WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЕкономіка підприємства → Загальна частина характеристика підприємства - Курсова робота

Загальна частина характеристика підприємства - Курсова робота

також використовується для виявлення фактичних затрат на виробництво продукції та надання послуг, або коли інші дані не можуть бути одержані.
Обов`язковим є проведення інвентаризації при зміні матеріально-відповідальних осіб.
У процесі інвентаризації визначається фактична наявність цінностей, відхилення і причини відхилень.
Інвентаризаційні описи і акти разом з висновками робочої комісії здаються до бухгалтерії для виведення кінцевих результатів і складають при цьому порівнювальну відомість. У цій відомості послідовно використовують такі розрахункові процедури: взаємний залік лишків і нестач внаслідок пересортиці і розрахунок природної нестачі.
Якщо вартість нестач буде вища від вартості лишків, то різниця має бути віднесена на вищих матеріально-відповідальних осіб.
Коли вартість нестачкоштує дешевше лишків, що їх перекривають, то різниця буде віднесена на зменшення собівартості продукції.
Лишки матеріальних цінностей , що не зараховані , як пересортиця оприбутковуються і їх вартість відноситься на зменшення собівартості продукції.
Недостачі списуються в межах норм природного убутку на собівартість продукції, робіт, послуг. Списується матеріально- відповідальною особою за роздрібними цінами.
За рішенням інвентаризаційної комісії вартість нестач може бути віднесена на інших винних осіб, фізичних або юридичних осіб шляхом висунення до них претензій через суд чи арбітраж, якщо вони не погоджуються сплатити віднесену на їх рахунок заборгованість за повернення заподіяної матеріальної шкоди.
Фактичні залишки, виявлені інвентаризацією, переносять до складського обліку у облікові записи бухгалтерії.
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
1. Вступ
ОХОРОНА ПРАЦІ - це система законодавчих актів, соціально-економічних, організаційно - технічних, лікувально - профілактичних і гігієнічних заходів та засобів, що забезпечують безпеку, працездатність людини та збереження здоров'я в процесі праці.
Науково - технічний прогрес призводить до повної зміни характеру та засобів трудової діяльності.
Науково - технічний прогрес створює для людини багато різних благ: зменшує фізичне навантаження, робить працю людини цікавою, різноманітною, інтелектуальною, розвиває творчі здібності людини. Широке впровадження комп'ютерної техніки дуже підвищує продуктивність праці.
На кожному підприємстві у встановленому порядку повинні здійснюватися широкомасштабні заходи, спрямовані на поліпшення здоров'я людей. Суворе додержання вимог гігієни та фізіології праці ї не тільки особистою справою кожної окремої людини , але й колективу тому, що порушення принципів гігієни позначається не тільки на здоров'ї порушника але й на здоров'ї інших членів ко-лективу .
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
2. Вимоги до організації приміщень.
Розширення використання комп'ютерної технології повинно супроводжуватись прагненням поліпшити обстановку на робочому місці, яка створюватиме благотворні умови для співпраці користувачів ЕОМ та сприятиме збереженню високої працездатності.
Робочі місця з ЕОМ повинні , як правило , розміщуватись в окремих приміщеннях .
Приміщення , які призначені для роботи з ЕОМ повинні мати змішане освітлення .
Площа на якій розташовується одне робоче місце з ЕОМ повинно становити не менше як 6,0 м2 , об'єм приміщення не менше як 500 м3.
Поверхня підлоги повинна бути рівною без вибоїн, не слизькою, зручною для очищення та вологого прибирання, мати антистатичні властивості .
Забороняється застосовувати для оздоблення інтер'єру полімерні матеріали, що виділяють у повітря шкідливі хімічні речовини .
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
3. Освітлення робочого місця та робочого приміщення.
Природне освітлення повинно здійснюватися у вигляді бічного ос-вітлення. Вікна обов'язково повинні розташовуватися з одного боку приміщень і необхідна наявність сонцезахисних засобів, що знижують перепади яскравостей між природним освітленням та свічення екрану ЕОМ .
Освітлення у приміщеннях з ЕОМ має бути змішаним. Найкраще, щоб орієнтація світлових отворів приміщень з ЕОМ була на північ .
Розташувати робоче місце, обладнане ЕОМ, необхідно таким чином, щоб в поле зору не потрапляли вікна або освітлювальні прилади .
Коли штучне освітлення змішується з природним рекомендується використовувати лампи за спектральним складом близькі до сонячного світла.
Треба використовувати плівки з металізованим покриттям або жалюзі з вертикальними полями, що регулюються.
Штучне освітлення у приміщеннях з ЕОМ здійснюється у вигляді комбінованої системи освітлення з використанням люмінесцентних джерел світла у світильниках загального освітлення, які розташовують у рівномірному порядку над робочими місцями .
Відношення яскравості екрана ЕОМ до яскравості оточуючих його поверхонь не повинно перевищувати у робочій зоні 3:1.
Пульсація люмінесцентних ламп не повинна перевищувати 10 % .
Оптимальна освітленість робочих приміщень для роботи з ЕОМ 300-500 лк .
ДП.409.00.06.26.00.П1 Арк.
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
4. Захист від статичної електрики. Розрахунок захисного заземлення.
Для захисту від статичної електрики та для запобігання створенню значної напруженості поля у приміщеннях з ЕОМ використовують нейтралізатори та зволожувачі повітря .
Підлога повинна мати антистатичні покриття .
Всі ЕОМ повинні бути заземлені.
Згідно з санітарно - гігієнічними нормами напруженості електричного поля, які є допустимими, повинен проводитися захист від статичної електрики .
Ці рівні не повинні перевищувати 20 КВ протягом години.
РОЗРАХУНОК ЗАХИСНОГО ЗАЗЕМЛЕННЯ .
Для захисного заземлення використовують заземлювачі з труб. Це декілька металічних труб 25 - 50 мм, довжиною 2 - 3 м, які забивають в землю на відстані 4 - 6 м одна від одної і з'єднують між собою металічною трубою. Остання проходить в цех і з'єднується з внутрішнім контуром. Розрахунок зводиться до визначення необхідної кількості труб заземлювача і довжини металічної труби, яка з'єднує вертикальні заземлювачі .
Розрахунок:
1. Визначення опору одного заземлювача .
Оз = Р/Л * 0,366( Lg2Л/Д + ? Lg((4T + Л)/(4T - Л)))
P - питомий опiр грунту ( 10 000 - 30 000 Ом * см )
Л - довжина заземлювача ( 2 - 3 м

 
 

Цікаве

Загрузка...