WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Інтегральна ефективність діяльності підприємства - Курсова робота

Інтегральна ефективність діяльності підприємства - Курсова робота

виробляються Товариством в сферах, що включаються до предметів діяльності Товариства, та одержання на підставі цього прибутку. o
1.8. Предметами діяльності Товариства є:
1.8.1. Торговельна діяльність у сфері оптової торгівлі продовольчими (крім спирту етилового, коньячного і плодового) і непродовольчими і товарами.
1.8.2. Торговельна діяльність у сфері оптової торгівлі продуктами харчування, предметами гігієни та санітарії, косметично-парфумерними виробами, алкогольними напоями, тютюновими виробами, товарами побутової хімії.
1.8.3. Торговельна діяльність у сфері роздрібної торгівлі та громадського харчування щодо реалізації продовольчих і непродовольчих товарів (крім алкогольних напоїв та тютюнових виробів).
1.8.4. Торговельна діяльність у сфері роздрібної торгівлі щодо реалізації продуктів харчування та харчових добавок, предметів гігієни та санітарії, косметично-парфумерних виробів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, товарів побутової хімії.
1.8.5. Торговельна діяльність у сфері громадського харчування щодо реалізації продуктів харчування та харчових добавок, алкогольних напоїв, тютюнових виробів.
1.8.6. Надання різноманітних посередницьких послуг державним та недержавним юридичним особам і громадянам, у тому числі здійснення посередництва у торгівлі різними товарами.
1.8.7. Закупівля у населення або юридичних осіб (у готівковій та безготівковій формі оплати), переробка, фасування, пакування та реалізація сільськогосподарської продукції;(худоби, зернових, насіння, риби, овочей і т.і.) продуктів її переробки (м'яса муки, цукру, крупи, олії і т.і.).
1.8.8. Діяльність, пов'язана з наданням послуг для здобуття освіти, підготовкою спеціалістів різних рівнів кваліфікації, в тому числі організація навчальних курсів з метою освоєння роботи ч оргтехнікою.
1.8.9, Реалізація, ремонт, наладка, технічне обслуговування електротехнічних,
мікроелектронних та радіоприладів, устаткування, іншої техніки, в тому числі оргтехніки.
1.8.10. Відкриття та утримання об'єктів громадського харчування (кафе, барів, ресторанів тощо).
1.8.11. Реалізація транспортних засобі, оптова та роздрібна торгівля запасними частинами, комплектуючими і а матеріалами для транспортних засобів.
1.8.12. Здійснення внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів і вантажів повітряним, річковим, морським та автомобільним транспортом.
1.8.13. Надання транспортно-експедиційних послуг під час перевезень зовнішньоторговельних і транзитних вантажів.
1.8.14. Будівництво нових та реконструкція існуючих об'єктів промислового призначення, гуртової та роздрібної торгівлі (магазинів, кіосків, баз, складів, тощо), цехів по переробці сільськогосподарської продукції, ремонтних та виробничих майстерень, об'єктів громадського харчування, оздоровчих закладів, закладів культурного відновнику, побутового обслуговування, готелів і таке інше для реалізації своїх товарів, надання послуг, закупівлі сировини і вторинної сировини у населення і підприємств з подальшою її переробкою і реалізацією, або реалізацією як сировини.
1.8.15. Надання послуг по обслуговуванню і ремонту транспортних засобів. '.8.16. Організація та проведення виставок, аукціонів, ярмарків, семінарів, конференцій, презентацій, конкурсів, лотерей.
1.8.17. Збирання, обробка, творення, зберігання, підготовка інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції (в тому числі інформаційних бюлетенів, баз даних) як друкованої, так і записаної на електронних носіях.
1.8.18. Розробка, впровадження і супровід програмних засобів ЕОМ, підготовка оригінал-макетів для типографського видання.
1.8.19. Друкарська справа, організація виготовлення, множення та розповсюдження поліграфічної та іншої друкованої продукції; поставка, ремонт та обслуговування устаткування для друку; поставка друкарських матеріалів.
1.8.20. Видавнича діяльність, заснування та випуск періодичних видань (газет, журналів, тижневиків, часописів, такого іншого).
1.8.21. Розробка, впровадження, виробництво та реалізація на базі сучасних технологій електротехнічних та мікроелектронних приладів, устаткування та товарів широкого споживання; надання населенню, підприємствам, організаціям та установам послуг по ремонту, наладці і технічному обслуговуванню електротехнічних, мікроелектронних та радіоприладів, устаткування, іншої техніки.
1.8.22. Виготовлення металовиробів та металоконструкцій виробничого, будівельного та побутового призначення як із власної сировини, так і з матеріалів інших виробників та постачальників.
1.8.23. Розробка, виготовлення та реалізація одноразової та оборотної тари з металу, пластмаси, деревини, картону.
.1.8.24. Комплексне проектування, розробка та впровадження нових технологій (в тому числі ресурсозберігаючих, безвідходних та по переробці відходів у промисловості та сільському господарстві, інших); виготовлення, закупівля, реалізація, налагодження, ремонт та технічне обслуговування устаткування для переробки відходів; безпосередня переробка промислових, сільськогосподарських та побутових відходів.
1.8.25. Розробка, виготовлення, закупівля, реалізація, монтування, налагодження, експлуатація, ремонт та технічне обслуговування обчислювальної техніки, телекомунікації, радіоприладів, інших засобів обміну інформацією, автоматизованих робочих місць, систем корування технологічними процесами, систем автоматизованого проектування, тощо.
1.8.26. Здійснення науково-дослідних та дослідно - конструкторських робіт.
1.8.27. Розробка та авпровадження у виробництво технологій в галузі біотехнології та хімії. Розробка науково-технологічної документації.
1.8.28. Розробка, виробництво, впровадження та реалізація хімічної та біотехнологічної продукції.
1.8.29. Виробництво, закупівля, схов та реалізація фото-кіно-відео матеріалів та устаткування, виготовлення, показ та реалізація фото-кіно-відео продукції.
1.8.30. Діяльність, пов'язала з наданням туристичних послуг.
1.8.31. Побутове обслуговування населення, організація культурного відпочинку, організація та проведення мистецьких, спортивних, видовищних та концертних заходів.
1.8.32. Проектування, виготовлення, продаж, монтування, налагодження, обслуговування та ремонт поточних ліній та окремого устаткування для переробки сільської господарської продукції, виготовлення :і продуктів сільського господарства напівфабрикатів та готової харчової продукції.
1.8.33. Виробниче та житлово-громадянське капітальне будівництво, ремонт будинків, споруд не житлового призначення та усіх видів житлового фонду.
1.8.34. Проведення науково-дослідних, проектних, конструкторських, технологічних, будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних сантехнічних та електромонтажних робот.
1.8.35. Виробництво строй матеріалів (в тому числі цегли та шлакоблоків), заготівля деревини, будівельного каменя, глини, щебеня, піску.
1.8.36. Виготовлення столярних виробів, виробництво з деревини меблів, предметів виробничо-технічного призначення, товарів народного споживання, тари, їх ремонт та реставрація.
1.8.37. Виготовлення і реалізація хімічних речовин; збирання, заготівля, переробка, купівля і продаж брухту та відходів кольорових та чорних металів.
1.8.38. Виробництво штучних, синтетичних та

 
 

Цікаве

Загрузка...