WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Вступ до фаху. Робота в банку - Реферат

Вступ до фаху. Робота в банку - Реферат

наука, яка відображає відносини, пов'язані з формуванням та рухом фондів грошових коштів. Фінанси призначено для задоволення потреб населення, утримання влади, виконання державою й функцій.
Іноземна мова мені потрібна для того, щоб я легко мала спілкуватися з іноземними клієнтами.
Екологія і БЖД потрібні мені, щоб без проблем надати першу допомогу, створити собі хороші умови праці.
За допомогою вивчення предмету етики і психологія я навчуся правильно вести себе на робочому місці, розмовляти з клієнтами.
Але найбільшу увагу потрібно приділяти дисциплінам, що стосуються банківської справи, таким як банківська звітність, податкова система. Касові операції, бухгалтерський облік в банку та інші.
Після закінчення коледжу я планую працювати банківським працівником. Я дуже хочу досконало оволодіти банківською справою. Обов'язково мрію мати свою команду працівників, якабуде працювати злагоджено і чітко. Це дасть можливість мати хорошого клієнта. А хороший клієнт у банку - це запорука успіху.
Україна - молода держава, і в процесі її становлення бере участь багато інвестиційних фондів. Інвестується промисловість, медицина, наука, освіта і щоб управляти цим процесом знову ж таки в пригоді стають банки. За нами, за молодим поколінням, майбутнє України, нам її відроджувати і розвивати. Ія горджуся тим, що можу внести свій вклад у цю велику справу. Молодь не може стояти осторонь таких великих звершень. Наше завдання вчитися, розвиватися, удосконалюватися і розвивати державу. Для цього ми маємо прекрасні можливості в нашому рідному коледжі, а на далі в банках міста.
Я знаю точно, що ця робота це моє життя, яке буде наповнене енергією розвитку, енергією успіху і енергією любові.
Основними засадами грошово-кредитної політики на 2004 р схваленим рішенням ради НБУ у вересні 2003 р. закладено середньорічне значення курсу в межах 5.38-5.42 гривні за долар США.
Враховуючи особливості макроекономічної ситуації в Україні на початку 2004 р. та стану міжнародних фінансових ринків у березні, цей показник був скориговано до середньорічного значення 5.33-5.38 грн. за долар.
Враховуючи суттєве збільшення обсягів надходжень валюти в країну та перевищена й пропозиції над попитом, економічно обґрунтовано буде політика банків, спрямована на незначне зміцнення гривні відносно долара США.
До перегляду орієнтовного прогнозу обмінного курсу спонукали такі чинники:
1) зміна стартових умов розрахунку курсу на 2004 р. відносно закладених попередньо-обмінний курс на кінець 2003 р. становив 5.33 порівняно з 5.35 гривні за долар США, очікуваних при підготовці. Основних засад грошово-кредитної політики на 2004 р.
2) істотне перевищення пропозицій іноземної валюти на д попитом на вітчизняному валютному ринку, що фактично створило тиск на курс у бік значної девальвації гривні.
На сучасному етапі, який характеризується нерозвиненістю ринкового середовища та недосконалістю трансмісійного механізму грошово-кредитної політики, модель здійснення валютної політики може змінюватися несуттєва з огляду на специфічні умови 2004 р. Йдеться про високий ступінь залежності вітчизняної економіки від зовнішніх чинників комп'ютерного характеру та вузкість внутрішнього ринку.
Відтак стабілізація валютного курсу на довгі роки залишатиметься пріоритетом.
Однак орієнтир на незначне зміцнення курсу національної валюти не виключає того, що при появі негативних тенденцій в економіці та на міжнародних фінансових ринках чи політичній дестабілізації банки сприйматимуть вирівнюванню ринку за рахунок зміни курсової політики, дотримуючись при цьому стабілізаційної спрямованості.
Темпи зростання міжнародних резервів залежатимуть головним чином від збереження нинішньої тенденції щодо перевищення пропозиції над попитом на валютному ринку та можливості отримання запланованих урядом зовнішніх позик.
Забезпечити внутрішню та зовнішню рівновагу можна лише в разі комплексної розробки і реалізації загальноекономічних державних програм та програм розвитку у фіксально-бюджетній грошово-кредитній і валютній сферах.
Банк - це особливий вид капіталотворчого підприємства, яке мобілізує вільні ресурси клієнтів та інші грошові кошти, розподіляє їх відповідно до потреб між суб'єктами ринкових відносин, а також надає інші послуги.
Банківська система України сформувалась у 1991 р. і складається з двох рівнів. Така побудова пов'язана з різними особливостями насамперед - наглядом держави та перевагою роботи у грошовій сфері.
Завдання банків:
- забезпечення безперервності й ефективності грошового обороту;
- здійснення контролю на макро- та мікроекономічному рівнях;
- проведення заходів щодо стабілізації національної грошової одиниці;
- сприяння підвищенню ефективності економіки України в цілому та виробничої сфери зокрема тощо.
Основні функції:
1. Мобілізація грошових ресурсів на вклади від клієнтів.
2. Надання клієнтам позичок і створення нових платіжних засобів.
3. Здійснення розрахунків між клієнтами.
Під впливом посилення міжбанківської конкуренції на банківському ринку України проявляється тенденція до розширення продуктового ряду послуг. Адже кожен банк не залишається байдужим до можливості збільшення власних прибутків, мобілізація додаткових ресурсів та розширення бази клієнтів банку, підвищення власного рейтингу на ринку. Саме тому сучасні банкіри вибирають політику розширення продуктивного ряду банківських послуг.
Банківські послуги об'єднують широкий ряд операцій, в тому числі тих, які нехарактерні банківській сфері. До найбільш перспективних послуг можна віднести наступне:
1. Трастові.
а) для фізичних осіб;
б) для юридичних осіб.
2. Послуги зі збереження цінностей з наданням клієнтам у розпорядження сейфа та з прийняттям цінностей клієнта на збереження без їх доступу.
3. Консультаційні та інформаційні послуги зі створенням певної міжбанківської бази даних.
4. Гарантійні та посередницькі послуги.
5. Факторингові та лізингові операції.

 
 

Цікаве

Загрузка...