WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Вступ до фаху – економіст (дівчина) - Реферат

Вступ до фаху – економіст (дівчина) - Реферат

людського суспільства специфічний вид знакової діяльності, який полягає у застосуванні історично усталених у певній етнічній спільноті артикуляційно-звукових актів для позначення явищ об'єктивної дійсності з метою обміну між членами спільноти інформацією".
Вона є однією з найістотніших ознак нації та реально існує як" мовна діяльність членів відповідної етнічної спільноти.
Мова - найважливіший, універсальний засіб спілкування, організації та координації всіх видів суспільної діяльності: галузі виробництва, побуту, обслуговування, культури, освіти, науки!
8. Макроекономіка
Макроэкономика як одна із складових частин економічної теорії є наукою про поведінку економіки як єдиного цілого. Вона вивчає причини циклічних коливань і взаємозв'язок динаміки обсягів виробництва, рівня інфляціїта безробіття.
В основі макроекономіки лежать мікроекономічні явища та процеси. А
це означає, що:
o макроекономічні показники є результатом зведення показників економічної діяльності окремих домогосподарств та фірм;
o макроекономічні закономірності відображають тенденції масової поведінки на мікрорівні;
o при побудові макроекономічних моделей виходять із припущення про те, що домогосподарства та фірми приймають оптимальні мікроеко-номічні рішення;
o макроекономічні процеси є результатом взаємодії економічних агентів та економічної політики держави.
9. Етика і естетика
Часто можна почути, що етикет, його норми - це анахронізм, достатньо чемності та ввічливості. Так, але при цьому треба пам'ятати про те, чого ви самі прагнете: як і в якому оточенні існувати, який імідж мати (де слово сьогодні найбільш вживане, і воно зближує повсякденні норми поведінки з діловими нормами спілкування), а все це, зрештою, допоможе вам зробити з себе те, що ви будете в змозі запропонувати оточуючим. Річ у тім, що сьогодні, на порозі тисячоліття, роль активного міжособового спілкування зростає, як би скептично ц$ цей тезис не реагували деякі люди. Наш час - час комунікацій, і не тільки електронно-комп'ютерних: так чи інакше, але спо-живачами будь-якої продукції залишаються люди, тому в процесі спілкування нам доводиться пам'ятати про деякі правила, які слід поважати.
Естетика - це наука про загальні закони художнього освоєння і пізнання дійсності, розвитку мистецтва, його ролі в житті. суспільства. Вона охоплює всю сферу людських чуттів, вивчає стосунки між людиною і світом, впливає на формування естетичної свідомості.
Вивчення естетики для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв і коледжів, тобто для певної учнівської вікової категорії, передбачає освоєння естетичних знань у сукупності з оволодінням обсягом інформації з історії культури, літератури, мистецтва, загальної історії, психології.
4. Де я маю намір працювати після закінчення коледжу.
Перш за все я хочу бути першокласним спеціалістом в своїй галузі і зробити свій внесок у підвищенні економіки України. Я як кожний студент хочу отримувати високооплачувану роботу, а працювати я маю намір в органпх влади або управління. Можливо з часом після накопичування грошей я створю власну справу. Але для того щоб мій бізнес процвітав, щоб я не порушувала закону знала права людини я додатково отримую освіту юриста.
Я буду старатися щоб мої плани на майбутнє здійснилися.
5. Що я знаю про свою майбутню спеціальність.
Праця людини приносить суспільству матеріальне і духовне багатство, а людині дає поетичне натхнення, сповнює серце відчуттями радості буття. Праця не з примусу, а з покликом серця приносить моральне задоволення і щастя в житті, робить його цілеспрямованим.
Я хочу, щоб життя було цілеспрямованим, осмисленим, а я була щасливою. Свою щастя я бачу в тій професії, яку я обирала - економіст.
Може, не до кінця на сьогодні я розумію свою професію, але чітко знаю, що буду працювати і з економікою, і з людиною.
Економіка є найважливішою сферою суспільного життя. Але у нашій державі економіка має безліч недостатків, через які страждають всі жителі України. Вона не має власної теорії і практики ринкових відносин. Вони лише починають формуватися з урахуванням досягнень американських, японських та європейських економістів.
У розвинутих країнах досягнуто кращих світових економічних показників завдяки постійним технологічним змінам, впровадженню нових винаходів, захищених патентами, обміну ліцензіями і ноу-хау. Технологічна революція передбачає комп'ютеризацію, робототехніку, застосування лазерного обладнання, вакуумних технологій, які вже знайшли визнання у харчовій, переробній, легкій промисловості та космічній техніці.
Економічні показники формуються не шляхом мускульної енергії, а у результаті постійної "битви технологій". Перемагає не лише гігантська корпорація, де працюють 500 тис. робітників та інженерів, а й кооператив, в якому працюють 8 винахідників. Таємниця тут лежить на поверхні. Ключ до економічної таємниці міститься у патентах на винаходи і ноу-хау та куплених ліцензіях. Мініатюрному-підприємству нічого не загрожує, якщо його продукція та технологія захищені патентом. Він поза конкуренцією.
Виробництву завдають шкоди за умов замовлень і ринкових відносин непотрібні запаси матеріалів, сировини, надлишок робочої сили, зайва потужність двигунів, силових агрегатів. Все це гроші, які постійно повинні рухатись і приносити прибуток. Виробники, постачальники, споживачі продукції і послуг постійно пристосовуються до ринкових змін через гроші, кредити, проценти, бартер.
Але, ким би я не стала і де б не працювала. Я хочу бути щирою і працьовитою, чесною і доброю, а також не загубити віру в людей, віру в те, що країна в якій я живу вирішить найскладніші свої проблеми і людям у цій країні буде жити легко і радісно, що настане кінець війнам і хворобам і в цьому світі запанує мирі спокій.
ЛІТЕРАТУРА
1. С.Ф. Покропивний. "Економіка підприємства" Київ 2000 р.
2. За редакцією А.В. Шегди. Навч. посібник. "Економіка підприємства" Київ. 2003 р.
3. За редакцією О.Лищишина "Економіка" Львів 1996 р.
4. Джеймс А.Ф. Стонер Едвін Г. Долан "Вступ у бізнес" Київ 2000 р.

 
 

Цікаве

Загрузка...