WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБіологія, Зоологія, Аграрна наука → Різне про природні явища (цікаві факти) - Реферат

Різне про природні явища (цікаві факти) - Реферат

людям, яких легко вразити чи поранити. Він створює захисну ауру навколо тіла.
Хризокола- жіночий камінь блакитного кольору. Випромінює доброту, терпимість, смиріння і співчуття. Ідеальний камінь для лікування жіночих хвороб. Заспокоює гіркий сором і сильний гнів, контролює еротичні та інші думки, якими важко керувати. Камінь дає мир розумові і серцю.
Фльорит- камінь третього ока. Наповнює мудрістю повсякденні справи, дозволяє бачити реальність за ілюзією, вічне в тлінному і правду за брехнею.
Кунцит- камінь сердечного сплетіння. А матеріальні прояви серця такі: відкритість, чистота, безпека, сила, любов. Камінь сприяє розкриттю серця людини в повну силу.
Турмалін- оточує людину потужним захисним полем, будує міст, яким земля з'єднується з небом, а тонка енергія налаштовується на фіичну. Урівноважує сили людини.
Ляпіс (лазурит)- блакитний камінь з золотими вкрапленнями. Застосовується для очищення високорозвиненої душі від нашарувань минулого. Нейтралізує сліди колишніх образ.
Селеніт застосовується для заспокоєння та очищення тривожного стану розуму. Активізує діяльність шишкоподібної залози, сприяє телепатії.
Сапфір і його енергетичне поле заспокоює, стишує гнів. Це могутній захист від страху, що вражає "корінь життя"- нирки.
Гірський кришталь- камінь ясновидців і вчених. Поліпшує пам'ять, мову, мислення. З давніх давен маги застосовували його для отримання таємної інформації.
Діамант- талісман Індії, камінь, що ввібрав у себе енергію Сонця, потужну дрімаючу силу, що символізує непорушність і міцність світу. Діаманти забезпечують своєму хазяїнові владу, багатство, славу, здоров'я, надію та стримання. Найкраще носити діаманти, отримані в спадок. Ні в якому разі не слід носити краденого каменю- він жорстоко розправиться з такою людиною. Оскільки діамант- камінь Сонця, він використовується для нормалізації серцевої діяльності.
Отже, кристали- це посередники між біологічною енергією людини і енергією Космосу. Сам по собі камінь не захищає людину. Він допомагає краще працювати тому енергетичному центрові людини, для якого він призначений. Змусівши працювати "свій" енергетичний центр, камінь поєднує через нього людину до енергії Творця. Ця енергія й надає людині тих якостей, які приписують дії каменів. Звичайно, якщо людина носить цей камінь і він спеціально підібраний для тієї чи іншої цілі, наприклад, для досягнення влади, як діамант, чи для лікування жіночих хвороб, як хризокола. При цьому має бути гармонія ритмів каменю і людини- тільки в цьому випадку камінь під'єднує свого власника до космічної енергії.
Як розпізнати характер і нахили даної особи.
Меркурій стосується розумових здібностей. Місяць- функцій мозку. А тому положення Місяця і Меркурія повинні братися до уваги при вивченні розумових здібностей і схильностей даної особи. Планети, які знаходяться в з'єднанні або утворюють аспекти з Місяцем і Меркурієм, передають свої властивості на характер і нахили людини.
Якщо сонце знаходиться в трикутньому аспекті, то воно придає належний ступінь незалежності та гідності в той час, як квадратний аспект або протистояння з Сонцем показує надлишок гордості, шкідливої для людини.
Значення хороших і поганих аспектів планет може бути підсумоване так:
Хороший аспект
Нептуна- означає геній, натхнення
Урана- оригінальність, винахідливість
Сатурна- стійкість, вірність
Юпітера- доброзичливість, веселість
Марса- енергію, виконавчість
Сонця- гідність, незалежність
Венери- привітність, мистецтво
Меркурія- кмітливість, щирість
Місяця- грацію, ідеалізм
Поганий аспект
Нептуна- беумство, поглинання однією думкою
Урана- впертість, ексцентричність
Сатурна- брехливість, підозрювання
Юпітера- чванькуватість, марнотратство
Марса- імпульсивність, руйнівність
Сонця- пиха, себелюбство
Венери- потворство самому собі, безладність
Меркурія- цікавість, суєтливість
Місяця- непостійність, неспритність
Загальне спрямування нахилів і властивостей розуму визначається розташуванням більшості планет, згідно "побудови" знаків, які вони займають. Так, якщо більшість планет знаходяться в кардинальних або рухливих знаках, то це означає працездатність, рухливість в знаках, здібність людини прокласти собі дорогу в житті і вміння побороти перешкоди. Такі люди займають провідне положення в сфері своєї діяльності і беруть участь у самому прогресивному рухові та реформах.
Нерухомі знаки означають нерухомість, тарпіння, методичність, обережність та дипломатичність. Такі люди схильні бути засновниками шкіл філософських, політехнічних та інших. Вони володіють твердістю в досягненні накресленої мети, рішучістю, незалежністю. Перебуваючи спокійними, вони заставляють весь світ обертатися навколо них.
Перехідні або байдужі знаки означають непостійність, податливість, м'якість, пристосування, нестачу оригінальності. Такі люди здебільшого складають широкі плани і беруть на себе більше, ніж можуть добросовісно виконати. Це залежить від їх непостійності, вони поверхнево знають багато, але їм не вистачає наполегливості, щоб застосувати ці знання на практиці. В цей же час їхні уміння пристосуватися складає їм часто великий успіх в житті, а їхня симпатичність, приємність забезпечують наявність багатьох друзів.
У всіх астрологічних дослідженнях допускається вплив спадковості, виховання, оточення.
Натхненні і запальні темпераменти визначаються більшістю планет у вогняних знаках.
Розумний інтеkектуальний темперамент визначається перебуванням їх у повітряних знаках. Психічні та чутливі темпераменти- перебуванням їх в земних знаках.
Психіка.
Психологія до цього часу конкретно не визначила, що таке психіка.
За своєю природою людина є істотою дуже довірливою, схильною до навіювання, пластичною- особливо в дитинстві та юності. Якщо система інформаційно-виховних впливів внутрішньо не суперечлива, то вона має необмежені властивості формувати у людей переконання будь-якого заданого взірця.
Хоч люди й довірливі та сприйнятливі до навіювання, їмпритаманне логічне мислення.
Психіка- це "мозкова діяльність". Що ж таке "психічна діяльність"?
Якщо психіка тільки роль мозку, то чому наука про діяльність називається "психологія" а не "мозкологія"?
Слід пояснити психічні процеси, щоб міркувати про душу.
Видимиий рух, що проявляється в явищі- це і є психологічні процеси та явища, а внутрішній рух- це дух.
Грецьке слово "душа" (psyhe) зв'язане із словом "дихати" (psyhо) . У російській мові слово "душа" і "дух" означають те ж саме, що й "повітря" та "дихання" (звідси походить "духові інструменти", "душити- зупиняти дихання"). Крім того, в українській та польській мовах "дух" означає швидкий, блискавичний, миттєвий ("щоб і духу твого тут не було"). Німецьке слово, що означає душу "Seele", так само, як і англійське- "soul" і давньонімецького "saliwalo" і зв'язані із давньосльв'янським "сила".
Єдність енергетики і тіла.
Людське тіло створене ще в зародку матері мамою-природою, і живиться воно енергією матері інстинктивно, несвідомо.
Після народження дитини в тіло вселяється енергетичний двійник (дух), який включає свідомість,

 
 

Цікаве

Загрузка...