Одесі на "Одеському коньячному заводі", має широку сітку фірмових магазинів.
4) якість
Одним із найважливіших факторів, який приваблює та утримує споживачів є якість продукції. На українському ринку спостерігається тенденція, коли якісною є нова продукція, яка тільки-но з'являється в точках розповсюдження, а з часом їїпочинають підробляти, тому велика увага виробників приділяється захисту своєї якісної продукції.
Контроль якості охоплює весь технологічний цикл виробництва горілки і починається з ретельного відбору зерна, з якого буде виготовлено спирт. Якість горілки залежить від якості початкового спирту, за яким здійснюється суворий технологічний контроль. Також велика увага приділяється воді, яка є головною складовою частиною всіх алкогольних напоїв. Від її мінерального складу залежить в значній мірі смак і стійкість лікеро-горілчаних виробів при зберіганні. Тотальний контроль за якістю продукції на всіх етапах виробництва.
Зробивши основну ставку на якість алкогольної продукції, власники ТМ "Хортиця" створили нову форму алкоголю. А оскільки в наш час питання якості та оригінальності взаємозв'язані, то виробники ТМ "Хортиця", підтверджуючи та захищаючи свій головний фактор успіху - якість, запровадили одну із самих ефективних в Україні систему захисту продукції від підробок ТМ "Хортиця" ввела програму - "Сім ступенів абсолютного захисту".
З метою надійного захисту нової якості кожна пляшка Мягкова від тепер супроводжується дегустаційним сертифікатом, який знаходиться безпосередньо на пляшці.
Привабливість галузі
Зазвичай прибутковий ринок алкогольних напоїв не втратив своєї привабливості й у часи економічної скрути. Кредит в 1 млн грн, вкладений на початку року в бізнес на міцних напоях, наприкінці того ж року повертався вже з мільйонним прибутком. Це не могло не привернути уваги численних фірм, що кинулися в оптову торгівлю, експорт, імпорт і навіть виробництво алкогольних напоїв. Але високі ставки податків обмежили вивезення українського спиртного до Росії - ринок затоварився. Трейдери тепер змушені всіма дозволеними й недозволеними методами змагатися за покупця на перенасиченому внутрішньому ринку.
Україна посідає четверте місце в світовому рейтингу країн-виробників спирту. Після розпаду Союзу Україні залишилася у спадок потужна індустрія з виробництва алкогольних напоїв. В основі - три складові. Перша з них - добротна сировинна база. Країна з лишком забезпечена як зерном, так і мелясою (побічний продукт переробки цукрового буряку), що використовуються для виробництва спирту. В свою чергу зерновий чи мелясний спирт -

 
 

Цікаве

Загрузка...