WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБіологія, Зоологія, Аграрна наука → Різне про природні явища (цікаві факти) - Реферат

Різне про природні явища (цікаві факти) - Реферат

поганому працюванні окремого органу, який через нервову систему виводить з ладу психіку, а також може поступати ззовні як послання Космосу, або людьми, які вміють посилати іскру енергії зла. Перший метод: в Космосі навколо 3емлі зберігається інформація наших вчинків Коли ми відхиляемося від законів природи і здійснюемо злі вчинки, то до нас приступає енергія і напраляє нас на правильний шлях. Розумова людина повинна аналізувати всі своі дії. Люди діляться на два розвитки: одні можуть посилати енергію зла розмовою і думкою, другі - енергію добра також розмовою і думкою. Наші розумові центри розвинуті за двома методами: одні мають змогу сприймати цю енергію, але не можуть віддати ні думкою, ні словом, а другі мають змогу передавати, але не мо-жуть сприймати. Це вони можуть впливати і сприймати свідомо, знаючи про свій вплив, а можуть впливати не знаючи про свій вплив.
Наприклад, часто в народі ми чуємо, що хтось в словах бажае зло. 3 цими словами іде внутрішня енергія цієї людини і словами ідехвиля до тієї людини, якій.відправлена ця енергія.
Коли ваша аура цю енергію не пропустила в ваше тіло, то ця енергія весь час у вигляді хмарки вас супрводжує. Вона може зберігати над вами довгий час і нагромаджувати над вами негативні енергії інших людей.
Це нагромадження буде доти, поки ваша аура в силі буде, втримати цю енергію і не впустить у ваше тіло. Це нагромадження у вашему, тілі викличе загальмування розумових точок, ви загубите контроль і з вами станеться якийсь нещасний випадок. Якщо з вами пройшов цей випадок, а ви цього не заслуговуете, Космос вас виведе з цього. А тих людей, які послали цю енергію, космос накаже жорстокіше. А тому вся ваша енергія повинна бути направлена тільки на добрі вчинки, не задумуючись давати добро.
Три небезпечних цикли.
Є три цикли в біоритмі людини. Це 23-денний фізичний цикл, 28- денний емоційний цикл і 33 денний інтелектуальний цикл.
У кожному з цих циклів половина днів належить до так званих днів- плюс і половина- до днів - мінус. У 23-денному фізичному циклі перші одинадцять з половиною днів- це дні плюс, у такі дні можна і бажано займатися, наприклад, посилено спортом, здійснювати походи. Наступні одинадцять з половиною днів уже менш придатні для таких справ, людина легко стомлюється.
Перші чотирнадцять днів 28-денного емоційного циклу відрізняються гарним настроєм, а наступні чотирнадцять днів є найчастіше гіршими.
Для інтелектуального циклу характерні "цікаві" і "нудні" дні.
Найбільше значення мають критичні дні переходу від днів- плюс до днів- мінус.
Усі три цикли починаються від дня народження із днів плюс. День, коли відбувається "перемикання" циклу, називають нульовим, або критичним днем. Цього дня, особливо якщо він є нульовим для фізичного й емоційного циклів, можуть траплятися всілякі нещастя і невдачі.
Магнітне поле.
Всі ми живемо в магнітному полі Землі. Від його стану залежить багато природних явищ і процесів. Магнітне поле впливає на живі організми. Знати закономірності такого всеосяжного явища, як магнетизм земної кулі,- це зуміти з'ясувати безліч інших, найрізноманітніших питань, які пов'язані з магнітним полем Землі. Багаторічні спостереження напруженості магнітного поля показують, що в різних місцях вона змінюється по-різному. Особливо інтенсивні такі зміни в районах, де бувають землетруси. Подібна закономірність пов'язана з самою природою земного магнетизму і намагніченістю глибинних порід Землі. У змінах магнітної напруженості простежуються також добові та річні цикли. На магнетизм Землі впливає її обертання і наша зірка- Сонце.
В людей, які зазнали тривалої дії магнітного поля, помічено цілий ряд порушень: головний біль, біль у ділянці серця, щвидка втомлюваність, зниження апетиту, безсоння.
Є випадки, коли хворі люди сприймають електромагнітні випромінювання як звуки. Навіть у психічно здорових людей електромагнітні випромінювання здатні викликати звукові сприйняття. Якщо спрямувати пучок радіохвиль на скроневу ділянку мозку, то навіть у глухого нерідко виникає виразне відчуття шуму.
А коли людину загіпнотезувати, то магніт здатний викликати і здорові галюцинації.
До магнітних полів чутливі комахи. В земному полі орієнтуються молюски, черв'яки, і навіть водорості. На початку чи наприкінці польоту жуки, бджоли та інші комахи віддають перевагу напрямку північ-південь чи захід-схід. Магніточутливими виявилися і птахи, і тварини. Помічено, що магнітні сили мають одну несподівану особливість- вони гальмують умовні й безумовні рефлекси. Людині пропускали через руку слабкий струм, потім поступово збільшували його силу і міряли, як швидко піддослідний відсмикне руку. Виявилося, що в магнітному полі треба дати сильніший струм, щоб людина відчула електрику. Та й відсмикувала вона руку повільніше, сама того не помічаючи.
Яким же чином живі істоти сприймають невидиме напруження? Магнітні сигнали сприймаються безпосередньо мозком. Магнітне поле впливає на обмін речовин нервової тканини, і реакція виникає в усіх відділах, але найінтенсивінішою вона є в гіпоталамусі і в корі головного мозку. Ці відділи мозку найчутливіші до його зміни. Отже, в перші моменти магнітне поле впливає передусім на функції центральної нервової системи, а пізніше, можливо, його дія позначиться і на роботі інших органів, клітин, які такоє відзначаються високим рівнем обміну речовин.
Рослинний світ теж небайдужий до дії магнітних сил. Ще відчутніше переносять живі істоти зниження магнітної напруженості. Якщо помістити деякі бактерії в слабке магнітне поле, їхня чисельність різко скорочується.
Миші при тривалому перебуванні в "немагнітному середовищі" швидше гинуть, не приносять потомства. Напрям земного магнітного поля в історії Землі неодноразово змінювався на протилежний, його напруженість теж не була постійною.
Біологічні катастрофи зв'язані з різкими коливаннями напруженості магнітного поля. Існує гіпотеза, що нинішня акселерація є наслідком значного підвищення раддіофону Землі.
Людина магнітна. Там, де є електричний струм, він незмінно спричиняє магнітні сили. Будь-яка зміна магнітного поля супроводжується появою поля електричного, яке, в свою чергу, створює поле магнітних сил.
Найрізноманітніші реакції, що відбуваються в організмах, супроводжуються електричними імпульсами- біострумами. Там, де є струм, з'являється й електромагнітне поле. Є воно і в бактерій, і в кожної бадилинки, і в кожної людини.
Електромагнітні явища супроводжують усі процеси, що відбуваються в живому організмі.
Б'ється наше серце, напружуються м'язи рук, передається інформація в мозок- усе це пов'язано з біострумами і магнітними полями.
Інформація, що сприймається органами чуттів, фіксується всередині нас у формі електромагнітних імпульсів. Поряд із нервовими й хімічними способами передачі інформації в організмі існує і своєрідний "радіозв'язок", в тому числі і між клітинами й молекулами. Нервові клітини, які розвиваються, мають високовибірні засоби. Вони "пізнають" одна одну і навколишнє середовище, переміщаються в суворо визначені ділянки організму, якимось чином точно "знаходячи" місця призначення".

 
 

Цікаве

Загрузка...